Makovits Mirtill megérkezett Bakuba

2019. július 21. (vasárnap)

Ezúttal Azerbajdzsán ad otthont a 25. Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválnak (EYOF), melyen Dunaújvárost Makovits Mirtill és edzője, Török Dániel képviseli.

Dunaújvárosi éremeső a bajnokságon

A Dunaferr SE hét dobogós helyezéséből hatot Kovács-Seres Hunor szerzett az úszók Országos Gyermek Bajnokságán.

Remeklő dunaújvárosiak Szlovéniában

2019. július 17. (szerda)

Tizenkét dobogós helyezéssel zárták a 43. International Swimming Championships "Telekom 2019" elnevezésű úszóverseny küzdelmeit a Dunaferr SE sportolói.

Megvan a magyar keret

2019. július 16. (kedd)

A Dunaferr SE két kiváló kenusa, Hajdu Jonatán és Kiss Balázs is ott lesz a szegedi világbajnokságon.

Dunaújvárosi éremeső Fadd-Domboriban

2019. július 15. (hétfő)

Tizennégy dobogós helyezéssel zárták a Fadd-Domboriban megrendezett Vidék Bajnokság küzdelmeit a Dunaferr SE kajak-kenusai.

Jó kezdés az Európa-bajnokságon

2019. július 13. (szombat)

Mind a négy dunaújvárosi versenyző döntőbe jutott a Racicében megrendezett ifjúsági és U23-as Kajak-Kenu Európa-bajnokságon.

Négy dunaújvárosi utazik az Eb-re

2019. július 09. (kedd)

Boldis Csenge, Kulcsár Dorina, Mányi Zsófia és Slihoczki Ádám is ott lesz a csehországi ifjúsági és U23-as kajak-kenu Európa-bajnokságon.

Meranói éremhalmozók

2019. július 02. (kedd)

Tizenkét éremmel zárták a Meranóban megrendezett Cool Swim Meeting elnevezésű nemzetközi viadalt a Dunaferr SE úszói.

Bravó Mirtill!

2019. június 28. (péntek)

Kiválóan szerepelt az I. Junior Torna Világbajnokság csapatbajnokságában a magyar csapat, melynek legponterősebb embere a Dunaferr SE tornásza, Makovits Mirtill volt! Frissítés: megjöttek a végeredmények!

Rajtra készen!

2019. június 27. (csütörtök)

Az összetett csapatversennyel és a szerenkénti selejtezőkkel veszi kezdetét pénteken az I. Junior Torna Világbajnokság, melyen a Dunaferr SE versenyzője, Makovits Mirtill is bemutatkozik.

Duna-parti sikerműhely

A Dunaferr SE Kajak-Kenu Szakosztálya kortól, nemtől, hajótípustól függetlenül megállíthatatlanul szállítja a sikereket.

Elmaradt a finálé

2019. június 26. (szerda)

Előfutamában az ötödik, a középfutamban a negyedik helyen végzett, így nem jutott be a kenu egyesek 200 méteres döntőjébe Hajdu Jonatán az Eurőpa Játékokon.

Kilencedik hely Minszkben

A kilencedik helyen végzett Kiss Balázs és Dóri Bence kettőse a minszki Európa Játékok C2 1000 méteres versenyszámában.

Kiss Balázsék a döntőbe jutottak

2019. június 25. (kedd)

Az előfutamból még nem, de a középfutamból már bejutott az Európa Játékok fináléjába a kenu kettesek 1000 méteres számában Kiss Balázs és Dóri Bence párosa.

Már a helyszínen a kajak-kenusok, fókuszban a párosok

2019. június 24. (hétfő)

Vasárnap megérkezett a magyar kajak-kenu válogatott is a minszki Európa Játékokra, amely idén a legjelentősebb kontinentális verseny a sportágban. A viadal kedden délelőtt kezdődik és csütörtökig tart.