Edzőmeccs a japánok ellen

spigott - 2016. december 5. 17:42

Újabb felkészülési találkozót játszik kedden a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata, mely a japán válogatott ellen húz szerelést este hattól a sportcsarnokban.

A téli felkészülési időszakban több edzőmérkőzést is játszik a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata, mely pénteken Budaörsön lépett pályára, s válogatottjait, illetve sérült, valamint beteg játékosait nélkülözve aratott 28-27-es győzelmet. Zdravko Zovko tanítványaira az eredeti tervek szerint még négy edzőmeccs várt volna a Kispest elleni bajnoki találkozó előtt, ám ma egy újabb mérkőzéssel bővült a program. Kedden ugyanis a hazánkban (is) edzőtáborozó Japán válogatottal mérik össze erejüket kézilabdázóink, akik este hat órától, a Dunaújvárosi Sportcsarnokban húznak szerelést az ázsiai csapat ellen. Érdekesség, hogy a két gárdának nem ez lesz idén az első meccset egymás ellen, ugyanis márciusban már megmérkőztek egymással a felek, s akkor 22-22-es döntetlennel ért véget a találkozó.

A rovat további hírei: Sport

Idén is taroltak a rudasosok

Idén is taroltak a rudasosok

2025. jún. 23.

Alaposan kitettek magukért a Rudas iskola diákjai a tanév hajrájában, s összesen negyven dobogós helyezéssel zárták a 2024/2025-ös idény országos diákolimpiai versenyeit.

Megvan a DKKA új vezetőedzője

Megvan a DKKA új vezetőedzője

2025. jún. 23.

A 2025/2026-os szezonban Zubai Gábor felel majd a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt csapatának szakmai munkájáért.

Hajszálra a dobogótól

Hajszálra a dobogótól

2025. jún. 22.

Negyedik helyen végzett a kenu egyesek kétszáz méteres döntőjében a DKSE versenyzője, Hajdu Jonatán a csehországi Európa-bajnokságon.

Bronzérem a zárónapon

Bronzérem a zárónapon

2025. jún. 22.

Óriási csatában végzett harmadik helyen a korosztályos nyíltvízi Európa-bajnokságon a Kovács-Seres Hunorral felálló magyar vegyesváltó.

DSTV: rúgták a bőrt a lányok is

DSTV: rúgták a bőrt a lányok is

2025. jún. 21.

Dunaújvárosban jól tudjuk, a kispályás labdarúgás nem csak a férfiak sportja. A DLSZ szervezésében ismét hölgyek is pályára léptek – jól sikerült a Nyárindító Női Focikupa. Hangkép.

Közel volt a dobogó a sprintversenyben

Közel volt a dobogó a sprintversenyben

2025. jún. 21.

Nagy Péter egy tizenhetedik, Kovács-Seres Hunor pedig egy hatodik hellyel zárta a korosztályos nyíltvízi Európa-bajnokság második versenynapját.

DSTV: Kis Nikolett újabb sikerei

DSTV: Kis Nikolett újabb sikerei

2025. jún. 20.

Viszonylag rég látott, ám visszatérő vendég a képernyőn a Fox SE közössége. A Mészáros Márk vezette sportközösség ismét remek eredményekkel öregbítette tovább az egyesület és a település hírnevét. Kis Nikolett beszámolója következik. Hangkép.