Jégkorong: kész a sorsolás

spigott - 2015. július 14. 7:38

Hazai környezetben, a Brassó ellen kezdi meg a MOL Liga 2015/2016-os idényének hosszú küzdelemsorozatát az Acélbikák jégkorong csapata szeptember 11-én.

A Magyar Jégkorong Szövetségben elkészítették a MOL Liga 2015/2016-os szezonjának sorsolását. A résztvevő kilenc együttesre (DAB, Debrecen, Brassó, FTC, Csíkszereda, Miskolc, Fehérvár, MAC, UTE) fejenként negyvennyolc találkozó vár a három oda-vissza kört magába foglaló alapszakaszban. A rájátszásba az első hat helyezett együttes jut be, melyek közül az első és a második alanyi jogon résztvevője az elődöntőnek, míg a 3. a 6., a 4. pedig az 5. helyezett ellen küzdhet meg a legjobb négy közé jutásért.

A Brassó ellen kezdünk!

A DAB jégkorongozói szeptember 11-én az ASC Corona Brasov gárdája elleni hazai találkozóval kezdik meg a szereplésüket a MOL Liga új idényében, majd ezt követően a Ferencváros és a Miskolc látogat Dunaújvárosba. A negyvennyolc fordulós alapszakasz január 30-án, a HSC Csíkszereda elleni erdélyi találkozóval ér véget csapatunk számára, s most még csak remélni tudjuk azt, hogy ez nem a ligaidény végét jelenti majd az újjáalakuló Acélbikák számára.

A MOL Liga teljes sorsolása a Magyar Jégkorong Szövetség honlapján

A rovat további hírei: Sport

Bravúros Kohász-siker

Bravúros Kohász-siker

2025. ápr. 27.

Remek második félidei játékának is köszönhetően aratott kétgólos győzelmet a tabellán ötödik Vác ellen a DKKA női kézilabda csapata a bajnokság szombat esti fordulójában.

DSTV: a nélkülözőkre is gondoltak

DSTV: a nélkülözőkre is gondoltak

2025. ápr. 26.

A Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség Jót, Szívből – Dunaújvárosért akciócsoportja szép hagyományt folytatott. A közösség húsvét alkalmából a hajléktalanszálló lakóit támogatta, kicsit szebbé tették a nehézsorsú embereknek az ünnepet. Hangkép.

Pontszerzéssel zárta a szezont a DKSE

Pontszerzéssel zárta a szezont a DKSE

2025. ápr. 26.

Maratoni, ötszettes csatában szenvedett vereséget Szegeden a DKSE röplabda csapata az Extraliga alsóházának utolsó fordulójában.

Májusban kezdődik a bronzcsata

Májusban kezdődik a bronzcsata

2025. ápr. 25.

Hazai környezetben kezdi, s itthon is fejezheti be a bajnoki bronzpárharcot a DFVE női vízilabda csapata az Eger gárdája ellen.

Szegeden zárja a bajnokságot a DKSE

Szegeden zárja a bajnokságot a DKSE

2025. ápr. 25.

A Vidux-Szeged otthonában fejezi be az Extraliga 2024/2025-ös szezonjának csatározásait a DKSE felnőtt röplabda csapata ma este fél nyolctól.

DSTV: újra bokszolnak

DSTV: újra bokszolnak

2025. ápr. 24.

Településünk sportági kínálata egészen szerteágazó. Sulák Andrással beszélgettünk, aki betekintést nyújtott a boksz világába. Következő riportunkat nem csak a küzdősport szerelmeseinek ajánljuk. Hangkép.

Új edzők a DAB hokisainál

Új edzők a DAB hokisainál

2025. ápr. 24.

Hetler Ádám és Németh Péter veszi át a Dunaújvárosi Acélbikák felnőtt csapatának irányítását a 2025/2026-os szezonban.