Rongált, hogy aztán pénzért segíthessen?

doszerk - 2018. január 26. 20:31

Őrizetbe vettek egy 56 éves kisapostagi férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy több alkalommal térkődarabokat és más tárgyakat helyezett fő közlekedési utakra, ezzel veszélyeztette a közúti közlekedésben résztvevők életét és testi épségét - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.

A férfit a rendőrök csütörtökön igazoltatták Székesfehérváron, előállítása után megállapították, hogy korábbi cselekedeteivel összefüggésben több közúti baleset történt a megyében. A férfit a közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Az MTI értesülései szerint a férfi autómentősként dolgozik, a tucatnál is több balesetet okozó tárgyakat, közöttük fémtárgyakat az M6-os, az M7-es autópályán és a 62-es úton helyezte el, feltehetőleg anyagi haszonszerzés miatt. A rendőrség ezeket az információkat egyelőre nem erősítette meg.

-MTI-

A rovat további hírei: Sziréna

DSTV: együtt a szertelenségért

DSTV: együtt a szertelenségért

2025. dec. 18.

Aktuális problémára, a szerhasználat elleni küzdelemre hívja fel a figyelmet a DSTV összeállítása. Az ünnepi időszakban sokszor elsikkadó téma kapcsán a rendőrség szervezett tájékoztatót a közelmúltban, elsősorban a leginkább veszélyeztetett korosztályt célozva. Hangkép.

Rendőrkézen a rongálók – egyiküket rablással is gyanúsítják!

Rendőrkézen a rongálók – egyiküket rablással is gyanúsítják!

2025. dec. 16.

Elcsípték a rendőrök a buszmegállók üvegeinek módszeres rongálóit – számlájukat több, egymással is összefüggő bűncselekmény terheli. Ráadásul egyiküket rablás bűntettével is gyanúsítják, őrizetbe vették, értesült a DO.

Lakástűz a Szabadság úton

Lakástűz a Szabadság úton

2025. dec. 15.

Egy második emeleti lakásban csaptak fel a lángok a Szabadság úton hétfőn délután.

Tegyen meg mindent az online csalások ellen!

Tegyen meg mindent az online csalások ellen!

2025. dec. 14.

A karácsony közeledtével erősödhet a kiberbűnözők tevékenysége és megszaporodhatnak az online csalások – a rendőrség tételes tipptárral igyekszik megelőzni a lenyúlásokat. Felhívás.

Újra életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

Újra életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

2025. dec. 12.

Kisapostagon támadt a "néma gyilkos" a napokban, családi ház konyhájában jelzett az érzékelő, adta hírül a vámegyei katasztrófavédelmi igazgatóság.

Csalt és lopott – sértettek sorának okozott kárt

Csalt és lopott – sértettek sorának okozott kárt

2025. dec. 10.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki elhagyott bankkártyával vásárolt és több sértettől tulajdonított el értékeket. Büntetlen előéletű, de ezt a bőséges sorozatot egy hónap alatt produkálta.

Ismét életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

Ismét életet mentett a szénmonoxid-érzékelő

2025. nov. 27.

Dunaújvárosi lakásban figyelmeztette a szénmonoxid-érzékelő jelzése a lakókat a mérgező gáz veszélyére egy társasházi lakásban szerdán este. A tűzoltók ki is mutatták a "néma gyilkos" jelenlétét, értesült a DO.