Kulcsszó: Európa-bajnokság

Harminc euróba kerülnek a legolcsóbb budapesti jegyek

2019. május 20. (hétfő)

Harminc euróba, vagyis körülbelül tízezer forintba kerülnek a legolcsóbb jegyek a jövő nyári labdarúgó Európa-bajnokság budapesti mérkőzésére, az értékesítés június 12-én kezdődik.

Tartalékos magyar csapat Szczecinben

2019. április 10. (szerda)

A magyar férfi és női tornászválogatott is tartalékos összeállításban szerepel a szerdától vasárnapig a lengyelországi Szczecinben sorra kerülő Európa-bajnokságon.

Kovács Zsófia kihagyja az Európa-bajnokságot!

2019. március 31. (vasárnap)

A Matolay Elek Női Nemzetközi Emlékverseny zárónapján a tornaszövetség vezetősége döntötte el, hogy a Dunaferr tornásza ezúttal nem vesz részt a kontinensviadalon.

Kovács Zsófia már az Európa-bajnokságra készül

2019. március 22. (péntek)

A Dunaferr SE kiváló tornásza a kényelmetlen sérülései ellenére is kitartóan gyakorolja az új gyakorlatait, melyek egy részét már Stuttgartban, a Világkupán is láthatták tőle.

Megalakult a hazai Eb szervezőbizottsága

2019. február 21. (csütörtök)

Megtartotta alakuló ülését a budapesti vízilabda Európa-bajnokság szervezőbizottsága, melynek tagjai elvállalták az idei női Világliga Szuperdöntő szervező bizottságának tagsági feladatait is.

Az Eb-re hajtanak a fiatalok!

2019. január 09. (szerda)

Öt játékossal vesz részt a Mariborban zajló ifjúsági röplabda Európa-bajnokság selejtezőjében a DSE Röplabda Akadémia.

Cél az Európa-bajnokság

2019. január 04. (péntek)

Az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő férfi röplabda-válogatott egyértelmű célja a továbbjutás, ehhez Svájcot és Macedóniát kell legyőzni.

Rasmussen: folyamatosan fejlődött a csapat

2018. december 13. (csütörtök)

Kim Rasmussen szövetségi kapitány szerint folyamatosan fejlődött a magyar női kézilabda-válogatott, ezért tudott remek mérleggel, négy győzelemmel és két vereséggel zárni a franciaországi Európa-bajnokságon.

Legyőzte Romániát, de kiesett a magyar válogatott

2018. december 12. (szerda)

A magyar női kézilabda-válogatott 31-29-re legyőzte Románia csapatát a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének szerdai utolsó fordulójában, Nancyban, ennek ellenére nem jutott tovább csoportjából.

Óriási küzdelemben magyar siker a németek ellen

2018. december 09. (vasárnap)

A magyar női kézilabda-válogatott 26-25-re legyőzte Németországot a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének második fordulójában, vasárnap Nancyban.

Siti Beáta: norvégfóbiánk van

Siti Beáta másodedző szerint a magyar női kézilabda-válogatottnak fóbiája van Norvégia csapatával szemben, ezért kapott ki 13 góllal a franciaországi Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, péntek este.

Súlyos magyar vereség a címvédőtől

2018. december 07. (péntek)

A magyar női kézilabda-válogatott pénteken 38-25-re kikapott a címvédő norvég csapattól a középdöntő első fordulójában a franciaországi Európa-bajnokságon.

Szalai helyett Lakatos a keretben

Az irányító Lakatos Rita visszakerült a magyar női kézilabda-válogatott 16 fős keretébe a franciaországi Európa-bajnokság pénteki játéknapja előtt.

Remek siker a spanyolok ellen

2018. december 05. (szerda)

Kiváló támadójátékkal aratott 32-26-os győzelmet a spanyolok elleni Európa-bajnoki csoportmérkőzésen a magyar női kézilabda válogatott.

Biztos győzelem a horvátok ellen

2018. december 03. (hétfő)

Végig vezetve aratott sima, 24-18-as sikert a horvátok elleni Európa-bajnoki csoportmérkőzésen a magyar női kézilabda válogatott.