Kulcsszó: úszás

Kéthetes edzés-zárlat a külföldről hazatért magyar úszóknak

2020. április 02. (csütörtök)

A Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ) a koronavírus-járvány miatt kéthetes teljes edzés-zárlatot rendelt azon válogatott versenyzők számára, akik az elmúlt egy hónapban külföldön tartózkodtak.

Elhalasztották a budapesti vizes Európa-bajnokságot

2020. március 20. (péntek)

A vizes sportokat tömörítő európai szövetség (LEN) elhalasztotta a budapesti kontinensviadalt.

Leálltak az úszók is

2020. március 16. (hétfő)

Rendhagyó versenyt rendezett, majd leállt a közös edzésekkel a Dunaferr SE úszó szakosztálya is.

Bravúros ezüst Kaposvárról

2019. december 15. (vasárnap)

Remek versenyzéssel szerzett ezüstérmet az úszók országos rövidpályás bajnokságán a Dunaferr SE versenyzője, Szöllősi Martin.

Jótékony hosszok az Úszógálán

2019. október 28. (hétfő)

Két év után tért vissza a 24 órás Úszógála a Fabó Éva Sportuszodába, ahol szombat déltől vasárnap délig tizenöt csapat több mint háromszáz versenyzője ugrott medencébe.

Vizes vb - Budapest rendezheti a 2027-es világbajnokságot

2019. július 21. (vasárnap)

Budapest rendezheti a 2027-es olimpiai kvalifikációs vizes világbajnokságot, erről a vizes sportágakat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA döntött vasárnap a dél-koreai Kvangdzsuban.

Dunaújvárosi éremeső a bajnokságon

A Dunaferr SE hét dobogós helyezéséből hatot Kovács-Seres Hunor szerzett az úszók Országos Gyermek Bajnokságán.

Remeklő dunaújvárosiak Szlovéniában

2019. július 17. (szerda)

Tizenkét dobogós helyezéssel zárták a 43. International Swimming Championships "Telekom 2019" elnevezésű úszóverseny küzdelmeit a Dunaferr SE sportolói.

Meranói éremhalmozók

2019. július 02. (kedd)

Tizenkét éremmel zárták a Meranóban megrendezett Cool Swim Meeting elnevezésű nemzetközi viadalt a Dunaferr SE úszói.

Most a döntő volt a maximum

2019. június 24. (hétfő)

Három döntős helyezésnek örülhettek a Dunaferr SE úszói a Kecskeméten megrendezett Serdülő Országos Bajnokságon.

Hét arany a Gyémánt Kupán

2019. június 12. (szerda)

Huszonkét éremmel, köztük hét első helyezéssel zárták a tatabányai Gyémánt Kupát a Dunaferr SE úszó szakosztályának versenyzői.

Dunaújvárosi éremeső Móron

2019. június 05. (szerda)

Kiválóan szerepeltek a Dunaferr SE utánpótlás korú úszói a Móron megrendezett Fejér Megyei Körverseny második fordulójában.

Kovács-Seres Hunor parádés bajnoki címe!

2019. május 04. (szombat)

Remek versenyzéssel szerzett aranyérmet a három kilométeres távon Kovács-Seres Hunor a békéscsabai Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokság második napján.

Dunaújvárosi éremeső a megyeszékhelyen

2019. május 02. (csütörtök)

Kilenc dobogós helyezéssel zárták a Székesfehérváron megrendezett 12+ úszóversenyt a Dunaferr SE úszó szakosztályának sportolói.

Selmeci Levente döntős volt Debrecenben

2019. március 30. (szombat)

Bravúros szerepléssel végzett a 400 méteres vegyesúszás nyolcadik helyén Selmeci Levente a debreceni országos úszó bajnokság harmadik napján.