Kulcsszó: Európa-bajnokság

Hajdu Jonatán két számban indul az Eb-n

2017. június 27. (kedd)

A Dunaferr SE olimpikonja egyesben, valamint párosban is megméreti magát a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon.

Kiss Balázs két döntője

2017. június 26. (hétfő)

Egyesben a hetedik, négyesben a negyedik helyen fejezte be a belgrádi Ifjúsági és U23-as Európa-bajnokság küzdelmeit Kiss Balázs, a Dunaferr SE kenusa.

Nagy remények az Eb-előtt

2017. június 25. (vasárnap)

Elsőéves ifiként is a döntőt célozza meg az izraeli Európa-bajnokságon a Dunaferr SE tehetséges úszója, Selmeci Levente, aki 200 és 400 vegyesen áll rajtkőre a viadalon.

Slihoczki Ádámék újabb Eb-aranya

A kenu kettesek 1000 méteres száma után 500-on is aranyérmet szerzett Slihoczki Ádám és Szőke Attila párosa a belgrádi ifjúsági Európa-bajnokságon.

Kiss Balázs az elődöntőben

2017. június 23. (péntek)

Negyedik helyen végzett előfutamában, így az elődöntőben folytathatja a kenu egyesek 200 méteres Európa-bajnoki küzdelmeit Kiss Balázs, a Dunaferr SE versenyzője.

Két döntős helyezés a nyitónapon

2017. június 22. (csütörtök)

Magabiztos versenyzéssel jutott be a kenu kettesek 500 és 1000 méteres számának döntőjébe Slihoczki Ádám a belgrádi Európa-bajnokságon.

Közel volt a dobogó!

2017. június 19. (hétfő)

Negyedik helyen végzett a zágrábi Európa-bajnokságon a két dunaújvárosi játékossal felálló magyar U17-es leány strandkézilabda válogatott.

Minifoci Eb – Bronzérmes a magyar válogatott!

2017. június 17. (szombat)

Óriási küzdelemben, szétlövés után aratott 3-2-es győzelmet a románok ellen, így a harmadik helyen végzett az Európa-bajnokságon a magyar kispályás labdarúgó válogatott.

A bronzéremért játszhat a magyar csapat

2017. június 16. (péntek)

Nagyot küzdött, de végül vereséget szenvedett a magyar minifoci válogatott Oroszország együttesétől, így holnap a bronzéremért játszik majd.

Újabb siker az Európa-bajnokságon

2017. június 14. (szerda)

Szoros mérkőzésen aratott 1-0-s győzelmet a törökök ellen, s bejutott az Európa-bajnokság negyeddöntőjébe a magyar kispályás labdarúgó válogatott.

Csoportelsőként tovább

2017. június 12. (hétfő)

Harmadik csoportmérkőzését is megnyerte a csehországi Minifoci Európa-bajnokságon a magyar kispályás labdarúgó válogatott.

U17-es labdarúgó Eb - Bravúros győzelemmel kezdtek a magyarok

2017. május 03. (szerda)

A magyar labdarúgó-válogatott szerdán a franciák felett aratott 3-2-es győzelemmel kezdte szereplését a Horvátországban zajló U17-es Európa-bajnokságon.

Nem volt esély az olaszok ellen

2017. április 27. (csütörtök)

A játék minden elemében jobb olasz csapat magabiztos, 3-0-s győzelmet aratott U19-es röplabda válogatottunk ellen a győri Európa-bajnokság utolsó csoportmérkőzésén.

Tisztes helytállás az oroszok ellen

2017. április 26. (szerda)

Az U19-es Európa-bajnokság győri csoportját vezető Oroszország ellen bár nagyszerűen küzdött, végül kikapott a magyar röplabda válogatott.

A kitartás jutalma!

2017. április 25. (kedd)

Hatalmas szeretet fogadta Dunaferr SE-nél a kolozsvári tornász Európa-bajnokságon történelmi ezüstérmet szerző Kovács Zsófiát, a szintén válogatott Jakab Noémit, valamint edzőjüket, Trenka Jánost is.