Kulcsszó: röplabda

Biztos siker idegenben

2019. december 08. (vasárnap)

Szettveszteség nélkül aratott győzelmet a székesfehérvári bajnoki mérkőzésén a Dunaferr SE röplabda csapata.

Látogatás a sereghajtónál

A megyeszékhelyen folytatja a bajnoki küzdelmeket ma délután négy órától a Dunaferr SE röplabda csapata.

Nem borult a papírforma

2019. december 01. (vasárnap)

A bajnoki címre is esélyes Kaposvár simán, 3-0-ra győzte le a Dunaferr SE röplabdázóit a két csapat ma délutáni találkozóján.

Újabb kihívás előtt

2019. november 30. (szombat)

Kaposvárra, csoportja egyik legerősebb együtteséhez látogat vasárnap délután a Dunaferr SE röplabda csapata.

A Pénzügyőr volt a jobb

2019. november 24. (vasárnap)

Becsülettel küzdöttek a Dunaferr SE röplabdázói, de nem bírtak a nagyobb játékerőt képviselő Pénzügyőr együttesével.

A listavezetőt fogadja a Dunaferr

2019. november 23. (szombat)

A röplabda NB I-es bajnokságban a Dunaferr SE együttese ezúttal a csoportot magabiztosan vezető Pénzügyőr együttesét fogadja.

Előny a Kazincbarcikánál

2019. november 20. (szerda)

A röplabda Magyar Kupa negyeddöntőjének szerdai játéknapján a sok hibával játszó Dunaferr 3-0-s vereséget szenvedett a Kazincbarcikától.

A Vegyészt fogadjuk a Magyar Kupában

A röplabda Magyar Kupa negyeddöntőjének szerdai játéknapján a Dunaferr SE a Kazincbarcikát fogadja a Dunaújváros Sportcsarnokban.

Dunaferr siker Szolnokon!

2019. november 17. (vasárnap)

A Dunaferr SE NBI-es röplabda csapata idegenben kiváló játékkal 3-0 arányban győzte le a Szolnok együttesét.

Idegenben a Szolnok ellen

2019. november 16. (szombat)

A Dunaferr SE röplabda csapata ismét idegenben, ezúttal Szolnokon lép pályára a bajnokság vasárnapi fordulójában.

Szoros vereség Debrecenben

2019. november 09. (szombat)

Hiába nyerte meg az első játékot, négy szettben kikapott Debrecenben a Dunaferr SE röplabda csapata.

Rangadó vár a röplabdázókra

A férfi röplabda első osztályú bajnokságban újabb nehéz meccs vár a Dunaferr SE együttesére, mely ezúttal Debrecenben lép pályára.

Negyeddöntős a Dunaferr

2019. november 05. (kedd)

A Magyar Kupa nyolcaddöntőjének második mérkőzését is megnyerte a Dunaferr SE röplabda csapata, mely ezzel bejutott a sorozat következő fordulójába.

Előnyből várja a visszavágót a Dunaferr

2019. november 04. (hétfő)

Szolnokon vendégszerepel a Dunaferr SE röplabda csapata a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének második mérkőzésén.

Dunaferr győzelem a megyei rangadón!

2019. november 03. (vasárnap)

A férfi röplabda első osztályú bajnokság 4. fordulójában a Dunaferr SE együttese kiváló játékkal győzte le a MÁV Előre-BERICAP csapatát.