DKSE

Hét továbbjutó Mezőfalváról

2022. szep. 14.

Hat érmes helyezésnek örülhettek a DKSE birkózói a Mezőfalván megrendezett területi diákolimpiai döntőben.

Remek eredmények a veterán ob-n

2022. szep. 13.

Összesen tizenkét éremmel zárták a DKSE birkózói a Kiskunhalason megrendezett Veterán Országos Bajnokság küzdelmeit a mögöttünk hagyott hétvégén.

DSTV: Kovács-Seres Hunor már a vb-re készül

Mozgalmas időszakon van túl a DKSE tehetséges úszója Kovács-Seres Hunor. A fiatal versenyző kiválóan teljesített a szezon hazai és nemzetközi, nyíltvízi és medencés versenyein is. Az egyik legfontosabb megméretés azonban még hátra van, ugyanis következik majd a nyílt vizes korosztályos világbajnokság. Hangkép.

Fényes érmek a világbajnokságon

2022. szep. 03.

Slihoczki Ádámék ezüstöt, Kulcsár Dorináék bronzérmet szereztek a kajak-kenusok szegedi ifjúsági és U23-as világbajnokságán.

DSTV: birkózókat köszöntöttek

2022. szep. 01.

A DKSE birkózó szakosztálya és városunk vezetése kis házi ünnepséggel köszöntötte Dunaújváros két ifjú birkózó tehetségét, Pupp Viktória Európa-bajnok és Nyikos Veronika U20-as Európa-bajnok, vb-bronzérmes sportolókat. Hangkép.

Legjobbjaikat köszöntötték a birkózók

2022. aug. 30.

A közelmúlt nemzetközi versenyein parádésan szereplő, két arany- és egy bronzérmet szerző birkózóit, Pupp Viktóriát és Nyikos Veronikát köszöntötte a DKSE és városunk vezetése a Gurics György Birkózó Centrumban.

Óriási sikert hozott a Wichmann Regatta (galériával)

2022. aug. 29.

Parádésan szerepeltek, összesen hatvanegy érmet szereztek a rendező DKSE kajak-kenusai a kikötői öbölben rendezett Wichmann Tamás Nemzetközi Regatta elnevezésű kajak-kenu és sárkányhajó versenyen.

Közel volt a bajnoki cím

2022. aug. 27.

Két második helyezéssel zárta a felnőtt magyar bajnokság utolsó napjának küzdelmeit a DKSE ifjú kajakosa, Szellák Szabina.

Szellák Szabina újabb bravúros bronzérme

2022. aug. 26.

A DKSE tehetséges versenyzője ezúttal a kajak egyesek 500 méteres számában állhatott fel a dobogó harmadik fokára a felnőtt magyar bajnokságon.

Wichmann Regatta Dunaújvárosban

2022. aug. 25.

Hat korcsoportban rendezi meg a Wichmann Tamás Nemzetközi Regatta elnevezésű kajak-kenu és sárkányhajó versenyt a DKSE kajak-kenu szakosztálya az előttünk álló hétvégén.

DSTV: már munkában a röplabdázók is

Városunk más csapataihoz hasonlóan a DKSE röplabdázói is megkezdték a felkészülést a 2022/2023-as szezonra. Tomanóczy Tibor együttesének az NB I-es bajnokságban kell majd helytállnia a következő szezonban, így kemény edzésmunka vár a játékosokra az októberi nyitányig. Hangkép.

DSTV: tornatábor ovisoknak

2022. aug. 24.

A sportág népszerűsítése, valamint a leendő sportolók toborzása céljából óvodáskorú gyermekeknek szerveztek napközis tábort a tornacsarnokban. A kezdeményezés egy része kifejezetten azoknak a fiataloknak szólt, akik a sportiskola révén a Vasváriban kezdik majd meg a tanulmányaikat. Hangkép.