Kulcsszó: Dunaferr SE

Abonyban remekeltek a birkózók

2018. szeptember 19. (szerda)

A Dunaferr SE és fiókegyesületeinek tizenegy birkózója jutott be az országos diákolimpiai döntőbe a Diák I. és Diák II-es korcsoportban.

Fényes az a három bronz a műtét és a kihagyás után

2018. szeptember 18. (kedd)

Egyéni összetettben, gerendán és felemáskorláton is bronzérmet szerzett a Dunaferr SE tornásza, Kovács Zsófia a tornászok Prolan Országos Bajnokságán.

Kovács Zsófia bronzérmei

2018. szeptember 15. (szombat)

Harmadik helyen végzett felemáskorláton Kovács Zsófia, a fővárosi Tornacsarnokban megrendezett országos bajnokság szerenkénti döntőjében.

Hajdu Jonatán újabb sikere Potsdamban

2018. szeptember 13. (csütörtök)

Megvédte tavalyi első helyét a Potsdamban megrendezett Kanal Sprint elnevezésű viadalon a Dunaferr SE kiváló kenusa.

Jól sikerült komáromi túra

2018. szeptember 10. (hétfő)

Második helyen végzett a Dunaferr SE felnőtt röplabda csapata a Komáromban megrendezett nemzetközi viadalon.

Már készülnek a röplabdázók is

A Dunaferr SE felnőtt röplabdázói az elmúlt héten kezdték meg a közös munkát, s az edzéseken kívül felkészülési mérkőzésekkel színesítik programjukat.

Dunaújvárosi éremeső Szolnokon

2018. szeptember 03. (hétfő)

Összesen kilenc dobogós helyezéssel zárták a szolnoki országos bajnokság küzdelmeit a Dunaferr SE kenusai.

Hajdu Jonatánék taroltak a bajnokságon

2018. augusztus 31. (péntek)

Parádéztak a dunaújvárosi kenusok a szolnoki kajak-kenu országos bajnokság 200 méteres döntőiben.

Kovács Zsófia újra edzésben

2018. augusztus 29. (szerda)

Több dolog is nehezítette a közelmúltban a Dunaferr SE tornásza, Kovács Zsófia felkészülését, ám a dunaújvárosi olimpikon az elmúlt napokban ismét edzésbe állhatott.

500-os sem sikerült a bravúr

2018. augusztus 26. (vasárnap)

Hatodik helyen végzett a kenu kettesek 500 méteres világbajnoki döntőjében Hajdu Jonatán és Fekete Ádám párosa.

Hajdu Jonatánék döntősök 500 méteren

2018. augusztus 25. (szombat)

A gyorsasági kajak-kenu világbajnokság C2 500 méteres számában a magyar egység a második helyen jutott a vasárnap kora délutáni fináléba.

Kajak-kenu vb: nyolcadik a kenu négyes

A portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló a kajak-kenu világbajnokság döntőjében a nyolcadik helyen végzett a magyar egység C4 500 méteren.

Ma is szurkolhatunk az újvárosiaknak!

2018. augusztus 24. (péntek)

A portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló a kajak-kenu világbajnokság középdöntőjében javított a magyar egység. Szombaton is igen izgalmas percekre számíthatunk, hiszen míg Balázs a döntőben, addig Hajdu Jonatán Fekete Ádám párjaként 17.35-kor a C2 500 méter előfutamban áll rajthoz.

Hajdu Jonatánék ötödikek

A portugáliai Montemor-o-Velhóban zajló kajak-kenu világbajnokság C2 200 méteres távján nem sikerült az éremszerzés Hajdu Jonatánéknak.

Vb előtt a kajak-kenusok

2018. augusztus 21. (kedd)

Érmet remél Hajdu Jonatán és Fekete Ádám kettősétől a portugáliai kajak-kenu világbajnokságon Hüttner Csaba szövetségi kapitány.