Kulcsszó: Dunaferr SE

Két döntős helyezés a nyitónapon

2017. június 22. (csütörtök)

Magabiztos versenyzéssel jutott be a kenu kettesek 500 és 1000 méteres számának döntőjébe Slihoczki Ádám a belgrádi Európa-bajnokságon.

Három Dunaferr-érem Tatabányáról

Kettő arany-, és egy bronzéremmel zárták a Dunaferr SE utánpótlás korú birkózói a közelmúltban megrendezett tatabányai versenyüket.

Újabb Hajdu-arany a válogatón

2017. június 18. (vasárnap)

A kenu egyesek 200 méteres versenyszáma után a párosok küzdelmében sem talált legyőzőre a szegedi válogatón Hajdu Jonatán, a Dunaferr SE kenusa.

Párosban elmaradt a dobogó

2017. június 17. (szombat)

Kovács Máté Andrásék az ötödik, míg Hajdu Jonatánék párosa a negyedik helyen végzett a szegedi válogató verseny mai döntőiben.

Hajdu Jonatán sikere a válogatón

2017. június 16. (péntek)

Magabiztos versenyzéssel szerezte meg a kenu egyesek 200 méteres számának első helyét a szegedi válogató Hajdu Jonatán, a Dunaferr SE olimpikon kenusa.

Tucatnyi érem a Parafa Kupáról

2017. június 15. (csütörtök)

Két arany-, négy ezüst- és hat bronzéremmel zárták a Gyöngyösön megrendezett Parafa Kupát a Dunaferr SE utánpótlás korú úszói.

Aranyos Zsebibabák

2017. június 13. (kedd)

Csapatban és az egyéni számokban is remekeltek a Budapest – Vidék bajnokság első fordulójában a Dunaferr SE legfiatalabb tornászai.

Fantasztikus három nap volt!

2017. június 11. (vasárnap)

Az ország legjobb tizenkét csapatának részvételével rendezett kiváló röplabda Országos Serdülő Bajnokság döntőt a Dunaferr SE, melynek fiú együttese a negyedik helyen fejezte be a küzdelmeket.

Slihoczki Ádámék ezúttal sem hibáztak

Az 1000 méteres versenyszám után 500-on sem talált legyőzőre Slihoczki Ádámék kettőse a szegedi Ifjúsági Eb- Vb, U21, U23 és EYOF Válogatóversenyen.

Elszalasztott lehetőség!

2017. június 10. (szombat)

A röplabda Országos Serdülő Bajnokság döntőjének második napján az elődöntőben a Dunaferr öt játszmában kapott ki a Kecskeméttől, így holnap a bronzéremért játszik.

Remek kezdés az OSB-n!

2017. június 09. (péntek)

A röplabda Országos Serdülő Bajnokság döntőjének nyitónapján fiaink remekül szerepeltek, akik csoportjukat megnyerve várják a holnapi folytatást!

Két aranyérem a válogatón

Hajdu Jonatán egyesben, míg Slihoczki Ádám párosban nem talált legyőzőre az I. Ifjúsági Eb- Vb, U21, U23 és EYOF Válogatóverseny második versenynapján.

Két dunaújvárosi érem az első napon

2017. június 08. (csütörtök)

Slihoczki Ádám a második, míg Kollár Kristóf a harmadik helyet szerezte meg az I. Ifjúsági Eb-Vb, U21, U23 és EYOF Válogató Verseny mai küzdelmeiben.

Bajnoki döntőt rendez a Dunaferr!

Összesen tizenkét csapat vesz részt a hétvégi röplabda Országos Serdülő Bajnokság dunaújvárosi döntőjében, ahol huszonhat mérkőzést tekinthetnek meg a Dunaújvárosi Sportcsanrokba kilátogató drukkerek.

Válogatón a fiatalok

Tíz versenyzővel vesz részt a mától szombatig tartó I. Ifjúsági Eb-Vb, U21, U23 és EYOF Válogató versenyen a Dunaferr SE kajak-kenu szakosztálya.