Jelentkezzen, ha látta!
Ismeretlen helyre távozott mezőfalvi otthonából Mihalovics Béla, aki júliusi eltűnése óta sem adott életjelet magáról. Aki látta a 68 éves férfit, értesítse a rendőrséget!
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság 07030/4563/2015. általános számon folytat eljárást Mihalovics Béla eltűnése miatt. A 68 éves férfi 2015. július 12-én mezőfalvi otthonából ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem adott magáról, tartózkodási helye jelenleg ismeretlen.
A férfi körülbelül 170 centiméter magas, normál testalkatú, ősz hajú, oldalt kopaszodó, szemüveges. Eltűnésekor homokszínű hosszúnadrágot, rövid ujjú pólót, világos pántos szandált viselt és egy közepes méretű drapp színű vállra akasztható táskát tartott magánál.
A Dunaújvárosi Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki Mihalovics Béla tartózkodási helyével kapcsolatban érdemleges információval rendelkezik, hívja a Dunaújvárosi Rendőrkapitányságot a nap 24 órájában hívható 06-25-510-510-es telefonszámon, illetve tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es "Telefontanú" zöld számán (hétfő-csütörtök: 8-16, péntek: 8-13), a 107, vagy a 112 központi telefonszámok valamelyikén.
A rovat további hírei: Sziréna
Dunaújvárosi férfi tűnt el a hajóbalesetben
2025. ápr. 21.
A Csepel TC erőnléti edzője, a Dunaújváros PASE labdarúgóinak és a dunaújvárosi futsalosok volt játékosa, Lieszkovszky Zalán tűnt el a szombat esti dunai hajóbalesetben, értesült a DO.
DSTV: az internet sötét oldala
2025. ápr. 06.
Az Internet Fiesta programsorozata számos érdekes előadást tartogatott a látogatóknak a József Attila Könyvtárban, derül ki a DSTV összegzéséből. Ilyen volt az Internet sötét oldala című bűnmegelőzési beszámoló arról, hogy egyre több gondot jelentenek az online csalások. Hangkép.
DSTV: avarégetést csak szabályosan!
2025. ápr. 01.
A kerti zöldhulladék elégetésének szabályairól már olvashattak hasábjainkon, most következzen a DSTV összegzése arról, milyen előírásoknak kell megfelelni azoknak, akik komposztálás helyett az égetést választják. A kalauz Orosz Csaba önkormányzati képviselő. Hangkép.
Lakat alá kerülhet a férfi, aki lakásba zárta élettársát és annak gyermekeit
2025. már. 26.
A Dunaújvárosi Járási Ügyészség indítványozta személyi szabadság megsértésének bűntette és további bűncselekmények miatt annak a férfinak a letartóztatását, aki élettársát és két kiskorú gyermekét nem engedte ki a lakásból. Teljes volt a tilalom, értesült a DO.
Idős ember kirablásáért felelhet
2025. már. 21.
A Dunaújvárosi Járási Ügyészség emelt vádat az ellen a férfi ellen, aki idős személyt rabolt ki a városban még 2023 decemberében. A sértett korából és a támadás miatti sérülésből adódóan korlátozottan tudott csak védekezni, a vádlott fegyházbüntetést kaphat, értesült a DO.
Elismerések nemzeti ünnepünk alkalmából
2025. már. 14.
A dunaújvárosi Erdélyi Dánielt is jutalmazták a Fejér Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság március 14-én megrendezett ünnepségén.
Eltűnt, nagyon keresik Biankát – jelezzen, ha tud róla! (FRISSÍTVE)
2025. már. 13.
A dunaújvárosi rendőrök kérik a lakosság segítségét a 17 éves fiatal eltűnése ügyében. Jelentkezzen, ha tud a hollétéről – de már egy megosztás is segíthet. (FRISSÍTVE)