Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. feb. 02. Karolina, Aida
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Óriási harc az első helyért

Sport
labdarúgás
futsal
Dunaújvárosi Futsal Bajnokság
DLSZ
Dunaújváros

facebook megosztás

spigott - 2018. jan. 23., 12:41

A Dunaújvárosi Futsal Bajnokság hetedik fordulójának nyitómérkőzésein sem fukarkodtak a gólokkal a sorozatban résztvevő együttesek.

Három összecsapással kezdődött meg hétfőn este az Arany iskola tornatermében a Dunaújvárosi Futsal Bajnokság hetedik fordulója. Az esti program első találkozóján az A-csoport sereghajtója, illetve utolsó előtti helyezettje mérte össze egymással erejét, s a Zéró Tolerancia és a Kan Ászok gárdája nagyon élvezetes meccsel örvendeztette meg a sportág helyi kedvelőit. A tizennyolc gólt hozó gálán azonban egyik csapat sem tudott a másik fölé kerekedni, így a 9-9-es döntetlen egyben azt is jelentette, hogy a Zéró Tolerancia maradt a tabella utolsó helyén, míg a Kan Ászok gárdája a hatodik pozícióból várja a bajnokság folytatását.

Képek: DO-archív

A nap második meccsén a Perkátai SE és a Kulcs SE csapatának játékosai húztak szerelést, s ugyan itt nem született annyi találat, mint a forduló nyitótalálkozóján, izgalmakban így sem volt hiány. A kulcsiak azonban az első és a második felvonást is egy-egy góllal megnyerték, így végül 5-3-as sikert aratva előzték meg vetélytársukat a B-csoport tabelláján. A nap legsimább mérkőzését a Siker Ablak GSV játszotta, mely már az első félidő után három góllal jobban állt a Yaffaszünetnél, s a fordulás után további nyolc gólt szerezve aratott fölényes, 12-3-as győzelmet, amivel pontszámban beérte az A-csoport éllovasait, igaz egy találkozóval már többet játszott riválisainál.

Eredmények

Zéró Tolerancia – Kan Ászok 9-9 (2-6)
Perkátai SE – Kulcs SE 3-5 (2-3)
Siker Ablak GSV – Yaffaszünet 12-3 (4-1)

A bajnokság állása

A-csoport: 1. Gazdagok és Szépek 15 pont, 2. Kemi-Ker Kft. 15 pont, 3. Dunabiztos Micro 15 pont, 4. Siker Ablak GSV 15 pont, 5. Yaffaszünet 7 pont, 6. Kan Ászok 4 pont, 7. B.T. Mirage 3 pont, 8. Zéró Tolerancia 1 pont.

B-csoport: 1. Steelworkers 18 pont, 2. City Cafe 15 pont, 3. Dunaferr DUE Renalpin FC 12 pont, 4. Kulcs SE 10 pont, 5. Perkátai SE 9 pont, 6. Black & White 3 pont, 7. Papa SE 3 pont, 8. FC Fakabát 1 pont.

A rovat további hírei: Sport

A Hóvirág Kupáért fociztak

2026. feb. 02.

A Fortuna SE csapatának győzelmével ért véget a Rácalmási Sportcsarnokban megrendezett Hóvirág Kupa amatőr női kispályás labdarúgó torna a mögöttünk hagyott hétvégén.

Csoportmásodikként elődöntős a válogatott

2026. feb. 02.

A második negyed elején tempót váltott, s végül kiütéses, tizenhat gólos sikert aratott Izrael ellen a két DFVE-játékossal felálló magyar női vízilabda válogatott az Európa-bajnokságon.

Történelmi íjász sikerek 2025-ben is

2026. feb. 01.

Kiváló eredményekkel, díjakkal és sportdiplomáciai sikerekkel zárták a 2025-ös esztendőt a dunaújvárosi íjászok.

A DAB-ASP nyerte a városi rangadót

2026. feb. 01.

A harmadik harmadban négy gólt szerezve aratott magabiztos sikert a DAB-ASP csapata a DUE-Worm Angels ellen a jégkorongozók Andersen Ligájának szombat délutáni mérkőzésén.

A vereség ellenére is volt minek örülni

2026. jan. 31.

Bár egy góllal kikapott a hollandoktól, amennyiben hozza az izraeliek elleni kötelező győzelmet, biztosan bejut a Európa-bajnokság elődöntőjébe a magyar női vízilabda válogatott.

Három játékosától is elbúcsúzott a DFC

2026. jan. 31.

Dorogi Renátó, Egejuru Godslove, valamint Kis Balázs is távozott a harmadosztály tavaszi rajtjára készülő Dunaújváros FC labdarúgó csapatától.

A vereség ellenére is emelt fővel jöhettek le a pályáról

2026. jan. 31.

Rendkívül tartalékos felállásban is remekül küzdöttek a DKKA fiataljai az Alba Fehérvár KC ellen, de a vendégek így is sima győzelemmel vitték el a két pontot Dunaújvárosból pénteken este.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Nemzetközi progressive house élmény – DJ Ruby Máltáról a Tortugában!

  2. Játssz a biztonságért – itt a második kvíz!

  3. A Hóvirág Kupáért fociztak

  4. Folytatódik a csapadékos idő – de komoly enyhülés várható

  5. 30 napra letartóztatták Mezei Zsoltot (frissítve)

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: az éremművészet atyja

DSTV: az éremművészet atyja

Embedded thumbnail for DSTV: nyelvtanóra – nagyon másképp

DSTV: nyelvtanóra – nagyon másképp

Embedded thumbnail for DSTV: várostörténeti kalandozások a médiatárban

DSTV: várostörténeti kalandozások a médiatárban

Top hírek

  1. Előállították Mezei Zsolt alpolgármestert (frissítve)

  2. 30 napra letartóztatták Mezei Zsoltot (frissítve)

  3. A víztoronyról is szó esett a tárgyaláson

  4. Baleset miatt állt az M6-os sztráda forgalma Besnyő térségében (FRISSÍTVE)

  5. Több változás lesz februártól, módosulnak a gyermekorvosi körzetek Dunaújvárosban

Galéria

Magyar Motoros Vízisport Szövetség díjátadó (2026)

Jeges örömök (2026)

Tárlatvezetés a Kortárs Művészeti Intézetben

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 4. szám - 2026.01.30.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő