Új edzők a DAB hokisainál

doszerk - 2025. április 24. 7:30

Hetler Ádám és Németh Péter veszi át a Dunaújvárosi Acélbikák felnőtt csapatának irányítását a 2025/2026-os szezonban.

Kép forrása: DAB

Új edzőpárossal vág neki a 2025/2026-os szezonnak a Dunaújvárosi Acélbikák felnőtt jégkorong csapata, derült ki hokisaink szerda esti közleményéből, melyből megtudhattuk, hogy a következő szezonban Hetler Ádám és Németh Péter felel majd a felnőttek szakmai munkájáért. A páros igen eredményes szezont tudhatott maga mögött idén, ugyanis az U18-as csapattal bronzérmet szerzett a magyar bajnokságban, az U21-esekkel állami akadémiát is búcsúztatva végzett a negyedik helyen a Magyar Kupában, míg az akadémiai együtteseket nélkülöző magyar bajnokságban ezüstéremig jutott.

A rovat további hírei: Sport

Forma-1 - Jövőre július 26-án lesz a Magyar Nagydíj

Forma-1 - Jövőre július 26-án lesz a Magyar Nagydíj

2025. jún. 10.

Jövőre július 26-án rendezik majd meg a Forma-1-es Magyar Nagydíjat az addigra teljes mértékben felújított Hungaroringen - derült ki az autós gyorsasági világbajnokság szervezőinek kedd reggeli közleményéből, amelyben hivatalosan is bejelentették a 24 futamból álló 2026-os versenynaptárat.

Dunaújvárosi ezüst a kontinensviadalon

Dunaújvárosi ezüst a kontinensviadalon

2025. jún. 10.

A DKSE tehetséges kajakosa, Katona Réka Sára a szekszárdi Jámbor Lottival szerzett ezüstérmet a portugáliai Maraton Európa-bajnokság tizenkilenc kilométeres számában.

Előnyben a DFC

Előnyben a DFC

2025. jún. 09.

Hátrányból fordítva aratott 2-1-es győzelmet az ISA Haladás elleni osztályozó első felvonásán a Dunaújváros FC labdarúgó csapata vasárnap este.

Egy érkező, egy maradó az Acélbikáknál

Egy érkező, egy maradó az Acélbikáknál

2025. jún. 08.

Elkezdte bejelenteni új igazolásait a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata, melynek kerete jelentősen átalakul a 2025/2026-os szezonra.

Kovács-Seres Hunor triplázott az Ob-n

Kovács-Seres Hunor triplázott az Ob-n

2025. jún. 08.

Három bajnoki címmel, és több dobogós helyezéssel zárták a szegedi nyíltvízi országos bajnokságot a DKSE tehetséges úszói.

A harmadosztályért küzd a DFC

A harmadosztályért küzd a DFC

2025. jún. 07.

Mindenképpen szeretne előnyt szerezni a jövő heti visszavágóra a Dunaújváros FC labdarúgó csapata az ISA Haladás elleni osztályozós párharc első, dunaújvárosi mérkőzésén vasárnap este.

Távozik a DKKA vezetőedzője

Távozik a DKKA vezetőedzője

2025. jún. 07.

Gulyás Péterrel közös megegyezéssel bontott szerződést női kézilabda csapatunk, mely egy friss Bajnokok Ligája-győztes kapussal erősítette meg játékoskeretét a következő szezonra.