Kulcsszó: DKKA

Vereség és búcsú a kupától

2018. január 20. (szombat)

Fájdalmas 31-28 vereséget szenvedett Békéscsabán a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese a Magyar Kupa negyedik fordulójában. Együttesünk az első félidő után még vezetett, ám a fordulás után nagyon gyengén játszott, így a hazaiak megérdemelten jutottak tovább a sorozat következő körébe.

Munkában az utánpótlás

A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia hat korosztályos együttese is hazai pályán méreti meg magát a Téli Kupa küzdelmeiben.

Kupafeladatok előtt a Kohász

2018. január 19. (péntek)

Nehéz, de nem megoldhatatlan feladat vár női kézilabdázóinkra szombaton délután öt órától a Békéscsaba elleni Magyar Kupa összecsapáson.

Három dunaújvárosi a válogatottban

2018. január 17. (szerda)

Ogontoye Viktória, Klujber Katrin és Kovács Anna is meghívót kapott a magyar női kézilabda válogatott januári összetartására.

Lehengerlő második félidő

2018. január 13. (szombat)

A második félidőben nyújtott kiváló játékának köszönhetően nagyon sima, 32-21-es sikert aratott Kecskeméten a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata, mely a szünet után valósággal állva hagyta az első felvonásban kiválóan küzdő hazaiakat.

Két pontért utazik Kecskemétre a Kohász

Kecskeméten folytatja a bajnoki küzdelmeket ma délután öt órától a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Braun Csenge az év legjobbja!

2018. január 10. (szerda)

A Magyar Kézilabda Szövetség elnöksége január 10-i ülésén döntött a 2017-es esztendő legjobb kézilabdázóinak személyéről. A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia fiatal játékosát, Braun Csengét választották a tavalyi év legjobb ifjúsági strandkézilabdázójának.

Két dunaújvárosi érem Eperjesről!

Két éremmel, egy arannyal és egy bronzzal zárták eperjesi tornájukat a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia utánpótlás együttesei.

Jó szereplés Szlovákiában

2018. január 09. (kedd)

Olykor kiváló teljesítményt nyújtva, négy győzelemmel és két vereséggel a hatodik helyen fejezte be a Kempa 4 Sport Cup küzdelmeit a DKKA utánpótlás kézilabda csapata.

Ebből erőt kell meríteni!

2018. január 06. (szombat)

Változatos, nagy csatában aratott 25-21-es sikert a Kisvárda elleni hazai bajnokin a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

A Kisvárda érkezik

2018. január 05. (péntek)

Hazai környezetben, a Kisvárda elleni mérkőzéssel folytatja a bajnoki küzdelmeket szombaton este hat órától a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Nem volt esély a Fradi ellen

2017. december 30. (szombat)

Hétgólos, 30-23-as győzelmet aratott a listavezető Ferencváros a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia elleni bajnokin a fővárosban ma délután. A DKKA gárdája ötven percig jól tartotta magát, ám a hajrában elkövetett hibái miatt nem volt esélye a szoros eredmény elérésére.

Az éllovashoz látogat a Kohász

2017. december 29. (péntek)

A listavezető, s az idei szezonban még veretlen Ferencváros otthonában zárja a 2017-es évet szombaton délután a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Évet értékeltek a kézilabdázók

2017. december 23. (szombat)

A 2017-es esztendő lezárása és értékelése mellett a Dunaújvárosi Sportcsarnok felújítása is szóba került a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia évzáróján.

Keserű győzelem az MTK ellen

2017. december 21. (csütörtök)

Kétgólos sikert aratott az MTK elleni felkészülési mérkőzésen a DKKA női kézilabda csapata, ám a találkozó sajnos egy súlyosnak tűnő sérülés miatt maradt emlékezetes.