Eltűnés miatt keresik Farkas Tibort (FRISSÍTVE)

Öcaline - 2024. március 2. 8:00

A dunaújvárosi rendőrök kérik a lakosság segítségét a 45 éves férfi eltűnése ügyében. Múlt szerdán látták utoljára, jelentkezzen, ha tud róla – és persze egy megosztás is segíthet! (FRISSÍTVE)

Eltűnés miatt adott ki felhívást a vármegyei főkapitányság kommunikációs szolgálata. A szóvivői összegzés szerint a Dunaújvárosi Rendőrkapitányság kezdett eljárást Farkas Tibor eltűnése ügyében. Az 45 éves férfit február 21-én látták utoljára Dunaújvárosban, azóta életjelet nem adott magáról, és eddig a felkutatására tett rendőri intézkedések sem vezettek eredményre.

Az eltűnt körülbelül 175 centiméter magas, vékony testalkatú, rövid barna hajú, barna szemű. Eltűnésekor barna szövetkabátot, valamint fekete melegítőnadrágot viselt.

A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a képen látható Farkas Tibort felismeri, vagy jelenlegi tartózkodási helyére vonatkozóan információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a rendőrkapitányságon, vagy hívja a 25/510-510-es telefonszámot. A névtelenség megőrzése mellett bejelentés tehető a nap 24 órájában elérhető 80/555-111-es Telefontanú zöldszámán, vagy a 112-es központi telefonszámon is!

Felismeri? Tud róla? Jelentkezzen – de már egy megosztás is közelebb vihet az eltűnt férfihoz; a segítséget előre is köszönik!

UDPATE 03. 04. 11.33 – előkerült a férfi

Okafogyottá vált a felhívás a vármegyei főkapitányság kommunikációs szolgálata friss közlése szerint. A szóvivői összegzésből kiderült, Farkas Tibor időközben előkerült!

(Fotó: FVMRFK)

A rovat további hírei: Sziréna

Átütemezik a munkálatokat, nem lesz teljes zár a Pentele hídon

Átütemezik a munkálatokat, nem lesz teljes zár a Pentele hídon

2025. júl. 11.

Ezen a hétvégén. Egy hét csúszással számolhatnak a közlekedők, a tervek szerint jövő péntektől kell Földvár felé kerülni, és változik a munkamenet iránya is, értesült a DO.

Szundi vezetés közben? Szigorúan tilos!

Szundi vezetés közben? Szigorúan tilos!

2025. júl. 09.

A csapadékos időjárás nemcsak az útviszonyokat rontja, hanem a sofőrök éberségére is kihat – az elmúlt napokban országszerte több olyan közlekedési baleset is történt, ahol a járművezetők elaludtak, vagy elbóbiskoltak vezetés közben. Rendőrségi tipptár a megelőzésért!

Vihar után: címről címre haladva dolgoztak a tűzoltók

Vihar után: címről címre haladva dolgoztak a tűzoltók

2025. júl. 07.

Folyamatosan munkálkodtak a viharkárok elhárításán a lánglovagok Fejér vármegyében – kora délután óta több mint 120 bejelentéssel érkezett az erős széllökésekkel kísért, városunkat is érintő zivatarcellák miatt. Jelentős az anyagi kár – de személyi sérülés szerencsére nem történt.

Baleset és teljes útzár a 62-es főúton

Baleset és teljes útzár a 62-es főúton

2025. jún. 30.

A főút Dunaújváros felé vezető szakaszánál történt közúti közlekedési baleset – egy teherautó és három személykocsi ütközött kora délután. Gyorshír.

Tovább él a vörös kód, meghosszabbították a hőségriasztást

Tovább él a vörös kód, meghosszabbították a hőségriasztást

2025. jún. 26.

Az országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzése alapján döntött – péntekig biztosan él a legmagasabb szintű figyelmeztetés az extrém hőség miatt.

Országos tűzgyújtási tilalom a hőség miatt!

Országos tűzgyújtási tilalom a hőség miatt!

2025. jún. 25.

Az egész országot sújtó kánikula és tartós csapadékhiány miatt hazánk teljes területén tűzgyújtási tilalom lép életbe mától. Tilos tüzet gyújtani a magyarországi erdőkben, a vasút és közút menti fásításokban és a kijelölt tűzrakóhelyeken is. Továbbá a parlag-, tarló- és gazégetés szintén nem engedélyezett a fokozottan tűzveszélyes időszakban. Felhívás.

Meteo extra: újra él a hőségriasztás!

Meteo extra: újra él a hőségriasztás!

2025. jún. 24.

Harmadfokú hőségriasztást adott ki az országos tisztifőorvos az ország egész területére vonatkozóan – a riasztás ezúttal csütörtökön éjfélig érvényes. Felhívás és tipptár a hajtás után!