kispályás foci

A MezSport Kupáért küzdöttek

2022. aug. 01.

A Jóbarátok csapatának sikerével ért véget az első alkalommal megrendezett MezSport Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó torna a DLSZ Arénában.

Már lehet nevezni a bajnokságra

2022. júl. 14.

Alaposan átszervezik a városi kispályás labdarúgó bajnokság első két osztályát a 2022/2023-as szezonra.

Véget ért a Dunaújváros Kupa

2022. júl. 01.

A Jóbarátok gárdája nyerte az idei Dunaújváros Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó sorozat küzdelmeit, miután a döntőben háromgólos sikert aratott az APR-Tech FC ellen.

A döntő volt a tét a kupában

2022. jún. 28.

Az APR-Tech FC, valamint a Jóbarátok együttesei jutottak be a 20. Dunaújváros Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó sorozat csütörtöki fináléjába.

Kialakult a legjobb négy mezőnye

2022. jún. 25.

Nagy különbségű győzelmeket aratva biztosította be elődöntős helyét a Dunaújváros Kupában az APR-Tech és a Jóbarátok együttese is.

Véghajrá előtt a kupában

2022. jún. 24.

Már csak két találkozó van hátra a 20. Dunaújváros Kupa elnevezésű kispályás labdarúgó sorozat csoportköréből.

A Dunaferr kupáért küzdöttek

2022. jún. 20.

A Hideghengermű gárdája nyerte a vidámparki műfüves pályán megrendezett I. Dunaferr Kupa elnevezésű labdarúgó tornát.

Véget ért a bajnokság a Campusban

2022. jún. 13.

Hiába volt közel a bravúrhoz a sereghajtó B.T. Mirage, mégsem tudott pontot szerezni a dobogós Kemi-Ker ellen a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus II. osztályának utolsó mérkőzésén.

Véghajrá a Campusban

2022. jún. 08.

Magabiztos győzelemmel szerezte meg a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus II. osztályának ezüstérmét a Multisteel Hungary együttese.

Remek meccsek a női mezőnyben

2022. jún. 06.

A Sárkeresztes csapatának sikerével ért véget a Carissa női labdarúgó bajnokság harmadik fordulója a DLSZ Arénában szombaton délután.

Óriási harc a dobogóért

2022. jún. 05.

Még három csapatnak van esélye a dobogó második és harmadik fokára a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus II. osztályában.

Éles csaták a Campusban

2022. jún. 01.

Jó hajrával tett nagy lépést a dobogó felé a Kemi-Ker együttese a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus II. osztályának kedd esti fordulójában.