Kulcsszó: világbajnokság

Mirtill jó úton halad!

2019. május 15. (szerda)

A Dunaferr SE fiatal tornásza, Makovics Mirtill nagyon céltudatosan készül az I. Junior Torna Világbajnokságra, melyet Győrben rendeznek.

A litvánokat legyőzte a magyar válogatott

2019. május 02. (csütörtök)

A magyar válogatott harmadik mérkőzésén megszerezte első győzelmét, s ezzel nagy lépést tett a bennmaradás felé a nurszultani divízió I/A jégkorong-világbajnokságon: a csütörtöki játéknapon 4-1-re nyert a litván csapat ellen.

Bizakodva várja a folytatást a magyar válogatott

2019. május 01. (szerda)

Jó hangulatú edzés után bizakodva várja a folytatást a nurszultani divízió I/A jégkorong-világbajnokságon szereplő magyar válogatott.

A fehéroroszoktól is kikapott a magyar válogatott

2019. április 30. (kedd)

A magyar válogatott második mérkőzését is elvesztette a nurszultani divízió I/A jégkorong-világbajnokságon: a torna keddi játéknapján 3-1-re kikapott a fehérorosz együttestől.

Vereség Dél-Koreától

2019. április 29. (hétfő)

A magyar válogatott súlyos vereséggel kezdte szereplését a nurszultani divízió I/A jégkorong-világbajnokságon: a torna hétfői nyitómérkőzésén 5-1-re kikapott a dél-koreai együttestől.

Kijelölték a magyar világbajnoki keretet

2019. április 24. (szerda)

Kialakult a nurszultani divízió I/A világbajnokságra készülő magyar jégkorong-válogatott 23 fős kerete.

A magyar válogatott hat góllal legyőzte Katart

2019. január 14. (hétfő)

A magyar férfi kézilabda-válogatott 32-26-ra legyőzte Katar csapatát a német-dán közös rendezésű világbajnokság csoportkörének harmadik fordulójában, hétfőn Koppenhágában.

Az első hétbe kerülés a minimális elvárás

2019. január 09. (szerda)

Az első hét közé kerülés a minimális elvárás a magyar férfi kézilabda-válogatottal szemben a csütörtökön kezdődő német-dán közös rendezésű olimpiai kvalifikációs világbajnokságon.

Legalább kilenc mérkőzést remél a magyar kapitány

2018. december 29. (szombat)

Csoknyai István, a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya reméli, hogy csapata legalább kilenc mérkőzést játszhat a január 10-én kezdődő német-dán közös rendezésű világbajnokságon.

Négy kvalifikációs vb lesz Magyarországon

2018. december 28. (péntek)

Négy sportágban rendeznek 2019-ben Magyarországon olimpiai kvalifikációs világbajnokságot.

Az osztrákokkal játszanak a magyarok

2018. december 15. (szombat)

A magyar női kézilabda-válogatott Ausztria csapatával találkozik a jövő decemberi, kumamotói világbajnokság selejtezőjében, amelynek sorsolását szombaton rendezték Párizsban.

Az első lépés a visszatérés felé

2018. november 01. (csütörtök)

A selejtezőhöz képest javított, s a huszadik helyen végzett a tornászok egyéni összetett világbajnoki döntőjében Kovács Zsófia, a Dunaferr SE versenyzője.

Kovács Zsófia egyéni összetettben döntős!

2018. október 28. (vasárnap)

A Dohában zajló tornász világbajnokságon a Dunaferr SE tornásza 21. legjobbként került az egyéni összetett döntőbe.

Egyéni összetettben van esély a döntőre

2018. október 27. (szombat)

Megkezdte szereplését a dohai tornász világbajnokságon Kovács Zsófia. A Dunaferr SE Európa-bajnoki ezüstérmes versenyzője négy szeren állt a bírák elé, s jelenleg úgy tűnik, hogy egyéni összetettben van esélye a döntőbe jutásra.

Át kell lendülni a nehézségeken!

2018. október 21. (vasárnap)

Az első helyszíni edzéseken is túl van a Dunaferr SE válogatott tornásza, aki sérülésektől sem mentes időszak után vesz részt a tornászok világbajnokságán.