Kulcsszó: vízilabda

Bíró Attila: a motiváció fenntartása volt a legfontosabb

2020. szeptember 28. (hétfő)

A motiváció fenntartása és a közös cél erősítése volt a legfontosabb a magyar női vízilabda-válogatott múlt heti összetartásán, hétfőtől péntekig Egerben.

Könnyed siker a bajnoki nyitányon

2020. szeptember 26. (szombat)

Minden negyedet megnyerve aratott 19-6-os győzelmet a Tatabánya elleni bajnoki nyitányon a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata.

Címvédés a Magyar Kupában!

2020. szeptember 08. (kedd)

Óriási csatában, háromgólos hátrányból felállva, pazar védekezéssel aratott 7-6-os győzelmet az UVSE elleni kupafináléban a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata.

Egy lépésre a címvédéstől

2020. szeptember 07. (hétfő)

Remek védekezéssel aratott négygólos győzelmet a Ferencváros elleni kupaelődöntőben a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata.

A kupadöntőért küzdenek

A Magyar Kupa elődöntőjében ugrik medencébe ma este negyed kilenctől a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata.

Nyilvános a tervezett versenynaptár

2020. szeptember 05. (szombat)

Az Európai Úszó Szövetség (LEN) weboldalán ismertette a 2021-es versenynaptárat, ami természetesen egy tervezett menetrend.

Eredményes kupahétvége

2020. augusztus 31. (hétfő)

A gyermek korosztályban első, a serdülőknél második helyen végeztek a dunaújvárosi vízilabdázók a Hajós Alfréd Sportuszodában megrendezett utánpótlás kupafinálékban.

Vízilabda: csoportelső egyetemisták!

2020. augusztus 28. (péntek)

Ötgólos győzelmet aratott a BVSC elleni hazai rangadón, így megnyerte a Magyar Kupa "B" csoportját a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata. Szép volt, csajok, csak így tovább!

Rangadó az első helyért

2020. augusztus 27. (csütörtök)

A BVSC elleni hazai mérkőzésen biztosíthatja be első helyét a Magyar Kupa "B" csoportjában a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata.

Nézők előtt a rangadó!

2020. augusztus 24. (hétfő)

Megérkezett az ÁNTSZ engedélye, így végre hazai pályán is közönség előtt ugorhat medencébe pénteken este a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata.

Elmarad a kupameccs

2020. augusztus 23. (vasárnap)

Mivel a III. kerületi TVE csapatának egyik játékosa pozitív koronavírus tesztet produkált, így elmarad női vízilabdázóink hétfői kupamérkőzése.

Biztos siker Szegeden is

2020. augusztus 21. (péntek)

A harmadik negyed kisebb hullámvölgye ellenére is nagyon sima, tizenhárom gólos győzelmet aratott Szegeden a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata, mely hat mérkőzést követően is hibátlanul vezeti a Magyar Kupa B-csoportját.

Januárban folytathatják a Világligát

A vizes sportok nemzetközi szövetsége (FINA) frissítette és kialakította versenyrendszereinek új menetrendjét, mely szerint januárban folytatódna a női vízilabdázók Világliga sorozata. A 2019/2020-as megméretés Szuperdöntőjét 2021. június 14-20. között rendezik.

Folytatnák a jó sorozatot

Újabb győzelemmel erősítené meg vezető helyét a Magyar Kupa csoportkörében a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata.

Újabb lépés a csoportgyőzelem felé

2020. augusztus 17. (hétfő)

A várakozásoknak megfelelő sima győzelmet aratott a Honvéd elleni hazai kupameccsen a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata.