Telefonos kiegészítők, amikről nem szabad megfeledkezni
Amikor valaki új telefont vásárol, nagy az öröm, azonnal használatba is akarja venni a készüléket. Mi azonban óva intünk mindenkit attól, hogy a csomagból kivéve a telefont, azonnal nekikezdjen a telefonálásnak, böngészésnek, játéknak. (X)
Ugyanis ahhoz, hogy minél tovább megőrizhessük az eszköz sértetlenségét, tokkal és kijelzővédő fóliával is célszerű ellátni a telefont. Mindig a típusnak megfelelően válasszunk! Nézzünk szét az adott webáruházban, ahonnan a terméket rendeltük, hogy védelmi eszközök is beszerezhetők-e hozzá!
Amennyiben a CoolMobile.hu-n a Redmi 9A készüléket választottuk, akkor a Xiaomi Redmi 9A kiegészítő kategóriát is keressük fel! Nézzük, itt miket találunk!
Tokok és fóliák megfelelő méretben
A kiegészítők között a telefontokok és az üvegfóliák kaptak helyet: mindkettőre szükségünk lesz. Többféle modell is rendelkezésre áll, így tudunk majd az ízlésünknek és az igényeinknek megfelelően választani.
Semmiképp se más kategóriában keresgéljünk, hiszen a méret tok és a fólia esetében is rendkívül fontos. A mobil 164.9 x 77.1 x 9 mm-es méretű, a kijelző pedig 6.53 inches – a gyártó adatait mindig vegyük alapul.
A tokok fajtái
De milyen is a számunkra tökéletes verzió? Amennyiben szeretnénk, hogy látható maradjon a telefon hátlapjának színe, akkor mindenképp egy átlátszó szilikontokot válasszunk. Ez a legáltalánosabb típus, és nem is kerül sokba. De színeset is rendelhetünk, ha erre lenne igényünk.
Akik azonban szeretik a flip változatokat, ilyet is találnak az oldalon fekete-arany és kék-lime színben is. Ezekben még kártyatartó is található: bérlet vagy diákigazolvány is elrejthető bennük.
Van még minőségi TPU és ABS anyagból kialakított, kéttónusú matt tok is a CoolMobile.hu Xiaomi Redmi 9A kiegészítő kínálatában, amely vezeték nélküli töltés esetén is használható, ráadásul ütésálló kialakítású.
Az üvegvédő fóliák fajtái
Az üvegfóliák esetében sem mindegy, milyen kerül a készülékre. A 9H keménységű verziók a legjobbak, ezek ütésállóvá, karcállóvá teszik a kijelzőt.
Párszáz forintos tételről van csupán szó, mégis sokat nyerhetünk, ha egy igazán jó verziót választunk. Akár többet is rendelhetünk, hogy mindig legyen kéznél, ha cserére lenne szükség.
A mindössze 0,33 mm vastag, 3D üvegfólia a telefon lekerekített széleit is védi. Amelyik oleofób hatással is bír, azon kevésbé látszódnak majd meg az ujjlenyomatok, ezt könnyebb tisztán tartani.
Kérjük ki bátran az ügyfélszolgálat segítségét választáskor, hiszen az életmódunktól is függ, melyik típusú fólia lesz majd az ideális számunkra.
Tedd egyedivé a telefont kiegészítőkkel!
Ahhoz, hogy a Xiaomi Redmi 9A adottságait maximálisan ki tudjuk használni, hogy minél tovább szolgáljon minket a készülék, tok és fólia feltétlen legyen rajta. A mindennapos használatot ezek a kiegészítők nem fogják befolyásolni – ugyanúgy látni fogunk mindent a kijelzőn –, mégis ellenállóvá teszik a külső behatásoktól az eszközt. Ha pedig színes tokkal szereljük fel a mobilt, azzal még az egyéniségünket is kifejezhetjük.
A rovat további hírei: Mozaik
Markáns hidegfront után szeles hét várható
2025. júl. 07.
Az esőfelhők már megérkeztek, a következő napokban durva lehűlés vet véget a tikkasztó kánikulának a DO időjárási szakértőjének előrejelzése szerint. A folytatás lassú melegedést és komoly szeleket hozhat.
Jótékony célú családi nappal zárta az évadot a Dunaújvárosi Vasas Táncegyüttes
2025. júl. 02.
Remek program, nagy találkozások, régi barátságok, és persze a Vasas-család szép összetartó gesztusa – együtt segített hajdani táncostársuk famíliáján a Dunaújvárosi Vasas Táncegyüttes közössége! És persze még mindig várják a támogatásokat!
DSTV: Senior Vargas a Csibészben
2025. júl. 01.
Mint minden egységnek, a Csibész Csibefalodának is vannak slágerreceptjei, derül ki a DSTV összegzéséből. Ezúttal a Senior Vargas fantázianevű remekmű készül el a nézők szeme előtt – tartalmas, picit rafinált, viszont nagyon finom! Hangkép.
Kézműves kincsek szép sokadalma az MMK-ban
2025. jún. 30.
A tavaly őszi visszatérés óta fontos közösségi eseménnyé izmosodott, rendszeresen szervezik és változatlan népszerűségnek örvend mind az árusok, mind a vendégek körében a Kézműves Kincsek Vására – a sokadalomnak újra az MMK udvara adott otthont a közelmúltban.
Brutális kánikula következik
2025. jún. 30.
A hét közepén akár 40 fok körüli csúcsok lehetnek a DO időjárási szakértőjének friss prognózisa szerint. A csapadékhajlam minimális marad, talán pénteken lehet futó zápor, zivatar. Folyamatos a hőségriasztás – vigyázzon mindenki!
Nyári hőség, okos gazdi – a kánikula heteiben vigyázzunk kedvenceinkre is! (FRISSÍTVE!)
2025. jún. 29.
„Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél.” – szól a róka a kis herceghez Antoine de Saint-Exupéry klasszikusában. A nyári forróságban is felelősek vagyunk gazdiként kedvenceik jólétéért – összegyűjtöttünk néhány tippet arról, mire érdemes figyelnünk. (FRISSÍTVE!)
Tombol és kitart a kánikula – hűsöljünk!
2025. jún. 28.
Bár későn kezdődött, jól be is robbant a nyár: napok óta 32 fok feletti értékeket mérhetünk országszerte, és az előrejelzések szerint a következő napok is tartósan extrém meleget ígérnek. Így különösen fontos figyelni a magunk, valamint a környezetünkben élő idős emberek védelmére. A rendkívüli hőség idején Dunaújvárosban több helyen is hűsölhetünk, frissülhetünk.