Kulcsszó: utánpótlás

Biztos győzelem idegenben is

2017. április 26. (szerda)

Az első perctől az utolsóig vezetve aratott nagyon sima, 72-36-os győzelmet a Siófoki Kosársuli elleni bajnokin a DUE DSE-Villámok kadet kosárlabda csapata.

Nem hibáztak a fiatalok

2017. április 25. (kedd)

A Dunaújváros PASE U17-es és U19-es csapata is magabiztos sikerrel erősítette meg első helyét az NB III Közép-Nyugat csoportjának tabelláján.

Vereség a lengyelektől

2017. április 24. (hétfő)

A papírforma érvényesült a mai, lengyelek elleni U19-es Európa-bajnoki összecsapáson, ahol a magyar röplabda válogatottnak csak epizódszerep jutott.

Négy bajnoki érem a fővárosból

Kiválóan szerepeltek az U13-as országos bajnokságon a Danubius KSE ifjú tollaslabdázói, s összesen négy éremmel gazdagodtak a korosztály legjelentősebb hazai versenyén.

Vereség a nyitómeccsen

2017. április 22. (szombat)

Belgium ellen kezdte meg szereplését Győrben, az U19-es Európa-bajnokság döntőjében a Tomanóczy Tibor által irányított U19-es magyar röplabda válogatott.

Elmaradt a bravúr

2017. április 20. (csütörtök)

A Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia ifjúsági csapata simán, a juniorok végletekig kiélezett csatában maradtak alul a NEKA elleni szerdai bajnokin.

Továbbra is élen a fiatalok

2017. április 19. (szerda)

A Dunaújváros PASE labdarúgóinak U19-es csapata nehezen, míg az U17-esek fölényesen nyerték kedd délutáni bajnoki mérkőzésüket Dunaharasztiban.

Rajtra készen a röplabdázók

Négy egyesület, köztük a Dunaferr SE ad játékosokat a magyar U19-es röplabda válogatottnak, mely már a kontinensviadal helyszínén várja a szombati rajtot.

Második hely a tornász csapatbajnokságon!

A Dunaferr SE serdülő leány csapata nagyszerű szerepléssel a második helyen zárta a fővárosban megrendezett országos utánpótlás csapatbajnokság első versenykörét.

Remek erőpróba volt

A Magyar Röplabda Szövetség és a Dunaferr SE röplabda szakosztályának szervezésében az idén második alkalommal adhattunk otthont a Vollé! 2020 Röpsuli programnak!

Eredményes edzőtábor

2017. április 18. (kedd)

Nagykőrösön, a Közép-magyarországi Régiós Edzőtáborban vettek részt hétvégén a Dunaferr SE és fiók szakosztályainak fiatal birkózói.

Taroltak a Szelek

Fölényes győzelmeket aratott a Kenguru Bajnokság legutóbbi fordulójában az Újvárosi Szelek U11-es kosárlabda csapata.

Két győzelem a hétvégén

A Dunaújváros PASE U14-es labdarúgó csapata szoros csatában, míg az U15-ösök tizenhat gólt szerezve arattak sikert a Gárdony korosztályos együttesei ellen.

Egy ide, egy oda

2017. április 16. (vasárnap)

A DFVE serdülői kikaptak, az ifik viszont fölényesen nyertek a női vízilabdázók korosztályos bajnokságának legutóbbi fordulójában.

Újabb három döntős helyezés

2017. április 14. (péntek)

A dunaújvárosi Weiter Dávid az ötödik helyen fejezte be a 400 méteres gyorsúszás fináléját a 38. Arany Üst korosztályos nemzetközi úszóverseny harmadik versenynapján.