Európa-bajnokság

Ötödik helyen zárt a magyar válogatott

2024. jan. 14.

A két DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda-válogatott az ötödik helyen végzett az Eindhovenben zajló Európa-bajnokságon: Mihók Attila és Cseh Sándor együttese 14-3-ra nyert a francia csapat ellen a helyosztón.

Védekezésben kell fejlődnie a válogatottnak

2024. jan. 12.

Összességében elégedetten értékelte a britek elleni mérkőzést Mihók Attila, női vízilabda válogatottunk társ szövetségi kapitánya.

Az ötödik helyért játszhat a válogatott az Eb-n

2024. jan. 11.

Az ezúttal két DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda-válogatott 21-5-re legyőzte a brit csapatot, így az ötödik helyért játszik az Eindhovenben zajló Európa-bajnokságon.

Olasz öröm az Eb-negyeddöntőben

2024. jan. 10.

A két DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda-válogatott 12-11-es vereséget szenvedett az olasz csapattól az Eindhovenben zajló Európa-bajnokság keddi negyeddöntőjében, így nem szerezhet olimpiai kvótát a kontinensviadalon.

Sima győzelemmel negyeddöntős a magyar csapat

2024. jan. 09.

A három DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda-válogatott 27-4 győzte le a cseh csapatot, ezzel bejutott a nyolc közé az Eindhovenben zajló Európa-bajnokságon.

Sima győzelemmel zárta a csoportkört a magyar csapat

2024. jan. 08.

A három DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda-válogatott a papírformának megfelelően simán, 17-2-re nyert a horvát csapat ellen az Eindhovenben zajló Európa-bajnokságon, így első győzelmével az A csoport harmadik helyén zárt.

A világbajnok hollandoktól is kikapott a magyar csapat

2024. jan. 07.

A magyar női vízilabda-válogatott 14-11-es vereséget szenvedett a világbajnok holland csapattól az Eindhovenben zajló Európa-bajnokság csoportküzdelmeinek második fordulójában.

Kétgólos vereséggel kezdett a válogatott

2024. jan. 06.

Hiába vezetett a negyedik negyed előtt még egy góllal, végül 14-12-es vereséget szenvedett a görögök elleni Eb-nyitányon a magyar női vízilabda válogatott.

Az olimpiai kvóta reményében játszik Eindhovenben a magyar csapat

2024. jan. 04.

Eindhovenben pénteken rajtol a női vízilabda Európa-bajnokság, mely lehetőséget ad arra, hogy a három DFVE-játékossal felálló magyar válogatott megszerezze az olimpiai kvótát.

Három DFVE-játékos utazik az Eb-re

2024. jan. 02.

A DFVE csapatának három játékosa, Garda Krisztina, Mahieu Geraldine és Szabó Nikolett is bekerült a magyar női vízilabda válogatott végleges Európa-bajnoki keretébe.

Aranyat ért a remek hajrá

2023. okt. 01.

Első helyen végzett a korfui nyíltvízi Európa-bajnokságon a DKSE-s Kovács-Seres Hunorral felálló magyar váltó az U19-esek mezőnyében.

Aranyesélyekkel várják a kontinensviadalt

2023. szep. 28.

Korfu szigetén rendezik meg a LEN Junior Nyíltvízi Európa-bajnokságot szeptember 29. és október 1-je között, s a viadalra szép reményekkel utazott el a DKSE-s Kovács-Seres Hunort is soraiban tudó magyar válogatott.