bajnokság

Kézilabda: elkészült a versenykiírás

2021. jún. 18.

A Magyar Kézilabda Szövetség Szakmai- és Versenybizottsága és az NB I-es Kézilabda Liga elfogadta a 2021/2022-es idény felnőtt NB I-es bajnokságainak versenykiírását.

Szekszárdi öröm a DLSZ Arénában

2021. jún. 07.

Minden ellenfelét legyőzve szerezte meg a városi kispályás női labdarúgó bajnokság második fordulójának első helyét a Szekszárd együttese a DLSZ Arénában.

Szépen csillog az ezüst is

Csak a házigazda Szolnok tudta megállítani a DSE Röplabda Akadémia U19-es csapatát az ifjúsági bajnokság hatos döntőjében.

Aranykapuban a Kemi-Ker

2021. jún. 03.

Hátrányból fordítva nyert, s lépett nagyot a bajnoki cím megszerzése felé a Kemi-Ker gárdája a városi kispályás labdarúgók Campus osztályában.

Röplabda: bajnok a junior csapat

2021. máj. 31.

A riasztó kezdés után nagyon összekapta magát, s megérdemelten szerezte meg az U21-es bajnokság aranyérmét a DSE Röplabda Akadémia junior együttese.

Szomorkás szezonzáró

2021. máj. 30.

Hiába volt több helyzete, lőtt gól nélkül, vereséggel zárta utolsó idei bajnoki találkozóját a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata Hódmezővásárhelyen.

Győzelemmel zárt a Kohász

Nagy csatában aratott 36-33-as sikert az Érd elleni találkozón a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata, mely a nyolcadik helyen fejezte be az idei bajnoki szezont.

Sikerrel búcsúznának a szezontól

Szépen, győzelemmel zárná az NB III Közép Csoportjának küzdelmeit a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata a Hódmezővásárhely otthonában.

Hazai szezonzáró előtt

2021. máj. 29.

Győzelemmel és nyolcadik hellyel búcsúzna a 2020/2021-es bajnoki szezontól a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Remek bajnoki eredmények

2021. máj. 28.

Parádésan szerepeltek a tatabányai országos bajnokságon a DKSE utánpótlás nevelő rendszeréhez tartozó egyesületek birkózói.

Meglepő vereség a sereghajtótól

2021. máj. 26.

Nem védekezett jól, így hiába szerzett harmincegy gólt, kikapott Békéscsabán a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Dunaújvárosi éremeső Gyöngyösön!

Nyolc aranyérem mellett három ezüstnek is örülhettek a Spartan Cheerleading SE versenyzői a Gyöngyösön megrendezett magyar bajnokságon.