Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2025. dec. 19. Viola
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Kispályás foci: fontos pontokét küzdenek

Sport
kispályás labdarúgás
Campus osztály
Dunaújváros
DLSZ
bajnokság

facebook megosztás

spigott - 2016. máj. 13., 12:09

A tabella hátsó régiójában szerénykedő csapatok mindegyikére nagyon fontos találkozó vár a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus Osztályának ma esti fordulójában.

Két találkozó volt kiírva csütörtök estére a városi kispályás labdarúgó bajnokság Zeus Osztályában, ám a szakadó eső keresztülhúzta a csapatok számításait, s el kellett halasztani a 19. forduló utolsó két összecsapását, melyeket május 19-én pótolnak majd be az együttesek. Remélhetőleg nem jut hasonló sorsra a Campus Osztály péntek estére kiírt játéknapja, ahol három összecsapás vár a mezőnyre.

Este fél héttől a tabella utolsó két helyén álló Kiscsövesek, valamint a Triplex Kft. játékosai húznak szerelést, méghozzá egy olyan mérkőzésen, mely mindkét gárda számára fontos, ugyanis ahhoz, hogy még maradjon esélyük elkerülni a kieső helyeket, mindenképpen győzniük kell. Ez persze nem jöhet össze mindkét csapatnak, így érdekes, izgalmas találkozóra számíthatnak azok, akik kilátogatnak ma este a Lorántffy iskola műfüves pályájára.

Az este második összecsapásán a negyedik Irapuató és a nyolcadik Varázs Kép méri össze egymással erejét, s utóbbira szintén érvényes az, ami a tabellán mögötte állókra, vagyis ahhoz, hogy ne kelljen osztályozót játszania a szezon hajrájában, pontot, de leginkább pontokat kell szereznie esélyesebbnek tűnő vetélytársa ellen. A forduló utolsó meccsén a harmadik Gyalog Galopp és a hetedik helyezett Corner Police csapatai lépnek pályára, s bár itt is előbbi számít esélyesebbnek, ahhoz, hogy ne kelljen hátrafelé tekintgetnie a rendőröknek a maradék két fordulóban, mindenképpen győzniük kellene a Campus Osztály harmadikja ellen.

A Campus Osztály pénteki programja

2016. 05. 13. 18:30 Kiscsövesek – Triplex Kft.
2016. 05. 13. 19:30 Irapuató – Varázs Kép
2016. 05. 13. 20:30 Gyalog Galopp – Corner Police

A bajnokság állása: 1. B.T. Team 39 pont, 2. Hamutiprók 38 pont, 3. Gyalog Galopp 28 pont, 4. Irapuató 22 pont, 5. Dzsó-Ker FB 19 pont, 6. Mirage 17 pont, 7. Corner Police 16 pont, 8. Varázs Kép 13 pont, 9. Kiscsövesek 11 pont, 10. Triplex Kft. 9 pont.

A rovat további hírei: Sport

Nemzetközi mezőnyben bizonyítottak

2025. dec. 19.

Remekül szerepeltek a DKSE birkózó szakosztályának korosztályos tehetségei a közelmúltban megrendezett nemzetközi versenyeken.

Harmadszor a címvédő ellen

2025. dec. 19.

Az éllovas Gyergyói HK lesz a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóinak ellenfele az Erste Liga péntek esti fordulójában.
 

Idén is volt mit ünnepelni a birkózóknál

Idén is volt mit ünnepelni a birkózóknál

2025. dec. 18.

Remek hangulatú évzáró ünnepséggel búcsúzott el a 2025-ös esztendőtől a DKSE birkózó szakosztálya a Gurics György Birkózó Centrumban szerdán este.

DSTV: évet zárt a DKSE is

DSTV: évet zárt a DKSE is

2025. dec. 18.

Az év végéhez közeledve Dunaújváros egyesületei és szakosztályai rendre megtartják a hagyományos évzáróikat. Remek hangulatban ünnepelte meg a mögötte hagyott sikeres esztendőt a Dunaújvárosi Központi Sportegyesület közössége is. Hangkép.

Czifra Lili lett a legjobb női tornász

Czifra Lili lett a legjobb női tornász

2025. dec. 18.

A Dunaújvárosi Központi Sportegyesület kiválóságát, az Európa-bajnoki ezüstérmes Czifra Bettina Lilit választotta a 2025-ös év legjobb női tornászának a Magyar Torna Szövetség. Gratulálunk!

DSTV: köszönet a kiválóságoknak

DSTV: köszönet a kiválóságoknak

2025. dec. 17.

Az idei esztendőben sem maradt el a legjobbak elismerése. A hazai és nemzetközi mezőnyben sikeresen teljesítő sportolókat, illetve edzőiket köszöntötte városunk vezetése a Városháza "C" szárnyának dísztermében. Hangkép.

Jobban kezdett és jobban is hajrázott a DEAC

Jobban kezdett és jobban is hajrázott a DEAC

2025. dec. 17.

A felejthető kezdés után nagyot küzdött a DKSE röplabda csapata a DEAC otthonában, de a házigazdák végül 3-0-s győzelemmel gyűjtötték be a három pontot kedden este.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Kis-Magyarország, NER-tempó – apróság, de szóra érdemes

  2. Korlát teszi biztonságosabbá a közlekedést

  3. Hármas karambol, útlezárás a 6-oson

  4. Nemzetközi mezőnyben bizonyítottak

  5. Szántó Péter: egyre többen segítenek egymásnak, okkal bízva a közösség erejében

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: emlékek az óvodákból

DSTV: emlékek az óvodákból

Embedded thumbnail for DSTV: évet zárt a DKSE is

DSTV: évet zárt a DKSE is

Embedded thumbnail for DSTV: együtt a szertelenségért

DSTV: együtt a szertelenségért

Top hírek

  1. Lakástűz a Szabadság úton

  2. Hármas karambol, útlezárás a 6-oson

  3. Karácsonyi ünnepség az idősek otthonában

  4. Idén is volt mit ünnepelni a birkózóknál

  5. Rendőrkézen a rongálók – egyiküket rablással is gyanúsítják!

Galéria

Az öröm rózsaszín gyertyája is fénylik (galéria) - fotó:

Az öröm rózsaszín gyertyája is fénylik (galéria)

DKSE évzáró (2025) - fotó:

DKSE évzáró (2025)

Sportolók köszöntése (2025) - fotó:

Sportolók köszöntése (2025)

Dunaújváros Hetilap

XIV. évfolyam 50. szám - 2025.12.19.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő