Kulcsszó: bajnokság

Újra hazai pályán a DPASE

2019. augusztus 16. (péntek)

A Szentlőrinc SE elleni találkozóval folytatja a bajnoki küzdelmeket vasárnap este hét órától a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Kész a vízilabdázók menetrendje

2019. augusztus 14. (szerda)

A III. Kerületi TVE ellen kezdi, majd a BHSE elleni találkozóval fejezi be a bajnoki alapszakasz küzdelmeit a DUE-Maarsk Graphics női vízilabda csapata.

Elkészült a sorsolás

2019. augusztus 12. (hétfő)

Nehéz csoportba kerültek a dunaújvárosi női vízilabdázók a Magyar Kupa 2019/2020-as kiírásában.

Idegenben javított a DPASE

2019. augusztus 11. (vasárnap)

Az NB III Közép csoportjának második fordulójában az újonc Kelen SC vendégeként két szöglet utáni fejesgóllal győzött a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

500-on is jutott mindenből

Újabb hat dobogós helyezésnek örülhettek a Dunaferr SE kajak-kenusai a Sukorón megrendezett serdülő, ifjúsági és U23-as magyar bajnokságon.

Idegenben javíthat a DPASE

2019. augusztus 10. (szombat)

Az újonc Kelen SC vendégeként folytatja a bajnoki küzdelmeket vasárnap délután a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Remek szereplés a bajnokságon

Összesen hat dobogós helyezésnek örülhettek eddig a Dunaferr SE kajak-kenusai a Sukorón megrendezett serdülő, ifjúsági és U23-as bajnokságon.

Győzelemmel rajtolna a DPASE

2019. augusztus 03. (szombat)

A megyei rivális Iváncsa ellen kezdi meg a bajnoki küzdelmeket vasárnap este a Dunaújváros PASE NB III-as labdarúgó csapata.

A csapat sikere!

2019. július 30. (kedd)

Kiváló eredményekkel zárták a szolnoki felnőtt bajnokságot a Dunaferr SE kajak-kenusai, akikkel maximálisan elégedett lehetett egyesületünk szakvezetése.

Remek hajrá a bajnokságon

2019. július 29. (hétfő)

Összesen öt dobogós helyezésnek örülhettek a Dunaferr SE kajak-kenusai a szolnoki magyar bajnokság harmadik versenynapján.

Teljes az éremkollekció

2019. július 28. (vasárnap)

Egy arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel zárták az országos bajnokság szombati versenynapját a Dunaferr SE kajak-kenusai.

Egy érem a nyitónapon

2019. július 27. (szombat)

Hajdu Jonatán és Fekete Ádám párosa a harmadik helyen végzett a kenu kettesek 1000 méteres fináléjában a szolnoki magyar bajnokságon.

Papírforma a férfiaknál, meglepetés a nőknél!

2019. július 21. (vasárnap)

Ezúttal is óriási csatáknak lehettek szemtanúi azok, akik kilátogattak a Szalki-szigetre, hogy a helyszínen nézzék meg az MKB-Pannónia Strandröplabda Magyar Bajnokság negyedik fordulójának küzdelmeit.

Dunaújvárosi éremeső a bajnokságon

A Dunaferr SE hét dobogós helyezéséből hatot Kovács-Seres Hunor szerzett az úszók Országos Gyermek Bajnokságán.

Megkezdődtek a küzdelmek Dunaújvárosban

2019. július 19. (péntek)

A Szalki-sziget ad otthont péntektől vasárnapig a MKB-Pannónia Strandröplabda Magyar Bajnokság negyedik fordulójának.