Kulcsszó: utánpótlás

Három dunaújvárosi a vb-keretben

2017. augusztus 16. (szerda)

A DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapatának három fiatal játékosa is helyet kapott a junior világbajnokságra készülő válogatott keretben.

Három siker az ifiknél is

2017. augusztus 13. (vasárnap)

A serdülőkhöz hasonlóan a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia ifjúsági együttese is megnyerte hazai rendezésű felkészülési tornáját.

Még nem a győzelem a lényeg

2017. augusztus 09. (szerda)

Nemcsak utánpótlás játékosai számában, hanem a szakmai munka minőségében is előrébb lépnének a Dunaújvárosi Sárkányok kosárlabdázói a 2017/2018-as szezonban.

Két bajnoki cím a zárónapon

2017. augusztus 07. (hétfő)

A Szegeden megrendezett korosztályos országos bajnokság utolsó versenynapján sem maradtak érmek nélkül a Dunaferr SE fiatal kajak-kenusai.

Két érem a nyitónapon

2017. augusztus 05. (szombat)

Slihoczki Ádám aranyéremmel, Kiss Balázs egy második hellyel zárta a kajak-kenusok szegedi Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokságának első versenynapját.

Kupagyőztes ifik!

Hibátlan teljesítménnyel szerezte meg a dániai Generation Handball nemzetközi torna első helyét a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia ifjúsági együttese.

Oda a hibátlan mérleg

2017. augusztus 04. (péntek)

Ugyan elveszítették hibátlan mérlegüket, így is jó helyzetből várhatják a Generation Handball nemzetközi torna mai mérkőzéseit a DKKA utánpótlás kézilabda csapatai.

Továbbra is hibátlanul

2017. augusztus 03. (csütörtök)

Újabb három találkozót nyertek meg a Dániában zajló Generation Handball elnevezésű nemzetközi utánpótlás tornán a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapatai.

Parádés kezdés Dániában!

2017. augusztus 02. (szerda)

Mind a hét mérkőzésüket megnyerték a Dániában zajló Generation Handball elnevezésű nemzetközi torna első napján a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia utánpótlás csapatai.

EYOF-győztes a magyar csapat

2017. július 29. (szombat)

A románok elleni hétgólos sikerrel szerezte meg az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál első helyét a magyar leány ifjúsági kézilabda válogatott.

Győzelemmel kezdtek a juniorok

2017. július 27. (csütörtök)

Hullámzó játékot nyújtott, de végül 26-21-es sikert aratott a románok elleni Európa-bajnoki nyitómeccsen a magyar leány junior kézilabda válogatott.

EYOF - Vereség az utolsó csoportmeccsen

2017. július 26. (szerda)

Helyenként nagyon jól játszott a magyar fiú röplabda válogatott a lengyelek elleni csoportmérkőzésen, ez azonban csak részsikerekhez volt elég.

Már a vb-re hangolnak

A Dunaferr SE két kiváló kenusa, Hajdu Jonatán és Slihoczki Ádám is két-két számban indul a romániai korosztályos világbajnokságon.

Tisztes helytállás a csehek ellen

2017. július 25. (kedd)

Tudása legjavát nyújtotta fiú röplabda válogatottunk az Európa-bajnok csehek ellen, de ez sem volt elég a sikerhez.

Tucatnyi érem Sukoróról

Három arany-, négy ezüst- és öt bronzéremmel zárták a Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny küzdelmeit a Dunaferr SE kajak-kenusai.