Kikapott a Hajdúnánástól, így nem jutott fel az NB I/B-be a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia U22-es együttese.

2021. jún. 19.

Idén is lesz nyári tábor, illetve továbbra is tartanak úszásoktatást a DKSE úszó szakosztályának munkatársai.

Móriczos bajnokok Tiszaújvárosban

2021. jún. 17.

Összes ellenfelét maga mögé utasítva szerzett bajnoki címet a Sulisárkányok viadalán a Móricz iskola együttese az 5-6. osztályosok mezőnyében.

Remek hangulatú évzáró Rácalmáson

2021. jún. 16.

Elégedetten, egy kiváló hangulatú családi nappal zárták a 2020/2021-es szezont a Rácalmás SE utánpótlás korú kézilabdázói a mögöttünk hagyott hétvégén.

Versenyen ismerkedtek a birkózással

2021. jún. 15.

Tizenhat éremmel a tarsolyukban térhettek haza a fővárosban megrendezett Kizotti Kupáról a DKSE ifjú birkózói.

Fényes érmek Gyöngyösről

2021. jún. 14.

Remek helyezésekkel zárták a Gyöngyösön megrendezett Parafa Kupát a DKSE úszó szakosztályának fiatal versenyzői.

Közel volt a hazai dobogó (Galériával)

2021. jún. 13.

Negyedik helyen végzett a DSE Röplabda Akadémia U13-as csapata a Dunaújvárosban megrendezett Országos Mini Bajnokság fináléjában. (Galériával)

Fényes éremben reménykednek a fiatalok

2021. jún. 11.

Jó esélyekkel vág neki az Országos Mini Bajnokság dunaújvárosi döntőjének a DSE Röplabda Akadémia U13-as együttese.

Döntetlennel zártak a fiatalok

2021. jún. 10.

Kiélezett, nagy küzdelemben elért 29-29-es döntetlennel zárta az NB I/B-s felnőtt bajnokság nyugati csoportját a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia U20-as csapata.

DSTV: szép eredmények medencében és nyílt vízen is

2021. jún. 09.

Nem tétlenkedtek a DKSE úszói a közelmúltban, de a tanév befejezését követően is bőven vár feladat a szakosztály tehetséges versenyzőire. Hangkép!

Iskolások vetélkedése a Gárdonyiban

Öt kategóriában mérték össze egymással erejüket az ifjú tollaslabdázók a Gárdonyi iskolában megrendezett Vakáció-váró bajnokságon.

Dunaújvárosi éremeső Fadd-Domboriban

2021. jún. 08.

Tizennégy dobogós helyezéssel, az éremtábla második helyén zárták a Kammerer Zoltán Regionális Akadémiai Kupa elnevezésű versenyt a DKSE kajak-kenusai.