Kulcsszó: Európa-bajnokság

A csapategység diadala

2019. augusztus 13. (kedd)

Parádés teljesítményt nyújtva szerezte meg az Európa-bajnoki aranyérmet a magyar női ifjúsági kézilabda válogatott, s a remek sikerből két dunaújvárosi játékos, Németh Kata és Koronczai Petra is kivette a részét.

Marco Rossi: Nagyon akarjuk ezt a győzelmet is!

A Magyarország-Szlovákia mérkőzésre 2 óra leforgása alatt elfogyott az összes belépőjegy. Marco Rossi szövetségi kapitány szerint extra motivációt ad a csapatnak, hogy ilyen hatalmas támogatást élvez a szurkolók részéről.

Eb-döntőben az ifik

2019. augusztus 09. (péntek)

Remek második félidei játékot nyújtva győzött a dánok ellen is, így bejutott az Európa-bajnokság döntőjébe a magyar női ifjúsági kézilabda válogatott.

Kisorsolta az UEFA a 2020-as Eb jegyeit

A vártnál korábban, augusztus 6-án megtörtént a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokságra eddig elérhető jegyek kisorsolása, amelynek eredményéről minden jegyigénylőt a regisztrációkor megadott e-mail címen értesített az UEFA.

Elődöntőben az ifik!

2019. augusztus 07. (szerda)

Az utolsó pillanatokban szerzett góllal győzött a norvégok ellen, így középdöntős csoportját megnyerve jutott be az Európa-bajnokság elődöntőjébe a magyar ifjúsági női kézilabda válogatott.

Fontos siker az Eb-n

2019. augusztus 06. (kedd)

A második félidőben nyújtott remek játékának is köszönhetően a svédek elleni mérkőzésen is győzelmet aratott a magyar ifjúsági leány kézilabda válogatott az Európa-bajnokságon.

Jó kezdés az Eb-n

2019. augusztus 03. (szombat)

A szlovákokat tizenhárom, az osztrákokat tízgólos különbséggel győzte le a magyar női ifjúsági kézilabda válogatott a szlovéniai Európa-bajnokságon.

Katona Lili a maraton királynője!

2019. július 27. (szombat)

Remekül versenyzett, s a közel 23 kilométeres táv végére is maradt ereje Katona Lilinek, a franciaországi Európa-bajnokságon, ahol megérdemelten szerezte meg az U23-as korosztály kajak egyes versenyszámának aranyérmét.

Elmaradt az érem az Eb-n

2019. július 14. (vasárnap)

Kulcsár Dorináék a nyolcadik, Slihoczi Ádámék a hatodik, míg Mányi Zsófia és Boldis Csenge kettőse az ötödik helyen végzett a csehországi utánpótlás kajak-kenu Európa-bajnokságon.

Jó kezdés az Európa-bajnokságon

2019. július 13. (szombat)

Mind a négy dunaújvárosi versenyző döntőbe jutott a Racicében megrendezett ifjúsági és U23-as Kajak-Kenu Európa-bajnokságon.

Négy dunaújvárosi utazik az Eb-re

2019. július 09. (kedd)

Boldis Csenge, Kulcsár Dorina, Mányi Zsófia és Slihoczki Ádám is ott lesz a csehországi ifjúsági és U23-as kajak-kenu Európa-bajnokságon.

Szépen csillog az ezüst is

2019. július 08. (hétfő)

Második helyen végzett a lengyelországi Európa-bajnokságon a dunaújvárosi Braun Csengével felálló magyar strandkézilabda válogatott.

Véghajrában a jegyigénylés

2019. július 05. (péntek)

Már csak egy hétig lehet jegyet igényelni a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság mérkőzéseire.

Harminc euróba kerülnek a legolcsóbb budapesti jegyek

2019. május 20. (hétfő)

Harminc euróba, vagyis körülbelül tízezer forintba kerülnek a legolcsóbb jegyek a jövő nyári labdarúgó Európa-bajnokság budapesti mérkőzésére, az értékesítés június 12-én kezdődik.

Tartalékos magyar csapat Szczecinben

2019. április 10. (szerda)

A magyar férfi és női tornászválogatott is tartalékos összeállításban szerepel a szerdától vasárnapig a lengyelországi Szczecinben sorra kerülő Európa-bajnokságon.