Kulcsszó: világbajnokság

Hatodik helyen a juniorok

2017. szeptember 09. (szombat)

Kétgólos vereséget szenvedett az amerikaiaktól a voloszi világbajnokság helyosztóján a magyar női junior vízilabda válogatott.

Dunaújvárosból a karatés világ elitjébe

2017. szeptember 07. (csütörtök)

Miskovitz Máté is részt vett augusztus végén az Írországban megrendezett JKA karate világbajnokságon, ahonnan nem csak sok élménnyel és tapasztalattal, de egy impozáns 16. helyezéssel tért haza.

Nyolc között a juniorok

A dunaújvárosi Vályi Vanda öt góljának is köszönhetően jutott be a legjobb nyolc közé a voloszi világbajnokságon a magyar női junior vízilabda válogatott.

Megvan a világbajnoki bronz!

2017. augusztus 27. (vasárnap)

Kiváló rajt után parádés utolsó ötven métert produkált a Hajdu – Fekete páros a C-2 200 méteresek mezőnyében, ezzel a dobogó harmadik fokára állhattak fel a racicei kajak-kenu világbajnokság vasárnapi versenynapján.

Hajdu Jonatán hatodik lett kétszázon

2017. augusztus 26. (szombat)

A Dunaferr SE olimpikon kenusa C-1 200 méteren nagyszerű időeredménnyel végül a hatodik helyen ért célba.

Hajdu Jonatán kétszáz párosban is vb-döntős

2017. augusztus 25. (péntek)

Hajdu Jonatán Fekete Ádám párjaként magabiztos versenyzéssel jutott a kenu kettesen vasárnapi döntőjébe.

Könnyed továbbjutás a vb-döntőbe

2017. augusztus 24. (csütörtök)

Már a rajtnál élre állt, s végig vezetve nyerte meg elődöntőjét, így bejutott a kenu egyesek 200 méteres világbajnoki döntőjébe a Dunaferr SE kenusa, Hajdu Jonatán.

Hajdu Jonatán a vb-elődöntőben

Előfutamának negyedik helyén végzett, így az elődöntőben folytathatja a küzdelmeket a racicei világbajnokságon Hajdu Jonatán, a Dunaferr SE kenusa.

Három dunaújvárosi utazik a vb-re

2017. augusztus 21. (hétfő)

A DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapatának három fiatal játékosa, Brezovszki Gerda, Mchunu Hlengiwe és Vályi Vanda is utazhat a görögországi junior világbajnokságra.

Kovács Zsófia már biztos vb-kerettag

2017. augusztus 18. (péntek)

Három magyar versenyző, köztük a dunaújvárosi Kovács Zsófia indulása már biztos az október 2. és 8. közötti montreali torna-világbajnokságon.

Három dunaújvárosi a vb-keretben

2017. augusztus 16. (szerda)

A DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapatának három fiatal játékosa is helyet kapott a junior világbajnokságra készülő válogatott keretben.

Dunaújvárosból a világ tetejére

2017. augusztus 15. (kedd)

Kis-Primász Ágnes ismét a dobogó legfelső fokára állhatott, miután a három dunaújvárosi játékossal felálló, a Budakalászi SC női vízilabda csapata színiben induló válogatott tagjaként megszerezte a budapesti masters világbajnokság 30+ korosztályának első helyét.

Szinte forrt a víz a kis motorcsónakosok alatt

2017. augusztus 12. (szombat)

Már túlestek az első versenynapon a Szalki-szigeten megrendezett Formula Future Gyermek- és Ifjúsági Világ- és Európa-bajnokság mezőnyének tagjai, akik nagy izgalommal várják a hétvége további kihívásait is.

"Iyen csak egyszer van az ember életében"

2017. július 31. (hétfő)

Elégedett az 50 méteres gyorsúszásban elért időeredményével Takács Krisztián, városunk négyszeres olimpikon úszója.

Ezüst és bronz a kenusoknál

2017. július 30. (vasárnap)

Hajdu Jonatán kenu egyesben, míg Slihoczki Ádám a kenu négyesek versengésében állhatott dobogóra a romániai ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokság zárónapján.