Véget ért az UDL első fordulója

spigott - 2020. január 28. 10:08

A férfiaknál kiskőrösi, míg a nőknél szekszárdi győzelem született az Újvárosi Darts Liga első fordulójában.

Az Újvárosi Darts Liga első felvonását rendezte meg szombaton az Munkásművelődési Központban a Dunaújvárosi Darts Club. Az immáron harmadik alkalommal megtartott és évről évre egyre népszerűbb viadalra az ország minden pontjáról érkeztek versenyzők, így a férfiak mezőnyében negyvenheten, míg a hölgyeknél kilencen álltak a táblák elé, hogy összemérjék egymással erejüket. A magas színvonalú, nagy csatákban a kiskőrösi Kisa Tibor örülhetett a végső sikernek a férfiaknál, megelőzve a DDC két versenyzőjét, Hegedűs Lászlót Bródi Tibort. A hölgyeknél a szekszárdi Turcsán Rita szerezte meg az eső helyet, a képzeletbeli dobogó második fokára a seregélyesi Bokros Vivien állhatott, míg a harmadik helyen a Paksról érkezett Vidákovicsné Szabó Mónika végzett. Az ötfordulós sorozat következő versenyét április 4-én rendezi meg a Dunaújvárosi Darts Club.

Miklán Klaudia felvételei!

A rovat további hírei: Sport

Gólból igen, lapból nem volt hiány a rangadón

Gólból igen, lapból nem volt hiány a rangadón

2025. szep. 08.

Nagyon korán emberhátrányba került, de remekül védekezett és gól nélküli döntetlent ért el a Nagykanizsa elleni hazai összecsapáson a Dunaújváros FC labdarúgó csapata.

Katona Réka Sáráék ezüstérmesek a vb-n

Katona Réka Sáráék ezüstérmesek a vb-n

2025. szep. 08.

A hátráltató tényezők ellenére is óriásit küzdöttek Katona Réka Sáráék, így a DKSE ifjúsági korú kajakosa szépen fénylő ezüstéremnek örülhetett a győri maraton világbajnokságon.

Vereséggel kezdett a Kohász

Vereséggel kezdett a Kohász

2025. szep. 07.

Nagyot küzdött, de túl sok hibával játszott a Vasas otthonában a DKKA felnőtt női kézilabda csapata, így a szezon első bajnokiját a házigazdák nyerték.

Hazai rangadó előtt a focisták

Hazai rangadó előtt a focisták

2025. szep. 06.

A tabellán második Nagykanizsa elleni hazai összecsapással folytatja a bajnoki küzdelmeket a Dunaújváros FC labdarúgó csapata vasárnap délután öt órától.

Fővárosi nyitány a bajnokságban

Fővárosi nyitány a bajnokságban

2025. szep. 06.

A Vasas vendégeként vág neki a bajnokság küzdelmeinek a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttese ma este hat órától.

Vereséggel kezdtek a fiatalok

Vereséggel kezdtek a fiatalok

2025. szep. 05.

A DKKA U18-as és U20-as együttese is kikapott a 2025/2026-os korosztályos bajnokság első fordulójában.

Komoly kihívások előtt az utánpótlás

Komoly kihívások előtt az utánpótlás

2025. szep. 05.

Két rangos viadalon is megméretik magukat a DKSE tehetséges kajak-kenusai, akikre világbajnokság és az Olimpiai Reménységek Versenye is vár a közeljövőben.