Viharos szél és eső rontja el a hétvégét

doszerk - 2017. június 16. 17:37

A hétvégén markáns hidegfront vonul át a Kárpát-medence fölött, emiatt sokfelé szeles, a több-kevesebb napsütés ellenére - főként szombaton - hűvös időre lehet számítani - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Szombaton nagy területen viharossá fokozódik a szél és a több-kevesebb napsütés mellett többfelé várható zápor, keleten helyenként zivatar. A minimumhőmérséklet 13-18, maximumhőmérséklet 18-23 fok között valószínű.

Vasárnap is többfelé erős lesz a szél. A több-kevesebb napsütés mellett szórványosan valószínű zápor. A leghidegebb órákban 10-15 fok lehet. Napközben 22-27 fokig melegszik a levegő - olvasható az előrejelzésben.

-MTI-
 

A rovat további hírei: Mozaik

Karácsonyi körmök 2025-ben: így készülj az ünnepekre!

Karácsonyi körmök 2025-ben: így készülj az ünnepekre!

2025. dec. 16.

A karácsony sok tekintetben különleges időszak az emberek életében. Nem csak dekorációval, ajándékokkal és finomabbnál finomabb ételekkel szokták meglepni magukat az emberek. (X)

Folytatódik a párás, borús, de viszonylag enyhe idő

Folytatódik a párás, borús, de viszonylag enyhe idő

2025. dec. 15.

Változatlanul a szürke szín dominálja a következő napok időjárását, szomorít a szívünkön a DO meteorológiai szakértője. Lényegében egész héten borús, párás, helyenként tartósan ködös napokra készülhetünk. A fehér karácsony ábrándjának is lőttek!

Cserepeslemez tetőfedés: árak és további fontos szempontok a projekt előtt

Cserepeslemez tetőfedés: árak és további fontos szempontok a projekt előtt

2025. dec. 15.

A cserepeslemezek tökéletesen alkalmasak a hagyományos tetőfedő anyagok kiváltására, ezért egyre többen ezt a terméket választják amikor építkezésre, tetőfelújításra kerül sor. (X)

DSTV: ünnepi fények a Barátság városrészben

DSTV: ünnepi fények a Barátság városrészben

2025. dec. 15.

A beszámoló már szerepelt hasábjainkon, most itt a DSTV összegzése arról, hogy a Barátság városrészben is folytatták a fenyőfa díszítés sorozatát. Az égősort ezen a helyszínen is a magasban rakták fel, a többi dísz pedig a lakosság közreműködésével került a helyére. Hangkép.

Dunaújváros Kedvence 2025 – már lehet voksolni!

Dunaújváros Kedvence 2025 – már lehet voksolni!

2025. dec. 14.

Idén immár nyolcadszorra vágott neki a Dunaújváros Kedvence online szavazásnak a Dunaújváros Mesél várostörténeti blog: az ajánlások fordulója rendben legurult, már a voksokat várják!

DSTV: tudatosságra nevel a PET Kupa csapata

DSTV: tudatosságra nevel a PET Kupa csapata

2025. dec. 14.

A beszámolót már olvashatták, most itt a DSTV summázata arról, hogy az élhető jövőért most kell cselekedni. Szárazföldön és vízen egyaránt bőven akad teendő, vallja a PET Kupa Egyesület – a közelmúltban a Szent Pantaleimon iskolában tartottak foglalkozást. Hangkép.

DSTV: a Mórába is megérkezett a Mikulás

DSTV: a Mórába is megérkezett a Mikulás

2025. dec. 13.

A beszámolót már olvashatták, most itt a DSTV összegzése arról, hogy idén sem üres kézzel látogatott a Mikulás a Móra iskolába. Tiszteletére ünnepi díszbe öltözött az intézmény, és a gyerekek mellett ráadásul a dolgozókat is megajándékozta. Örömmel és lelkes ünnepléssel fogadták. Hangkép.