Kézilabdával emlékeztek

spigott - 2017. február 7. 7:53

A 2009-ben elhunyt Gutenkunst Anna, valamint a 2012-ben elhunyt Árva Csaba emlékére rendezett tornát hétvégén az Arany iskola tornatermében a DAC női kézilabda csapata.

Ahogy az elmúlt években, úgy idén is kézilabda tornával adózott volt játékosa, a 2009-ben elhunyt Gutenkunst Anna, valamint edzője, a 2012-ben elhunyt Árva Csaba emléke előtt a DAC női kézilabda csapata. Az Arany iskola tornatermében megrendezett viadalon a házigazda DAC mellett a Soltvadkerti TE, a Rácalmás SE, valamint a Bicskei TC együttesei mérték össze egymással erejüket. Az emléktornára kilátogató érdeklődők összesen hat mérkőzésen szoríthattak kedvenceiknek, melyek közül ezúttal a Soltvadkerti TE végzett az első helyen, a képzeletbeli dobogó második fokára a DAC állhatott, a rácalmásiak a harmadik, míg a Bicskei TC a negyedik helyen fejezte megméretést. Ahogy azt az elmúlt években megszokhattuk, a csapatok mellett az egyéni kategóriák legjobbjait is díjazták a szervezők: a legjobb kapusnak járó elismerést a soltvadkerti Szűcs Ivett érdemelte ki, míg a gólkirálynőnek járó díjat a DAC játékosa, Killer Zsanett vehette át.

A rovat további hírei: Sport

Golovin Vlagyimir szerint idén elmaradt a csoda

Golovin Vlagyimir szerint idén elmaradt a csoda

2025. dec. 16.

Elmaradt a csoda és döntő részben a hullámzó teljesítmény miatt végzett a hetedik helyen a magyar női kézilabda-válogatott a vasárnap zárult holland-német közös rendezésű világbajnokságon Golovin Vlagyimir szövetségi kapitány szerint.

Debrecenbe látogat a DKSE

Debrecenbe látogat a DKSE

2025. dec. 16.

Újra hazai pályájától távol lép pályára a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának tizedik fordulójában ma este nyolc órától.

Négypontos szentesi évzáró

Négypontos szentesi évzáró

2025. dec. 15.

A DFVE serdülő leány együttese ötméteresek után szenvedett vereséget, az ifjúságiak viszont simán nyertek a Szentes elleni  korosztályos bajnokin a mögöttünk hagyott hétvégén.

Nem volt esély a pontszerzésre

Nem volt esély a pontszerzésre

2025. dec. 15.

Csak az első harmadban tudta tartani a lépést fővárosi ellenfelével a DUE-Worm Angels csapata a jégkorongozók Andersen Ligájának szombati találkozóján.

Nem borult a papírforma a fővárosban

Nem borult a papírforma a fővárosban

2025. dec. 14.

A második szettben megszorította a favoritot a DKSE röplabda csapata, de a házigazda Pénzügyőr végül három szettben győzte le együttesünket a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának szombat esti fordulójában.

Bravúros sikerrel búcsúzott az évtől a DFVE

Bravúros sikerrel búcsúzott az évtől a DFVE

2025. dec. 14.

Négygólos hátrányból fordítva győzte le 11-10-re a vendég UVSE együttesét a DFVE női vízilabda csapata a Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában szombaton este.

Hazai BL-meccsel búcsúzik az évtől a DFVE

Hazai BL-meccsel búcsúzik az évtől a DFVE

2025. dec. 13.

Az UVSE elleni rangadón ugrik a Fabó Éva Sportuszoda medencéjébe a DFVE női vízilabda csapata Bajnokok Ligája csoportkörének negyedik fordulójában ma délután öt órától.