Közel volt a dobogó

2018. január 31. (szerda) 18:15 - spigott

A fiatal Farkas Zoltán hasznos tapasztalatokkal gazdagodott, míg Fehéri Gábor kevéssel maradt le a dobogóról az év első birkózó versenyén.

A fővárosban, a Budapest Honvéd SE által megrendezett Felnőtt Kötöttfogású Minősítő Versennyel kezdődött meg január 27-én a birkózók 2018-as versenyszezonja. A megméretésen több mint hetven sportoló küzdött az érmekért, míg Dunaújvárosból ketten léptek ezúttal szőnyegre. Farkas Zoltán (85 kg) 18 évesen első éves juniorként tapasztalatszerzés céljából állt rajthoz, mely az új szabályok adta lehetőségnek köszönhetően maximálisan megvalósult, mivel így három mérkőzést is vívhatott.

A Dunaferr SE fiatal versenyzője a körmérkőzésnek köszönhetően egy szoros mérkőzésen 15-14 arányban kapott ki ellenfelétől, ezt követően két jóval tapasztaltabb és erősebb sportolótól sima vereséget szenvedett, és nem jutott pontszerző helyhez. A 76 kg-os Fehéri Gábor egy győztes és két vesztes mérkőzést követően a 4. helyen végzett. Gábor edzőként is tevékenykedik a szakosztálynál, ezért dicséretes teljesítmény volt tőle, amit a küzdelmek során mutatott, derült ki a Dunaferr SE birkózó szakosztályának tájékoztatójából.

Parádés dunaújvárosi siker

2019. július 23. (kedd)

A dunaújvárosi Füzesy Dávid remek idővel első helyen ért célba a Extrememan Kaposvár 113. versenyen. A nem mindennapi eredményről így számolt be közösségi oldalán.

"Iszonyatos taktikai csatát vívtunk"

Érthetően elégedetten értékelte az olaszok elleni világbajnoki negyeddöntőt Bíró Attila, a magyar női vízilabda válogatott szövetségi kapitánya.

Fucsovics legyőzte Kohlschreibert és nyolcaddöntős

2019. július 22. (hétfő)

Fucsovics Márton sima két szettben legyőzte a német Philipp Kohlschreibert az 1,85 millió euró (603 millió forint) összdíjazású hamburgi salakpályás férfi tenisztorna első fordulójában hétfőn.

Vb-elődöntőben a válogatott

Végletekig kiélezett csatában aratott 7-6-os győzelmet a magyar női vízilabda válogatott az olaszok elleni világbajnoki negyeddöntőben.

Újra a Szent István Kupáért küzdenek

Immáron tizenkettedik alkalommal versenghetnek nemzeti ünnepünkön a strandsportok szerelmesei a Szalki-szigeten.

Papírforma a férfiaknál, meglepetés a nőknél!

2019. július 21. (vasárnap)

Ezúttal is óriási csatáknak lehettek szemtanúi azok, akik kilátogattak a Szalki-szigetre, hogy a helyszínen nézzék meg az MKB-Pannónia Strandröplabda Magyar Bajnokság negyedik fordulójának küzdelmeit.