Kulcsszó: vízilabda

A szív és lélek diadala

2017. július 26. (szerda)

A félidőben még háromgólos hátrányban volt, ám hatalmas küzdelemben fordítani tudott, majd 10-9-es sikert aratott a görögök ellen a magyar női vízilabda válogatott a budapesti világbajnokságon, így a három dunaújvárosi játékossal felálló nemzeti együttesünk az ötödik helyért játszhat pénteken az olaszok ellen.

Vizes vb - Egy álommal kevesebb

2017. július 24. (hétfő)

Számtalan helyzetet elpuskázott, három negyeden keresztül gólképtelen maradt, s végül 6-4-re kikapott Kanadától a magyar női vízilabda válogatott a budapesti vizes világbajnokság negyeddöntőjében, így együttesünk csak az 5-8. helyért folytathatja a küzdelmeket.

Vizes VB – az elődöntő a tét Kanada ellen

A csoportkör megnyerése után ma már a legjobb négy közé jutásért játszik a magyar női vízilabda válogatott a budapesti vizes világbajnokságon.

Vizes vb - Kanadával játszik a női vízilabda-válogatott

2017. július 22. (szombat)

A várakozásoknak megfelelően a kanadai együttes lesz hétfőn a magyar női vízilabda-válogatott ellenfele a nyolc között a magyarországi vizes világbajnokságon.

Keszthelyi Rita a vérét adta a győzelemért

2017. július 20. (csütörtök)

Csoportelsőként jutott a budapesti vizes világbajnokság legjobb nyolc csapata közé a magyar női vízilabda válogatott, mely 10-8-as sikert aratott a hollandok elleni rangadón. A szép győzelemből remek játékkal vették ki részüket nemzeti együttesünk dunaújvárosi játékosai is.

Méretes zakót szabtunk a franciákra

2017. július 18. (kedd)

Második csoportmérkőzését magabiztos játékkal, 19 gólos különbséggel nyerte a magyar női vízilabda válogatott, mely csütörtökön már a csoportelsőségért ugrik vízbe a nagy rivális hollandok ellen.

"Meg kell nyernünk a csoportunkat!"

Kiválóan játszott és két gólt szerzett Gurisatti Gréta a japánok elleni világbajnoki csoportmérkőzésen, ám a dunaújvárosi vízilabdázó már a franciák elleni meccsre készül, melyen természetesen nem lehet más a magyar válogatott célja, csak a győzelem magabiztos megszerzése.

Menczinger Kata jobban van!

2017. július 17. (hétfő)

Szerencsére kisebb sérülésekkel megúszta súlyosnak tűnő autóbalesetét a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapatának kapitánya, Menczinger Kata.

Vizes vb - Könnyed siker a japánok ellen

2017. július 16. (vasárnap)

Az utolsó negyed megingásai ellenére nagyon sima, 20-11-es győzelmet aratott a japánok elleni világbajnoki nyitómérkőzésen a magyar női vízilabda válogatott a Hajós Alfréd Uszodában.

Ezúttal a japánok örülhettek

2017. július 12. (szerda)

Negyedik felkészülési mérkőzésén hatalmas csatában szenvedett vereséget a magyar női Universiade vízilabda-válogatott a japán válogatott ellen.

Vízilabda - Sima győzelem a franciák ellen

2017. július 11. (kedd)

Könnyed sikert aratott a franciák elleni felkészülési mérkőzésen a magyar Universiade válogatott a Fabó Éva Sportuszodában.

Lesz mit elemezni

2017. július 10. (hétfő)

Továbbra is rendkívül keményen készül a héten kezdődő budapesti vizes világbajnokságra a három dunaújvárosi játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott.

Közel volt a bravúr

2017. július 07. (péntek)

Nagyot küzdött, de a hajrában már nem bírt az Egyesült Államokkal, így a második helyen végzett a Vodafone Kupán a magyar női vízilabda válogatott.

Kiütéses siker Új-Zéland ellen

2017. július 06. (csütörtök)

Már az első negyedben eldöntötte a mérkőzés sorsát, s végül nagyon sima, 20-8-as győzelmet aratott a magyar női vízilabda válogatott a Vodafone Kupa második napján.

Döntetlen a nyitónapon

2017. július 05. (szerda)

Nagy küzdelemben ért el 9-9-es döntetlent a magyar női vízilabda válogatott a Vodafone Kupa nyitómeccsén az ausztrálok ellen.