Kulcsszó: futsal

Ezúttal egy pont jutott

2020. szeptember 25. (péntek)

Hiába fordított a második félidőben, végül döntetlenre végzett a Kecskemét elleni hazai bajnokin a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Újra pályán a Dunaferr

A Kecskemét elleni hazai mérkőzéssel folytatja a bajnoki küzdelmeket ma este hét órától a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Fél percre volt a bravúr!

2020. szeptember 19. (szombat)

Óriásit küzdött, hátrányból is felállt, ám a véghajrában kapott góllal 2-1-es vereséget szenvedett a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata a Berettyóújfalu otthonában.

Fegyelmezettebb, jobb játék kell!

2020. szeptember 18. (péntek)

Kőkemény negyven perc vár a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapatára a Berettyóújfalu elleni szombati bajnokin.

Bosszantó vereség

2020. szeptember 14. (hétfő)

Hiába szerzett vezetést, túl sokat hibázott ahhoz, hogy pontot szerezzen a Veszprém elleni hazai találkozón a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Rangadó előtt a Dunaferr

A Veszprém elleni hazai összecsapással folytatja a bajnoki küzdelmeket ma este hét órától a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Vereség nagy csatában

2020. szeptember 07. (hétfő)

Az első félidő után még vezetett, ám a másodikban húsz percben három gólt kapva szenvedett vereséget a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata a Haladás otthonában.

Nehéz csoportba került a magyar válogatott

2020. szeptember 04. (péntek)

A többi között az előző kontinensviadalon negyedik helyezett kazah csapattal került azonos Európa-bajnoki selejtezőcsoportba a magyar futsalválogatott.

Futsal: meggyőző diadal a szezonnyitón (galériával!)

2020. augusztus 28. (péntek)

Az első félidő kiegyenlített játéka és sovány vezetése után magabiztos, 3-0 arányú győzelemmel kezdte az évadot a Dunaferr DUE Dutrade futsal csapata az Újpest ellen a sportcsarnokban ma este. (Részletek hamarosan!)

Bajnoki nyitány az Újpest ellen

A siker reményében várja a 2020/2021-es bajnoki szezon első mérkőzését a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Alakul a futsalosok programja

2020. augusztus 24. (hétfő)

Egyre kevesebb a kérdőjel a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapatának bajnoki sorsolása körül.

A Fradi örülhetett!

2020. augusztus 22. (szombat)

Fordulatos csatában szenvedett kétgólos vereséget a Ferencváros otthonában lejátszott felkészülési találkozón a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Visszavágott a Dunaferr

2020. augusztus 18. (kedd)

Remek támadójátékkal, Reveland bravúrjainak is köszönhetően aratott négygólos győzelmet a Kecskemét otthonában lejátszott edzőmeccsen a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Sokba került a rövidzárlat

2020. augusztus 14. (péntek)

Nagy előnyt adott a Kecskemétnek, így hiába hajrázott nagyot, végül vereséggel zárta csütörtöki edzőmeccsét a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata.

Az Aramis volt a pontosabb

2020. augusztus 12. (szerda)

Sok helyzetet kialakított, ám ezekből mindössze egyet tudott gólra váltani a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata az Aramis elleni edzőmeccsen.