Kulcsszó: utánpótlás

Ismét cseh öröm a jégpályán

2017. december 11. (hétfő)

Az U10-es torna után az U9-esek között is cseh siker született a Santa Claus Kupa elnevezésű utánpótlás jégkorong tornán a Dunaújvárosi Jégcsarnokban.

Jótékonysági edzés az akadémián

2017. december 10. (vasárnap)

A DSE Röplabda Akadémia gyerek csapata az idei esztendőt is egy, a tavalyihoz hasonló jótékonysági gesztussal zárta.

Bravúros szereplés a birkózóknál

2017. december 07. (csütörtök)

Egy ezüstéremmel, s több nagyon értékes helyezéssel zárták közelmúltban megrendezett versenyeiket a Dunaferr SE fiatal birkózói.

Tanulásnak jó volt

2017. december 06. (szerda)

Első megméretésén vett részt a DSE Röplabda Akadémia U13-as leány csapata, mely nyolcadik helye ellenére sem vallott szégyent a gödöllői Mikulás Kupán.

Ötödik hely Szolnokról

2017. december 05. (kedd)

A DSE Röplabda Akadémia fiú mini csapata Szolnokon lépett pályára az országos Mini Bajnokság első fordulójában.

Élen maradt a DKKA

Az NB II-es felnőtt bajnokságban simán nyert a DKKA női kézilabda csapata, ugyanakkor a megyei pontvadászatban újra kell játszania a Rácalmás elleni találkozót fiataljainknak.

Két érem Seregélyesről

2017. december 04. (hétfő)

Vagyóczki Roland az U11-eseknél, míg Csomor-Németh Lili az U15-ös korosztály mezőnyében szerzett bronzérmet a Seregélyesen megrendezett tollaslabda ranglista versenyen

Cseh siker Dunaújvárosban

A cseh Trinec csapatának sikerével ért véget a 11. alkalommal megrendezett Santa Claus Kupa, melyen a Dunaújvárosi Acélbikák U10-es csapata a tizenharmadik helyen végzett.

Öt dunaújvárosi érem Bajáról

2017. november 29. (szerda)

Összesen öt éremmel a tarsolyukban térhettek haza a bajai Halászlé Kupáról a Dunaferr SE utánpótlás korú úszói.

Élmezőnyben a fiatalok

A Dunaújváros PASE U17-es labdarúgói az első, míg az U19-esek a második helyről várják a bajnokság tavaszi folytatását.

Két győzelem a Győr ellen

2017. november 27. (hétfő)

A DFVE serdülő leány vízilabdázói szoros, az ifjúságiak viszont kiütéses győzelmet arattak Győrben lejátszott hétvégi bajnoki mérkőzésükön.

Tisztes helytállás a junioroknál

2017. november 24. (péntek)

Jól küzdött a jelentősen megerősített Budaörs ellen, de nem volt esélye a győzelemre a Dunaújvárosi Sárkányok csapatának az Országos Junior Bajnokságban.

Nincs pihenés az utánpótlásnál

2017. november 23. (csütörtök)

A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia kilenc utánpótlás együttese is pályára lép a különböző korosztályos bajnokságok hétvégi küzdelmeiben.

Gólt sem kaptak a Gárdony ellen

2017. november 21. (kedd)

A Dunaújváros PASE U14-es labdarúgói három, míg az U15-ösök öt gólt szerezve nyerték újabb bajnoki mérkőzésüket.

Továbbra is élen a serdülők

Az Országos Serdülő Bajnokságban két győzelem, míg az Erima bajnokság küzdelmeiben egy siker és egy vereség volt a DKKA fiataljainak mérlege a közelmúltban.