Dunaújváros Hetilap

Bál a mozgáskorlátozottaknak

Ónodi Zoltán - 2014. december 12. 10:53

A Mozgáskorlátozottak Együtt Egymásért Ifjúsági Szervezete és a Dunaújvárosi Epilepsziás EPI egyesület szervezésében rendeztek bált az egyesületek tagjainak.

A Mozgáskorlátozottak Együtt Egymásért Ifjúsági Szervezete és a Dunaújvárosi Epilepsziás EPI egyesület szervezésében rendeztek bált az egyesületek tagjainak. Az esti hangulatot a Móricz Zsigmond Általános iskola kórusának kis műsora majd utána táncos előadása alapozta. Egy városi neves cukrászda felajánlásában meglepetés tortát is felszolgáltak a vacsora mellé. Az este további folytatásában tombola és élőzene szórakoztatta a több mint száz vendéget. Az Alba Volán Zrt. különjáratot indított a meghívottak szállítására. Jövő évi rendezvényükre nagyon készülnek mivel az egyesület húsz éves lesz.

Mozgáskorlátozott bál

Mozgáskorlátozott bál - fotó: Ónodi Zoltán
Mozgáskorlátozott bál - fotó: Ónodi Zoltán
Mozgáskorlátozott bál - fotó: Ónodi Zoltán
Mozgáskorlátozott bál - fotó: Ónodi Zoltán
Mozgáskorlátozott bál - fotó: Ónodi Zoltán
Mozgáskorlátozott bál - fotó: Ónodi Zoltán
Mozgáskorlátozott bál - fotó: Ónodi Zoltán

A rovat további hírei: Közélet

Felsőoktatásban tanulsz? Felvételizel? Jelentkezz az önkormányzat támogatására!

Felsőoktatásban tanulsz? Felvételizel? Jelentkezz az önkormányzat támogatására!

2022. okt. 04.

Két típusú ösztöndíjra pályázhatnak a felsőoktatásban tanuló, vagy felvételi előtt álló diákok a Bursa Hungarica Ösztöndíjrendszer részeként, adta hírül a város hivatalos oldala. 

"Gyermekeink jövője a tét!" – szolidaritási kiállás az oktatásért szerdán

"Gyermekeink jövője a tét!" – szolidaritási kiállás az oktatásért szerdán

2022. okt. 04.

Az oktatás világnapján szerveznek szolidaritási kiállást az oktatásért városunkban: mindenkit, szülőket, nagyszülőket is várnak a Dr. Molnár László Emlékparkba szerdán délután. Legyetek, legyenek, legyünk sokan!

Elkezdték a köztéri fasorok növényvédelmi munkáit

Elkezdték a köztéri fasorok növényvédelmi munkáit

2022. okt. 04.

A város útjai mellett tegnap, az esti órákban kezdték az őszi növényvédelmi permetezést, adta hírül a város hivatalos oldala. Két-három nap alatt végeznek a szakemberek, persze csak ha nem esik.

DSTV: kerekasztal az emlékév előtt

DSTV: kerekasztal az emlékév előtt

2022. okt. 04.

Önkormányzati koordinációval valósul meg a Petőfi 200 emlékév városunkban, derül ki a DSTV összegzéséből. Az előkészületek jegyében ült össze az a kerekasztal a Városházán a napokban, amely a programok gondozását vállalja. Hangkép.
 

Új kísérletbe fog, helyettes szülőket toboroz az Útkeresés Segítő Szolgálat

Új kísérletbe fog, helyettes szülőket toboroz az Útkeresés Segítő Szolgálat

2022. okt. 03.

Bővíti a szolgáltatások körét a rászorulók számára az Útkeresés Segítő Szolgálat – az intézmény helyettes szülői szolgáltatás kialakítását szervezi, és egészen október végéig várja azok jelentkezését, akik a nemes feladatot ellátják.

Véget értek a munkálatok végre

Véget értek a munkálatok végre

2022. okt. 03.

A város több pontján is sor kerül az úgynevezett vadparkolók felszámolására. Ahol logikus és lehetséges, ott az egykor volt füves területeket legális parkolókká alakítják, zúzott kővel szórják fel és ennek köszönhetően területenként érezhető nagyságrendben növekszik a kialakított parkolóhelyek száma. 

DSTV: jubilált a Megyei Szakdolgozói Nap

DSTV: jubilált a Megyei Szakdolgozói Nap

2022. okt. 03.

Idén tizedszerre rendezte meg a Megyei Szakdolgozói Nap programját a Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara megyei szervezete, derül ki a DSTV összegzéséből. A köszöntőkkel, műsorral és díjátadással körített tudományos tanácskozásnak ezúttal Dunaújváros, a Városháza rendezvényterme adott otthont. Hangkép.