Vizes vb - Budapest rendezheti a 2027-es világbajnokságot

2019. július 21. (vasárnap)

Budapest rendezheti a 2027-es olimpiai kvalifikációs vizes világbajnokságot, erről a vizes sportágakat tömörítő nemzetközi szövetség, a FINA döntött vasárnap a dél-koreai Kvangdzsuban.

Dunaújvárosi éremeső a bajnokságon

A Dunaferr SE hét dobogós helyezéséből hatot Kovács-Seres Hunor szerzett az úszók Országos Gyermek Bajnokságán.

Remeklő dunaújvárosiak Szlovéniában

2019. július 17. (szerda)

Tizenkét dobogós helyezéssel zárták a 43. International Swimming Championships "Telekom 2019" elnevezésű úszóverseny küzdelmeit a Dunaferr SE sportolói.

Meranói éremhalmozók

2019. július 02. (kedd)

Tizenkét éremmel zárták a Meranóban megrendezett Cool Swim Meeting elnevezésű nemzetközi viadalt a Dunaferr SE úszói.

Most a döntő volt a maximum

2019. június 24. (hétfő)

Három döntős helyezésnek örülhettek a Dunaferr SE úszói a Kecskeméten megrendezett Serdülő Országos Bajnokságon.

Hét arany a Gyémánt Kupán

2019. június 12. (szerda)

Huszonkét éremmel, köztük hét első helyezéssel zárták a tatabányai Gyémánt Kupát a Dunaferr SE úszó szakosztályának versenyzői.

Dunaújvárosi éremeső Móron

2019. június 05. (szerda)

Kiválóan szerepeltek a Dunaferr SE utánpótlás korú úszói a Móron megrendezett Fejér Megyei Körverseny második fordulójában.

Kovács-Seres Hunor parádés bajnoki címe!

2019. május 04. (szombat)

Remek versenyzéssel szerzett aranyérmet a három kilométeres távon Kovács-Seres Hunor a békéscsabai Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokság második napján.

Dunaújvárosi éremeső a megyeszékhelyen

2019. május 02. (csütörtök)

Kilenc dobogós helyezéssel zárták a Székesfehérváron megrendezett 12+ úszóversenyt a Dunaferr SE úszó szakosztályának sportolói.

Selmeci Levente döntős volt Debrecenben

2019. március 30. (szombat)

Bravúros szerepléssel végzett a 400 méteres vegyesúszás nyolcadik helyén Selmeci Levente a debreceni országos úszó bajnokság harmadik napján.

Fekete Dóra bravúrja

2019. március 29. (péntek)

Hosszú Katinkát megelőzve végzett a 100 méteres mellúszás döntőjének hetedik helyén Fekete Dóra a Debrecenben zajló országos úszó bajnkságon.

Négy érem a fővárosból

2019. március 21. (csütörtök)

Farkas Botond három, míg Dort Máté egy alkalommal állhatott dobogóra a Budapesten megrendezett nemzetközi úszóversenyen.

Dunaújvárosi éremeső Kecskeméten

2019. március 01. (péntek)

Tizennyolc éremmel zárták a Kecskeméten megrendezett 34. Bácsvíz Kupa elnevezésű nemzetközi úszóversenyt a Dunaferr SE versenyzői.

Tovább a fejlődés útján

2018. december 10. (hétfő)

Újabb előrelépést könyvelhet el a Dunaferr SE úszó szakosztálya az idei évben. A 2018-as esztendőt lezáró ünnepségen a hazai és nemzetközi sikereket is felelevenítették az egyesület tagjai.

A féllábú óriás

2018. augusztus 12. (vasárnap)

Azon a napon, amikor a skóciai Glasgowban az úszók kontinensviadala kezdődött, „csöndes” hazai évfordulóra emlékezhettünk: 1929. augusztus 3-án egy húszéves fiatalember négyszáz gyorson országos csúccsal nyerte a hazai bajnokságot. Mondhatnánk, a sikeres eb-k árnyékában ez nem volt nagy ügy. Nana!