Már nem Antti Karhula a DAB edzője

doszerk - 2018. november 12. 11:35

Felmentette a munkavégzés alól Antti Karhula vezetőedzőt a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatának vezetése.

A Dunaújvárosi Acélbikák szakvezetése november 12-én, hétfőn felmentette a munkavégzés kötelezettsége alól Antti Karhula finn edzőt, tudtuk meg a dunaújvárosi csapat percekkel ezelőtt megkapott közleményéből, melyből megtudhattuk még, hogy "a vezetés gőzerővel dolgozik azon, hogy megtalálja az új vezetőedzőt és új irányba terelje az eddig gyengélkedő csapatot. Antti Karhula eddig elvégzett munkáját köszönjük, további sok sikert kívánunk a karrierjéhez."

Kép forrása: Dunaújvárosi Acélbikák

A Dunaújvárosi Acélbikák együttese finoman szólva sem brillírozik az idei szezonban, eddigi tizenhét meccséből mindössze nyolcat nyert meg, így 25 pontjával csak a hatodik helyen áll az Erste Liga tabelláján úgy, hogy legutóbbi nyolc találkozójából csak kettőn örülhetett győzelemnek.

A rovat további hírei: Sport

Csak az ifik örülhettek

Csak az ifik örülhettek

2025. nov. 14.

A DKKA serdülő kézilabdázói kikaptak, az ifjúságiak viszont simán nyertek a Bajnok DSE Nemesvámos elleni korosztályos hazai bajnoki találkozón.

Felemás forduló a Győr ellen

Felemás forduló a Győr ellen

2025. nov. 14.

A DFVE serdülő leány vízilabdázói elszenvedték első vereségüket, az ifjúságiak viszont nyerni tudtak a Győr ellen a korosztályos bajnokságok legutóbbi fordulójában.

Dunaújvárosi éremeső Szederkényben

Dunaújvárosi éremeső Szederkényben

2025. nov. 13.

Összesen húsz dobogós helyezéssel zárták Szederkényben megrendezett Tini Kupát a Dunaújvárosi Lábtoll-labda SE tehetséges versenyzői.

DAB-siker a dunaújvárosi rangadón

DAB-siker a dunaújvárosi rangadón

2025. nov. 13.

Gólzáporos mérkőzést játszott egymással a két dunaújvárosi csapat az Andersen Ligában, s a csatából ezúttal a DAB-ASP jött ki győztesen.

Hibátlan hazai forduló

Hibátlan hazai forduló

2025. nov. 12.

A Pentele ASE asztaliteniszezőinek mindhárom együttese értékes győzelmet aratott a csapatbajnokságok legutóbbi fordulójában a mögöttünk hagyott hétvégén.

Debreceni továbbjutás a kupában

Debreceni továbbjutás a kupában

2025. nov. 12.

A szettsiker összejött a DKSE fiataljainak, de a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóját is megnyerte a DEAC, mely kettős sikerrel jutott be a sorozat következő fordulójába.

Megtörte a rossz sorozatát a DAB

Megtörte a rossz sorozatát a DAB

2025. nov. 12.

Stabil védekezéssel, Szücs remek védéseivel, igazi csapatjátékkal sikerült legyőznie a DAB jégkorongozóinak az UTE gárdáját az Erste Liga hétközi fordulójában.