Kulcsszó: magyar válogatott

Második helyen a válogatott

2019. április 18. (csütörtök)

Két győzelemmel és egy vereséggel fejezte be porecsi nemzetközi tornáját a két Dunaferr-játékossal felálló magyar futsal válogatott.

Tartalékos magyar csapat Szczecinben

2019. április 10. (szerda)

A magyar férfi és női tornászválogatott is tartalékos összeállításban szerepel a szerdától vasárnapig a lengyelországi Szczecinben sorra kerülő Európa-bajnokságon.

Könnyű csoportban a magyar válogatott

2019. április 06. (szombat)

A magyar női kézilabda-válogatott Montenegró, Olaszország és Litvánia csapatával találkozik a jövő decemberi, norvég-dán közös rendezésű Európa-bajnokság selejtezőjének 2. csoportjában.

Öt dunaújvárosi a válogatottban

2019. április 05. (péntek)

A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia öt játékosa is részt vehet a magyar női kézilabda válogatott áprilisi összetartásán.

Nehéz csoportban a válogatott

2019. április 02. (kedd)

A olimpiai és világbajnok amerikaiakkal, az oroszokkal és a kanadaiakkal került azonos csoportba a magyar női vízilabda-válogatott a Duna Arénában június 4. és 9. között esedékes világliga szuperdöntőben, amelynek győztese elsőként ötkarikás kvótát szerez.

Jó úton jár a magyar csapat

Bíró Attila szövetségi kapitány szerint jó úton jár a magyar női vízilabda-válogatott, melynek nagy lökést adhat az Európa Kupa torinói hatos döntőjében szerzett bronzérem.

Május 10-én indul a jegyértékesítés

2019. április 01. (hétfő)

A magyar labdarúgó-válogatott június 11-én Walest fogadja a Groupama Arénában a 2020-as Európa-bajnokság selejtezősorozatban, a mérkőzésre május 10-én indul a jegyértékesítés.

Vereség az oroszoktól

2019. március 30. (szombat)

A magyar női vízilabda-válogatott az elődöntőben kikapott az orosz csapattól, így vasárnap a bronzéremért játszhat az Európa Kupa hatcsapatos döntőjében, Torinóban.

Szűkítette keretét Bíró Attila

2019. március 27. (szerda)

Véglegesítette keretét az Európa Kupa pénteken kezdődő hatos döntőjére Bíró Attila, a magyar női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

Döntőre készül a válogatott

2019. március 26. (kedd)

Négy dunaújvárosi játékos küzd azért, hogy tagja legyen az Európa Kupa torinói hatos döntőjére utazó női vízilabda válogatott keretének.

Magyar-horvát - Jó játékkal bravúros győzelem

2019. március 24. (vasárnap)

A magyar labdarúgó-válogatott az utóbbi két év legjobb játékát nyújtva hátrányból fordított és nyert 2-1-re a világbajnoki ezüstérmes horvát csapat ellen a Groupama Arénában rendezett Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen.

A magyar női kézilabda-válogatott legyőzte Japánt

A magyar női kézilabda-válogatott 33-21-re legyőzte Japán csapatát a Siófokon rendezett vasárnapi barátságos mérkőzésen.

Tizenkilenc játékos készül a döntőre

2019. március 23. (szombat)

Tizenkilenc játékossal megkezdte a felkészülést az Európa Kupa jövő hetén, Torinóban sorra kerülő hatos döntőjére a magyar női vízilabda-válogatott.

Kétgólos vereséggel rajtolt a válogatott

2019. március 21. (csütörtök)

A magyar labdarúgó-válogatott csütörtökön 2-0-ra kikapott Szlovákia vendégeként a Nagyszombatban rendezett Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen.

Rossi a legfontosabb meccsére készül

Edzői pályafutása legfontosabb mérkőzésére készül Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, akiknek együttese csütörtökön este Szlovákia vendégeként kezdi meg az Európa-bajnoki selejtezősorozatot.