Pályán az élmezőny
A városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályának első négy helyezettje is pályára lép a sorozat ma esti fordulójában.
Három találkozóval folytatódik és fejeződik is be ma este a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályának harmadik fordulója. Ahogy azt a sportág helyi kedvelői már megszokhatták, a sorozatban résztvevő együttesek ezúttal is a Lorántffy iskola műfüves pályáján adna randevút egymásnak, s az előzetes menetrend alapján igen érdekesnek tűnő meccsek várnak a csapatokra és szurkolóikra egyaránt. A nap első találkozója mindjárt egy komoly rangadónak ígérkezik, ugyanis a Dunabiztos Micro, valamint a Steelworkers gárdája is megnyerte első két találkozóját, így ma valamelyik (döntetlen esetén mindkettő) elveszíti hibátlan mérlegét.
Kép: DO-archív
Este hét órától pályára lép a jelenlegi második Dunaferr Vasas együttese is, mely a még pont nélkül álló Szil-Ker Ablak ellen méreti meg magát, s ezen a mérkőzésen a Dunaferr magabiztos győzelmén kívül minden más eredmény már komoly meglepetést jelentene. A sima siker reményében húz szerelést a listavezető, a hétvégén megrendezett kispályás BL-ben a legjobb tizenhat közé jutó Karmacsi Autó együttese is, mely a sereghajtó Siker Ablak GSV ellen lép pályára, s a papírforma alapján nem okozhat gondot számára a három pont megszerzése.
Az Acerbis osztály csütörtöki programja
2017. 09. 14. 18:00 Dunabiztos Micro - Steelworkers
2017. 09. 14. 19:00 Dunaferr Vasas – Szil-Ker Ablak
2017. 09. 14. 20:00 Karmacsi Autó FC – Siker Ablak GSV
A bajnokság állása: 1. Karmacsi Autó 6 pont, 2. Dunaferr Vasas 6 pont, 3. Steelworkers 6 pont, 4. Dunabiztos Micro 6 pont, 5. SZP-Asztalos SE 5 pont, 6. GBB Kft. 2 pont, 7. Fejó-Therm 1 pont, 8. Kemi-Ker Kft. 1 pont, 9. Szil-Ker Ablak 0 pont, 10. Siker Ablak GSV 0 pont.
A rovat további hírei: Sport
Döntetlen a Pénzügyőr ellen
2025. nov. 17.
Hiába játszott mezőnyfölényben és alakított ki több helyzetet is, nem tudott nyerni a Pénzügyőr otthonában a Dunaújváros FC labdarúgó csapata.
Újabb siker, ezúttal a DEAC ellen
2025. nov. 17.
Kiélezett, izgalmas csatában, szétlövés után aratott 4-3-as győzelmet a DAB jégkorong csapata a DEAC elleni székesfehérvári mérkőzésen az Erste Liga vasárnapi fordulójában.
Drámai hajrában úszott el a vb-esély
2025. nov. 16.
A magyar labdarúgó-válogatott utolsó pillanatban kapott góllal 3-2-es vereséget szenvedett vasárnap az ír csapattól a Puskás Arénában rendezett világbajnoki selejtezőmérkőzésen, így harmadik lett a csoportjában és sorozatban tizedszer maradt le a vb-ről.
Mayer Gréta lett az ország legjobbja
2025. nov. 16.
A DKSE kiválósága, Mayer Gréta szerezte meg az összetett aranyérmet a női mesterfokú bajnokságon, melyen Szilágyi Nikolett lett a második, míg a harmadik helyet Schermann Bianka érdemelte ki.
Sokba került a rövidzárlat
2025. nov. 16.
Az első félidőben tetemes hátrányt szedett össze Kisvárdán a DKKA csapata, mely hiába küzdött példamutatóan, végül ötgólos vereséget szenvedett szombat esti bajnokiján.
Harmadszor a DEAC ellen
2025. nov. 15.
A tabellán ötödik DEAC elleni székesfehérvári mérkőzéssel folytatja az Erste Liga csatározásait a DAB jégkorong csapata vasárnap este fél héttől.
Kisvárdán szerepel a Kohász
2025. nov. 15.
A hosszú utazás után egy igen keménynek ígérkező mérkőzés vár a DKKA női kézilabda csapatára a Kisvárda otthonában ma este hat órától.








