Új közösségek, erős évkezdés

Ónodi Zoltán - 2017. január 5. 13:51

Továbbra is tárt kapukkal várja a Munkásművelődési Központ az új közösségeket, alig indult el az év és máris két új program mutatkozik be.

Idén két új kisközösséget indít útjára a Munkaművelődési Központ. MMK Kézművesek névvel egy alkotó csoport alakult, amely helybeli termelők kézműves termékeit vonultatja fel. Lehetőséget adnak házi készítésű termékek megtekintésére a vállalkozó kedvűek kostólhatnak is. Havi egy alkalommal az MMK aulája ad helyet a börzének, első bemutatkozó vásáruk január 14-én szombaton lesz.

A zene kedvelőinek az MMK Hangja Voice Club nyitja meg a kapuit. Itt bárki megmutathatja zenei tehetségét akár énekszóval, akár hangszeresen is. Együttesek és szolisták is szabad utat kapnak a színpadra. Az efellép lső ilyen esten a Pannon Oktatási Központ zenekara, a Karolina Road, az X-Factort megjárt Barkóczi Gyula, a városban néhány éve alakult ADDIG zenekar és Gyánó Huba is, aki egyenesen a fővárosból jön, hogy gitárjátékával elkápráztasson minket. Mindezt január 13-án 18 órától az intézmény földszinti színháztermében.

A rovat további hírei: Mozaik

Tekercses etikett címkék a hatékonyság szolgálatában

Tekercses etikett címkék a hatékonyság szolgálatában

2025. ápr. 16.

Amikor a termékek azonosítása és nyomon követése a cél, az etikett címkék nélkülözhetetlen eszközökké válnak a vállalkozások számára. A címkék segítségével könnyedén közvetíthetők a szükséges információk, legyen szó vonalkódok, termékleírások vagy gyártási adatok megosztásáról. (X)

Jótékonysági pedagóguskoncert – ismét a gyermekosztály javára

Jótékonysági pedagóguskoncert – ismét a gyermekosztály javára

2025. ápr. 15.

Változatos és színes programmal, idén is rengeteg fellépővel csalogatják a karitatív koncert vendégeit – az idei, immár 28. akció helyszíne újra az evangélikus templom lesz szerdán délután!

Ajándékozzunk egy különleges pólót szülinapra!

Ajándékozzunk egy különleges pólót szülinapra!

2025. ápr. 15.

Mindig örömteli esemény, amikor a környezetünkben valakinek közeleg a születésnapja, legyen az az egyik ismerősünk, rokonunk, barátunk vagy munkatársunk. Van, akit ilyenkor csak üzenetben köszöntünk fel, míg másokkal személyesen is találkozunk, hogy méltó módon ünnepeljük meg ezt az eseményt. (X)

Élvezd otthon a strandot a gyerekekkel!

Élvezd otthon a strandot a gyerekekkel!

2025. ápr. 15.

Lassan itt a nyár, nyakunkon a kánikula, amit nem mindannyian viselünk túl jól. Kivéve akkor, ha van a kertünkben egy hely, ahol hűsíthetjük magunkat. Nem is beszélve a gyerekekről, akik minden pillanatát élvezik a fürdőzésnek. (X)

Hogyan lehet vadvirágos kerted? Segítenek!

Hogyan lehet vadvirágos kerted? Segítenek!

2025. ápr. 14.

Folytatja a vadvirágos kertek, illetve önvető virágszigetek létrehozását szorgalmazó programját az ÖKO Klub Dunaújváros közössége. Tanácsadás és magbörze a Kortárs Művészeti Intézetben (ICA-D) kedden délután, minden érdeklődőt virágos jókedvvel várnak!

Változékony, de néha már-már nyárias napok!

Változékony, de néha már-már nyárias napok!

2025. ápr. 14.

Szeszélyes április?! Nem kifejezés: a hűvöskés kezdetek után csapadékos, de már a nyarat idéző napokat ígér a DO időjárási szakértője. A hét végén is változékony idő vár ránk.

Nők a munkaerőpiacon

Nők a munkaerőpiacon

2025. ápr. 14.

Az idei nőnapon is – csakúgy, mint korábban – a nők jogai és helyzete kötötte le a HR-területen dolgozók figyelmét. (X)