Pinczés és Strenk Olivér is egyéves kitérő után tér vissza a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatához a 2025/2026-os szezonban.
Strenk Olivér egy év után tér vissza a DAB-hoz! (főoldali és belső kép forrása: DAB)
Hivatalos közösségi oldalán jelentette be a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata csütörtökön este, hogy két korábbi játékosa, Pinczés Olivér és Strenk Olivér is visszatér a gárdához a 2025/2026-os szezonra.
A 25 esztendős Pinczés Olivér a 2018/2019-es szezonban mutatkozott be a DAB felnőtt együttesében, s összesen százkilencven találkozón húzott szerelést az Erste Ligában. A tavalyi idény a jászberényi Lehel HC csapatában játszotta végig az Andersen Ligában, ahol huszonhárom meccsen hatvannégy pontot gyűjtött.
Strenk Olivér szintén az Acélbikák neveltje, de sokáig a MAC utánpótlásában pallérozódott, s a fővárosiaknál mutatkozott be az Erste Ligában is. Dunaújvárosba a 2022/2023-as szezonban tért vissza, majd tavaly szintén Jászberénybe szerződött, ahol huszonegy meccsen harminchét pontot szorgoskodott össze.
Mint az a DAB közleményéből kiderült, az előttünk álló szezonban egyszerre játszanak majd az Erste és az Andersen Ligában, valamint az utánpótlásban is komoly feladatot kapnak, hiszen az U12-es és U14-es csapatok edzőiként is tevékenyen részt vesznek majd a jövő Acélbikáinak nevelésében.

