Kulcsszó: utánpótlás

A csapategység diadala

2019. augusztus 13. (kedd)

Parádés teljesítményt nyújtva szerezte meg az Európa-bajnoki aranyérmet a magyar női ifjúsági kézilabda válogatott, s a remek sikerből két dunaújvárosi játékos, Németh Kata és Koronczai Petra is kivette a részét.

Eb-győztes ifjúságiak!

2019. augusztus 11. (vasárnap)

Végig vezetve aratott 28-24-es győzelmet a svédek elleni Európa-bajnoki fináléban a magyar ifjúsági női kézilabda válogatott.

500-on is jutott mindenből

Újabb hat dobogós helyezésnek örülhettek a Dunaferr SE kajak-kenusai a Sukorón megrendezett serdülő, ifjúsági és U23-as magyar bajnokságon.

Remek szereplés a bajnokságon

2019. augusztus 10. (szombat)

Összesen hat dobogós helyezésnek örülhettek eddig a Dunaferr SE kajak-kenusai a Sukorón megrendezett serdülő, ifjúsági és U23-as bajnokságon.

Tudásuk legjavát nyújtották

2019. augusztus 08. (csütörtök)

Jól szerepeltek a Dunaferr SE kajak-kenusai a Sukorón megrendezett Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokságon.

Remeklő dunaújvárosiak Szlovéniában

2019. július 17. (szerda)

Tizenkét dobogós helyezéssel zárták a 43. International Swimming Championships "Telekom 2019" elnevezésű úszóverseny küzdelmeit a Dunaferr SE sportolói.

Négy dunaújvárosi utazik az Eb-re

2019. július 09. (kedd)

Boldis Csenge, Kulcsár Dorina, Mányi Zsófia és Slihoczki Ádám is ott lesz a csehországi ifjúsági és U23-as kajak-kenu Európa-bajnokságon.

Dózsás remeklés a Diákolimpián!

2019. június 26. (szerda)

A Dózsa György Általános Iskola csapata az előkelő hatodik helyezést érte el a IV. Korcsoportos Röplabda Diákolimpia döntőjében.

Most a döntő volt a maximum

2019. június 24. (hétfő)

Három döntős helyezésnek örülhettek a Dunaferr SE úszói a Kecskeméten megrendezett Serdülő Országos Bajnokságon.

Osztályt váltott a DPASE!

2019. június 22. (szombat)

A rendes játékidő utolsó percében egyenlített, s jutott fel a másodosztályba a Dunaújváros PASE U17-es labdarúgó csapata a Biatorbágy elleni párharcban.

Döntetlenről folytatják

2019. június 19. (szerda)

Az első félidőben a DPASE, a másodikban a Biatorbágy U17-es labdarúgói játszottak jobban, így 1-1-es döntetlennel ért véget a két gárda osztályozójának első mérkőzése.

A fejlődés éve volt

2019. június 17. (hétfő)

A Dunaújvárosi Sárkányok Kosárlabda Sportegyesület létszámban, gazdaságilag, valamint eredményekben is növekedést mutat.

Újabb siker és továbbjutás

2019. június 15. (szombat)

A hazai pályán aratott 2-1-es győzelem után idegenben is nyert, így kettős sikerrel jutott tovább az osztályozó harmadik fordulójába a Dunaújváros PASE U17-es labdarúgó csapata.