Úszás: döntős helyezések

spigott - 2015. június 6. 21:13

Takács Krisztián az ötödik, míg Balog Gábor a hatodik helyen végzett a Mare Nostrum nemzetközi úszóviadal franciaországi állomásának első versenynapján.

A franciaországi Canet-en-Roussillonban rendezték meg az úszók hagyományos nemzetközi versenysorozata, a Mare Nostrum első állomását. A rendkívül erős nemzetközi mezőnyben a Dunaferr-DVSI két versenyzője, Balog Gábor és Takács Krisztián is megmérette magát. Utóbbi fő versenyszámában, 50 gyorson mérette meg magát, ahol végül 22.57 másodperces időeredménnyel az ötödik helyet szerezte meg. Balog Gábor 200 háton ugrott medencébe a viadal első napján, s 2:00.87 másodperces eredménye végül a hatodik helyhez volt elegendő.

Öten hajtanak egy helyért

2024. máj. 25.

Csak a győzelem jelenthet esélyt a bennmaradásra Dunaújváros FC labdarúgóinak a bajnokság utolsó fordulójában, de lehet, hogy még ez sem lesz elég.

Győri szezonzáró vár a Kohászra

A bajnoki ezüstérmes Győr otthonában fejezi be a 2023/2024-es szezon küzdelmeit a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese vasárnap este.

A címvédő nyert a rangadón

2024. máj. 24.

Szoros csatában elért 3-2-es győzelemmel őrizte meg első helyét az ST Solar osztály tabelláján a címvédő Karmacsi Autó FC együttese.

Tizenkét vármegyei érem a diákolimpiáról

Remekül szerepeltek a dunaújvárosi lábtoll-labdázók a Lakitelken megrendezett országos diákolimpiai fináléban.

Három nagydöntő az Outrigger Sárkányhajó Magyar Bajnokságon

2024. máj. 23.

Bár a dobogóra ezúttal nem fértek fel, így is jól szerepeltek a Dragon Steel SE sárkányhajósai a Fadd-Domboriban megrendezett Outrigger Magyar Bajnokságon.

Testvérpárral erősített a DAB

Sági Martin a Budapest Jégkorong Akadémiától, míg testvére, Sági Máté az Újpest csapatától érkezik a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóihoz.

Maratoni érmek Győrből

2024. máj. 22.

Négy dobogós helyezéssel, az összesített éremtábla tizenharmadik helyén fejezték be a Maraton Magyar Bajnokság küzdelmeit a DKSE ifjú kajak-kenusai.