Pályán az élmezőny

spigott - 2017. szeptember 14. 12:29

A városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályának első négy helyezettje is pályára lép a sorozat ma esti fordulójában.

Három találkozóval folytatódik és fejeződik is be ma este a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályának harmadik fordulója. Ahogy azt a sportág helyi kedvelői már megszokhatták, a sorozatban résztvevő együttesek ezúttal is a Lorántffy iskola műfüves pályáján adna randevút egymásnak, s az előzetes menetrend alapján igen érdekesnek tűnő meccsek várnak a csapatokra és szurkolóikra egyaránt. A nap első találkozója mindjárt egy komoly rangadónak ígérkezik, ugyanis a Dunabiztos Micro, valamint a Steelworkers gárdája is megnyerte első két találkozóját, így ma valamelyik (döntetlen esetén mindkettő) elveszíti hibátlan mérlegét.

Kép: DO-archív

Este hét órától pályára lép a jelenlegi második Dunaferr Vasas együttese is, mely a még pont nélkül álló Szil-Ker Ablak ellen méreti meg magát, s ezen a mérkőzésen a Dunaferr magabiztos győzelmén kívül minden más eredmény már komoly meglepetést jelentene. A sima siker reményében húz szerelést a listavezető, a hétvégén megrendezett kispályás BL-ben a legjobb tizenhat közé jutó Karmacsi Autó együttese is, mely a sereghajtó Siker Ablak GSV ellen lép pályára, s a papírforma alapján nem okozhat gondot számára a három pont megszerzése.

Az Acerbis osztály csütörtöki programja

2017. 09. 14. 18:00 Dunabiztos Micro - Steelworkers
2017. 09. 14. 19:00 Dunaferr Vasas – Szil-Ker Ablak
2017. 09. 14. 20:00 Karmacsi Autó FC – Siker Ablak GSV

A bajnokság állása: 1. Karmacsi Autó 6 pont, 2. Dunaferr Vasas 6 pont, 3. Steelworkers 6 pont, 4. Dunabiztos Micro 6 pont, 5. SZP-Asztalos SE 5 pont, 6. GBB Kft. 2 pont, 7. Fejó-Therm 1 pont, 8. Kemi-Ker Kft. 1 pont, 9. Szil-Ker Ablak 0 pont, 10. Siker Ablak GSV 0 pont.

A rovat további hírei: Sport

Nincs megállás a röpiseknél

Nincs megállás a röpiseknél

2025. dec. 03.

A Dág KSE elleni fővárosi mérkőzéssel folytatja a bajnokság alapszakaszának küzdelmeit a DKSE röplabda csapata csütörtökön este nyolc órától.

Hazai bajnoki a jótékonyság jegyében

Hazai bajnoki a jótékonyság jegyében

2025. dec. 03.

A Szeged elleni hazai mérkőzéssel zárja az alapszakasz küzdelmeit a DFVE női vízilabda csapata ma este hét órától. A találkozó jótékonysági célt is szolgál, ugyanis együttesünk idén is csatlakozott a "Boldog Délután" elnevezésű kezdeményezéshez.

Így nem volt esély a pontszerzésre

Így nem volt esély a pontszerzésre

2025. dec. 03.

A dunaújvárosi fegyelmezetlenségeket könyörtelenül kihasználó FEHA19 magabiztosan győzte le Acélbikáinkat az Erste Liga kedd esti összecsapásán.

Sikeres évet zártak a DKSE kajak-kenusai (galériával)

Sikeres évet zártak a DKSE kajak-kenusai (galériával)

2025. dec. 02.

Világbajnoki arannyal, rengeteg hazai és nemzetközi éremmel zárták a 2025-ös esztendőt a DKSE kajak-kenusai, így volt mit ünnepelni a szakosztály hétfő esti évzáró ünnepségén.

DSTV: kiváló tornászt köszöntöttek

DSTV: kiváló tornászt köszöntöttek

2025. dec. 02.

Elégedetten tekintett vissza a jó Európa-bajnoki és világbajnoki szereplést hozó 2025-ös esztendőre a DKSE kiváló tornásza, Mayer Gréta. A dunaújvárosi kiválóságot Barta Endre alpolgármester is köszöntötte múlt csütörtöki edzés alkalmával. Hangkép.

Óriási sikert hozott a II. Adventi Fitnesz Fesztivál

Óriási sikert hozott a II. Adventi Fitnesz Fesztivál

2025. dec. 02.

Remek oktatók, pörgős edzések, erős jótékonysági szál és egy parádés finálé: második alkalommal rendezték meg az Adventi Fitnesz Fesztivált, melyről ezúttal is felejthetetlen élményekkel tértek haza a résztvevők.

Fontos meccs vár az Acélbikákra

Fontos meccs vár az Acélbikákra

2025. dec. 02.

A FEHA19 elleni székesfehérvári mérkőzéssel folytatja az Erste Liga alapszakaszát a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata ma este fél héttől.