Már csak egy csapat hibátlan

spigott - 2017. július 20. 8:00

A Dunabiztos Micro nyerte a rangadót, így már csak az éllovas nem veszített pontot a Decathlon Nyári Bajnokság idei küzdelmeiben.

Két korábbról elhalasztott mérkőzést rendeztek meg a Decathlon Nyári Bajnokság küzdelmeiben szerdán este a Lorántffy iskola műfüves pályáján. A kispályás labdarúgás helyi szerelmesei előbb a hatodik B.T. Mirage és a hetedik Gaszisportvideo összecsapását tekinthették meg a bajnokság újabb játéknapján, s az egyenlő erők küzdelme végül 5-5-ös döntetlennel ért véget, ami egyben azt is jelentette, hogy az eddig három vereséget jegyző Gaszisportvideo gárdája is megszerezte első pontjait a sorozatban. Este nyolc órától viszont már egy komoly rangadón húztak szerelést a játékosok, ugyanis a második Dunabiztos Micro és a negyedik Asztalos Gumiszervíz csatájában már az volt a tét, hogy melyik együttes eredhet a listavezető Steelworkers nyomába. Ez végül 8-3-as sikerének köszönhetően előbbinek sikerült, hiszen négy fordulóval a bajnokság vége előtt kettő pontra apadt a listavezető előnye, az is igaz azonban, hogy a mezőnyben egyedüliként hibátlan éllovas egy mérkőzéssel kevesebbet játszott legnagyobb riválisánál.

A Decathlon Nyári Bajnokság szerdai eredményei

2017. 07. 19. 19:00 B.T. Mirage – Gaszisportvideo 5-5
2017. 07. 19. 20:00 Asztalos Gumiszervíz – Dunabiztos Micro 3-8

A bajnokság állása: 1. Steelworkers 12 pont, 2. Dunabiztos Micro 10 pont, 3. Hangover 7 pont, 4. Asztalos Gumiszervíz 6 pont, 5. Kemi-Ker Kft. 4 pont, 6. B.T. Mirage 2 pont, 7. Gaszisportvideo 1 pont, 8. Zéró Tolerancia 0 pont.

A rovat további hírei: Sport

Komoly kihívások előtt az utánpótlás

Komoly kihívások előtt az utánpótlás

2025. szep. 05.

Két rangos viadalon is megméretik magukat a DKSE tehetséges kajak-kenusai, akikre világbajnokság és az Olimpiai Reménységek Versenye is vár a közeljövőben.

Miért fontos a mobilizálás?

Miért fontos a mobilizálás?

2025. szep. 04.

Egyre többször találkozhatunk azzal a megfogalmazással, hogy edzés előtt/után mobilizációs gyakorlatokat kell végezni. De vajon miért? Egyáltalán mit jelent ez a kifejezés?

DSTV: ismert szakemberrel dolgoznak

DSTV: ismert szakemberrel dolgoznak

2025. szep. 04.

Mindenki által ismert szakemberrel dolgozik majd együtt a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongcsapata. Szuper Levente látogatott el ismét Dunaújvárosba – a tervezett együttműködés részleteiről az Acélbikák részéről Ifj. Azari Zsolt, a szakmai részről pedig Szuper Levente beszélt. Hangkép.

A DEAC ellen a nyolc közé jutásért

A DEAC ellen a nyolc közé jutásért

2025. szep. 04.

A Debrecen csapata lesz a DKSE felnőtt röplabdázóinak ellenfele a Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.

DSTV: bemutatkoznak a DKSE reménységei

DSTV: bemutatkoznak a DKSE reménységei

2025. szep. 03.

A héten is maradunk kajak-kenu utánpótlás vonalon, a múlt hét folyamán már megismerhettük Katona Réka Sárát a DKSE kajak-kenu szakosztály tehetséges versenyzőjét. Most ismét fiatalok mutatkoznak be – Blényesi Réka, Györkő Huba és Bebők Lara személyében utánpótlás versenyzők álltak kameránk elé. Hangkép.

Ismét a világ elitjét látják vendégül

Ismét a világ elitjét látják vendégül

2025. szep. 03.

Idén is Szombathely ad otthont a hazai torna challenge világkupának, amely szeptember 26–28. között zajlik a Schaeffler Aréna Savariában. A rangos esemény közvetlen főpróba a tornászok számára, hiszen alig három héttel a jakartai világbajnokság előtt mérhetik össze tudásukat a világ legjobbjai.

Új név a Szuperkupa serlegén

Új név a Szuperkupa serlegén

2025. szep. 02.

A Kemi-Ker gárdája nyerte a városi kispályás labdarúgók idei szuperkupáját, miután 3-1-es sikert aratott a tavalyi bajnok Hangover ellen a DLSZ Arénában hétfőn este.