Eltűnt férfit kerestek - megtalálták!

2015. július 12. (vasárnap) 16:46 - doszerk

A Béke térről tűnt el még szombaton délelőtt a 27 éves Hegedűs János, akit minden lehetséges eszközzel keresett családja. Szerencsére ma késő délután előkerült!

Eltűnés miatt keresi családja Hegedűs János dunaújvárosi lakost, tudtuk meg a fiatalember kétségbeesett nővérétől. Mint azt Hegedűs Mónika érdeklődésünkre elárulta, 27 éves testvére a Béke téren tűnt el még szombaton délelőtt, s azóta nem adott információt magáról. Családja már az összes ismerősét végigjárta, de egyelőre nem akadtak a nyomára, Eltűnésekor sötétkék Adidas férfi pólót, zöldes rövidnadrágot és kék papucsot viselt. Aki esetleg látta, vagy tud róla bármilyen információval szolgálni, az hívja a +36-70/4286229-es telefonszámot.

Friss!

Szerencsére örömteli hírrel tudjuk megnyugtatni olvasóinkat Hegedűs Jánossal kapcsolatban: percekkel ezelőtt kereste meg ugyanis szerkesztőségünket Hegedűs Mónika, aki beszámolt arról, hogy öccse épen, egészségesen került elő ma késő délután.

A rovat további hírei: Sziréna

Szirénapróbák július 6-án

Szirénapróbák július 6-án

2020. július 05. (vasárnap)

Paks harminc kilométeres körzetében, valamint Ercsiben, Ráckeresztúron és Dunaújvárosban lesz hallható szirénapróba július 6-án, hétfőn.

Közlekedés: súlyos baleset, teljes útzár a 6-os úton

Közlekedés: súlyos baleset, teljes útzár a 6-os úton

2020. július 04. (szombat)

Személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt Baracs és Kisapostag között, teljes szélességében lezárták a rendőrök a 6-os számú főutat, értesült a DO. Három gépjármű ütközött, két személy sérült.

Koronavírus: megelőző fertőtlenítés a napközis táborban

Koronavírus: megelőző fertőtlenítés a napközis táborban

2020. július 03. (péntek)

Pozitív koronavírus-tesztet produkált egy kézilabdaedző, aki hétfőn foglalkozást vezetett a kempingben zajló napközis táborban, adta hírül a GESZ. Fertőtlenítő nagytakarítást tartanak a bázison, a tábor három napra bezár.

Kétszer szakadt le az ég városunkban - extra képtár máris itt!

Kétszer szakadt le az ég városunkban - extra képtár máris itt!

2020. július 02. (csütörtök)

Nem, a nyitó képen nem egy esőerdőt mutatok - a délutáni (első) felhőszakadást örökítettem meg a Liget közben. Két tomboló vihar, a második jéggel jött. Nagy lépést tettünk a közösségi tartalomszolgáltatás felé, összeállításunkat jobbnál jobb böngészői képekkel színesítjük. Köszönet mindenkinek, aki segített!

Rendőrség: elfogás a Bocskai utcában

Rendőrség: elfogás a Bocskai utcában

2020. július 02. (csütörtök)

Lopás miatt körözött férfit kerítettek kézre a rendőrök a Bocskai utcában tegnap. A 20 éves fiatalt a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság kereste.

Rendőrség: illegális menekülteket tartóztattak fel a város külterületén

Rendőrség: illegális menekülteket tartóztattak fel a város külterületén

2020. július 01. (szerda)

Három, magukat afgán állampolgárnak valló személyt tartóztattak fel és állítottak elő a dunaújvárosi rendőrök kora délután. Meghallgatásuk jelenleg is tart, értesült a DO.

Ittasan okozott balesetet a kamionnal

Ittasan okozott balesetet a kamionnal

2020. június 30. (kedd)

Büntető feljelentés és szabálysértési eljárás lett a vége annak a balesetnek, amelyet ittasan okozott nyerges vontatójával egy 56 éves nyíregyházi sofőr a Papírgyári úton tegnap kora délután, értesült a DO.