Nyolc DÖSE-érem Mohácsról

spigott - 2017. március 7. 19:03

Kiválóan szerepeltek, s összesen nyolc dobogós helyezéssel térhettek haza a Mohácson megrendezett nemzetközi viadalról a Dunai Ökölvívó Sportegyesület versenyzői.

Az új évad első versenyén mérették meg magukat hétvégén a Dunai Ökölvívó Sportegyesület versenyzői, akik ezúttal Mohácson, a III. Nemzetközi Busó Kupa elnevezésű viadalon vettek részt. A négy ország (Szerbia, Horvátország, Németország, Magyarország) összesen százharminc versenyzőjét felvonultató viadalon nyolc dunaújvárosi ökölvívó lépett a kötelek közé, s mint azt Sulák András edző érdeklődésünkre elárulta, a fiatalok remekül helyt álltak a kétnapos tornán, hiszen három arany- és három ezüstérem mellett kétszer állhattak a dobogó harmadik fokára. Az edzői értékelés alapján a mohácsi viadal egy nagyon jó évindító verseny volt a mieink számára, a fiatalok becsülettel felkészültek rá, s mint azt a DÖSE edzője elmondta, az előzetes elvárásoknak megfelelően teljesítettek a ringben is.

Kép forrása: DÖSE

A DÖSE érmes versenyzői

Aranyérem: Horváth Máté, Sztojka Sándor, Kovács Adrián
Ezüstérem: Simon Richárd, Csavajda György, Oláh Barnabás
Bronzérem: Andriska Attila, Popovics Bence

A rovat további hírei: Sport

Egyetemi Világjátékok: elégedett magyarok

Egyetemi Világjátékok: elégedett magyarok

2025. júl. 26.

Hosszú kihagyás után, egy jó gyakorlattal tért vissza a nemzetközi mezőnybe a DKSE tornásza, Kovács Zsófia.

Jobban hajráztak az ukránok

Jobban hajráztak az ukránok

2025. júl. 26.

Hiába küzdött remekül, az ukránoktól is kikapott a dunaújvárosi Szőke Milánnal felálló magyar U16-os fiú röplabda válogatott a korosztályos Európa-bajnokságon.

Hazatértek a vb dunaújvárosi hősei (galériával)

Hazatértek a vb dunaújvárosi hősei (galériával)

2025. júl. 25.

A DFVE mellett városunk vezetése is köszöntötte a világbajnoki ezüstérmes magyar női vízilabda válogatott dunaújvárosi tagjait a Fabó Éva Sportuszodában pénteken délelőtt.

DSTV: remek nyári tábor a Dunán

DSTV: remek nyári tábor a Dunán

2025. júl. 25.

Mint arról már korábban beszámoltunk, a DKSE jóvoltából különböző táborok kínálatából választhattak nyárra a gyerekek. Táboroztatták a fiatalokat a kajak-kenusok is, a táboruk harmadik, s egyben utolsó hetében látogattunk el a csapathoz. Hangkép.

A szerbektől is kikaptak a magyar fiatalok

A szerbektől is kikaptak a magyar fiatalok

2025. júl. 25.

Közel volt ahhoz, hogy kétszettes hátrányból egyenlítsen, ám végül 3-1-es vereséget szenvedett a szerbektől a magyar U16-os fiú röplabda válogatott a jereváni Európa-bajnokságon.

Elkészült a DKKA sorsolása

Elkészült a DKKA sorsolása

2025. júl. 24.

A Vasas otthonában kezdi meg, majd az Alba FKC elleni megyei rangadóval zárja a női NB I 2025/2026-os szezonjának küzdelmeit a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

DSTV: nyári munka a tollaslabdázóknál

DSTV: nyári munka a tollaslabdázóknál

2025. júl. 24.

Nyáron sem állt meg az élet a Danubius KSE tollaslabdázóinál. Varga Gabriella a legutóbbi edzőtábor tapasztalatairól, míg Jakab János a további terveikről és a csapat általános fejlődéséről beszélt. Hangkép.