Kulcsszó: magyar válogatott

A lengyelek legyőzésével zárt a magyar jégkorong-válogatott

2018. február 18. (vasárnap)

A magyar jégkorong-válogatott 3-2-re legyőzte a világbajnoki rivális, házigazda lengyel csapatot a katowicei felkészülési torna vasárnapi zárónapján, így a második helyen zárt.

Legyőzte az olaszokat a magyar jégkorong-válogatott

2018. február 17. (szombat)

A magyar jégkorong-válogatott 4-1-re legyőzte a világbajnoki rivális olasz csapatot a katowicei felkészülési torna szombati játéknapján.

Kikapott a kazahoktól a magyar jégkorong-válogatott

2018. február 16. (péntek)

A magyar jégkorong-válogatott 5-2-re kikapott a világbajnoki rivális kazah csapattól a katowicei felkészülési torna pénteki nyitómérkőzésén.

Javított a magyar válogatott!

2018. február 15. (csütörtök)

Magyarország öt helyet javítva a 49. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) világranglistáján.

Két DAB-játékos a válogatottban

Duschek Dávid és Odnoga Mátyás képviseli a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóit a magyar válogatott lengyelországi EIHC tornáján.

Később játszunk a hollandokkal

2018. február 10. (szombat)

Az eredetileg meghirdetett fél hatos kezdés helyett este fél kilenckor kezdődik a magyar női vízilabda válogatott Világliga találkozója a hollandok ellen.

Folytatás az oroszok ellen

2018. február 08. (csütörtök)

Az oroszok ellen játszik a magyar női vízilabda válogatott az Európa Kupa spanyolországi hatos döntőjében.

Fölényes győzelemmel zártak a magyarok

2018. február 04. (vasárnap)

A magyar női vízilabda-válogatott az izraeli csapat fölött aratott fölényes, 22-3-as győzelemmel zárta vasárnap az Európa Kupa voloszi csoportját.

Vereség a görögöktől

2018. február 02. (péntek)

A magyar női vízilabda-válogatott kikapott a házigazda görögöktől az Európa Kupa voloszi csoportjának pénteki játéknapján, az esti programban.

Kiütéses siker az Európa Kupában

A várakozásoknak megfelelően fölényes, 26-3-as győzelmet aratott a németek elleni Európa Kupa selejtezőn a magyar női vízilabda válogatott.

Remek siker az olaszok ellen

2018. február 01. (csütörtök)

Fordulatos csatában, az utolsó negyedben szerzett öt góljának is köszönhetően aratott 11-9-es győzelmet az olaszok elleni Európa Kupa találkozón a magyar női vízilabda válogatott.

Leekens: minden mérkőzés olyan fontos, mint a BL-döntő

Georges Leekens szövetségi kapitány szerint a magyar labdarúgó-válogatott számára minden találkozó a Bajnokok Ligája döntőjéhez hasonló fontosságú lesz az első alkalommal kiírt, szeptemberben rajtoló Nemzetek Ligájában.

Élen a magyarok

2018. január 31. (szerda)

A magyar női vízilabda-válogatott három forduló után, a félidőben vezeti a világliga európai selejtezőjét.

Három dunaújvárosi a válogatottban

A Dunaújvárosi Acélbikák csapatának három játékosa kapott meghívót a magyar jégkorong válogatott februári edzőtáborába.

Kötelező a továbbjutás az Európa Kupában

Három dunaújvárosi játékossal a keretében várja az Európa Kupa csütörtökön kezdődő voloszi selejtezőjét a magyar női vízilabda válogatott.