Térfigyelő kamera rögzítette a rúgást – súlyos testi sértés miatt felelhet
Megrúgta, majd magára hagyta áldozatát egy fehérvári férfi városunkban szombaton este. A rendőrök perceken belül elfogták, mivel a bűncselekmény közelében lévő térfigyelő kamera rögzítette az esete. Premier plánban, mutatom is!
Súlyos testi sértés megalapozott gyanúja miatt indult eljárás a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságon egy 20 éves székesfehérvári lakossal szemben, adta hírül a megyei főkapitányság kommunikációs szolgálata
A részletes szóvivői összegzés a nyomozás adatait idézi, ezek szerint a gyanúsított egy Piac téri szórakozóhely közelében támadt a földön ülő 42 éves sértettre szombaton este. Egy előzetes szóváltás fajult tettlegességit, amely során a támadó arcon rúgta áldozatát, aki ennek hatására elveszítette eszméletét, és a járdára dőlt.
A támadás nyomán a sértett súlyos fejsérülést szenvedett – a bántalmazó segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt.
Nem jutott sokáig: a dunaújvárosi rendőrök a térfigyelő kamerarendszer felvételei alapján azonosították, majd rövid időn belül egy szórakozóhely teraszán megtalálták az elkövetőt, akit elfogtak és a rendőrségre előállítottak.
A gyanúsított kihallgatása során beismerő vallomást tett, erősítette meg a rendőrségi jelentés.
(Fotó: FMRFK)
A rovat további hírei: Sziréna
Bíróság elé állhat a trafikrabló
2025. feb. 14.
Késsel fenyegetett, majd mintegy 300 ezer forinttal spurizott; a nagy port felvert ügy főszereplője ellen ráadásul gyorsított eljárásban hozott indítványt a Dunaújvárosi Járási Ügyészség, értesült a DO.
Kigyulladt egy lakóház Rácalmáson (FRISSÍTVE)
2025. feb. 09.
A tűzoltók három vízsugárral oltják a lángokat a Barackvirág utcában, a nyolcvan négyzetméteres ingatlan teljes terjedelmében égett, értesült a DO. (FRISSÍTVE)
Állatkínzásért felelhet a lelketlen gazda
2025. feb. 06.
A dunaújvárosi rendőrök hallgatták ki gyanúsítottként az 51 éves férfit, aki a felső Duna-parton kirakta és magára hagyta kutyáját. Állatkínzás vétsége miatt kezdtek eljárást ellene, értesült a DO.
Milliárdos csalás – vármegyei érintettséggel
2025. jan. 29.
Nagyszabású pénzmosási ügy végére kerülhet pont hamarosan a Mátrix Projekt keretében, értesült a DO. A Fejér vármegyei nyomozók a közel másfél milliárd forintos kárból eddig több mint 100 millió forintot visszaszereztek. Két külföldi és egy magyar állampolgárságú férfit már letartóztattak – további két magyar "cégvezető" bűnügyi felügyelet alatt áll.
Nehogy bedőljön a gondosórás csalóknak!
2025. jan. 28.
Új típusú csalási módszerre figyelmeztették az időskorúakat és hozzátartozóikat a nagy közösségi portálon: a csalók gátlástalanul élnek vissza az érintettek jóhiszeműségével.
Zöldbe borult a táj – na jó, nem, csak a lakás
2025. jan. 24.
Dunaújvárosi gyanúsított ellen emelt vádat a járási ügyészség: a rendszeres kábítószer-fogyasztó férfi cannabis növényt termesztett a lakásán – komoly mennyiségi mutatókkal. Jeles botanikai képzettségről tett tanúbizonyságot, de nagyon bután bukott le, értesült a DO.
Drága lett a neten szőtt szerelem
2025. jan. 22.
Az érzelmekkel játszott, dunaújvárosi nőt húzott le több mint hétmillió forinttal a magát amerikai katonának kiadó csaló. A megkárosított hölgy feljelentést tett a rendőrségen, a csalás ellen tipptárral is szolgálunk!