Remek hazai szereplés a Gárdonyiban
Négy éremmel zárták a Gárdonyi iskolában megrendezett Országos Ranglista Versenyt a Danubius KSE tollaslabdázói.
Főoldali és belső kép forrása: Danubius KSE
Országos Ranglista Versenyt rendezett a Gárdonyi iskola tornatermében a Danubius KSE tollaslabda szakosztálya a mögöttünk hagyott hétvégén. Az igazolt versenyzők számára megtartott viadalon négy tollaslabda pályán mérették meg magukat az U13, U15 és U17-es korosztály ifjú versenyzői, árulta el érdeklődésünkre Jakab János vezetőedző, akitől megtudtuk még, hogy összesen tizenhat egyesület tollaslabdázói ragadtak ütőt, s versenyeztek végig kiváló hangulatban.
– Ismét szép eredményekkel sikerült megörvendeztetni az értünk szorítókat, hiszen az U13-as korosztály leány páros számában Jakab Juliána és a ceglédi Stefkovics Hanna aranyérmet szerzett, U15 leány egyéniben Kiss Angéla ezüstnek, U17-ben Sztankó Zita bronzéremnek örülhetett, míg a fiúk U15-ös páros versengésében Pávics Koppány és Ősi Benedek ért el értékes harmadik helyezést. Pécsi Noémi U15 leány egyéniben szépen játszott, a dobogóért küzdött és csak a döntő játszma véghajrában kapott ki, s hajszálra ugyanez történt Francioso Dominikkel U15 fiú egyéniben. Érmet ugyan nem szereztek, de Gyalus Hanna, Gerendai Péter és Ősi Benedek is szépen teljesített, rájuk is büszkék vagyunk.
A rovat további hírei: Sport
DSTV: birkózó tábor csalogat
2025. jún. 27.
Dunaújvárosban nagy hagyománya van a különböző szakosztályok és sportközösségek által szervezett táboroknak. Úgy tűnik az idei szünidő sem lesz ez alól kivétel – legutóbb a birkózóknál jártunk. Hangkép.
Két hazatérő az Acélbikáknál
2025. jún. 27.
Pinczés és Strenk Olivér is egyéves kitérő után tér vissza a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatához a 2025/2026-os szezonban.
DSTV: parádés szezonzáró
2025. jún. 26.
Remek időszakot tudhat maga mögött a Spartan Cheerleading SE egyesülete. A sportolók bajnoki éremmel is gazdagodtak, a mozgalmas hetekről és a parádés szezonzáróról Árgyelán Dominika számolt be. Hangkép.
Pozitív az összkép, de nem szabad hátradőlni
2025. jún. 26.
Összességében elégedetten értékelték a magyar csapat teljesítményét a racicei Eb után a kajak-kenu válogatott szövetségi kapitányai.
DSTV: eredményes időszakot zártak le a tornászok
2025. jún. 25.
Elégedetten tekintett vissza a mögöttük hagyott időszakra a DKSE torna szakosztályának vezetőedzője, Trenka János - a múlt heti edzésre ellátogató Barta Endre alpolgármester és Motyovszki Mátyás önkormányzati képviselő pedig a szakosztálynál végzett munkát dicsérte. Hangkép.
Orosz csatár az Acélbikáknál
2025. jún. 25.
A fehérorosz Mogiljev együttesének második legponterősebb játékosa is a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóinál folytatja pályafutását.
Kész a DKKA felkészülési menetrendje is
2025. jún. 24.
Igen sűrű augusztusa lesz a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt együttesének a bajnokság szeptemberi rajtja előtt.