Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. jan. 16. Gusztáv
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Rongált, hogy aztán pénzért segíthessen?

Sziréna
rongálás
segítség
rendőrség
Kisapostag

facebook megosztás

doszerk - 2018. jan. 26., 20:31

Őrizetbe vettek egy 56 éves kisapostagi férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy több alkalommal térkődarabokat és más tárgyakat helyezett fő közlekedési utakra, ezzel veszélyeztette a közúti közlekedésben résztvevők életét és testi épségét - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a rendőrség honlapján.

A férfit a rendőrök csütörtökön igazoltatták Székesfehérváron, előállítása után megállapították, hogy korábbi cselekedeteivel összefüggésben több közúti baleset történt a megyében. A férfit a közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Az MTI értesülései szerint a férfi autómentősként dolgozik, a tucatnál is több balesetet okozó tárgyakat, közöttük fémtárgyakat az M6-os, az M7-es autópályán és a 62-es úton helyezte el, feltehetőleg anyagi haszonszerzés miatt. A rendőrség ezeket az információkat egyelőre nem erősítette meg.

-MTI-

A rovat további hírei: Sziréna

Az Országháznál robbantással fenyegetett – vádat emeltek ellene

2026. jan. 16.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség emelt vádat közveszéllyel fenyegetés bűntette miatt azzal a férfival szemben, aki az Országház épületénél történő robbantással fenyegetett. Nem viccnek szánta, pénzbüntetésre számíthat, értesült a DO.

Számtalan trükköt bevetnek az online csalók

2026. jan. 13.

A dunaújvárosi áldozatot 1,3 millió forinttal rövidítették meg, de adathalászat, hamis befektetések és álbrókerek miatt tettek feljelentést a sértettek Fejér vármegyében a közelmúltban. Az ötlettár kifogyhatatlan – vigyázzanak a pénzükre!

Idős asszonyt rabolt ki – letartóztatás a végre

2026. jan. 13.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását minősített rablás bűntette miatt, aki egy 87 éves asszonyra támadt egy dunaújvárosi buszmegállóban. Az eset még tavaly nyáron esett, a tettes nem kímélte idős, járásában is akadályozott áldozatát, értesült a DO.

Elrendelték a zaklató bűnügyi felügyeletét

2026. jan. 12.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség indítványozta bűnügyi felügyelet elrendelését annak a férfinak az ügyében, aki rendszeresen megszegte a korábban alkalmazott távoltartás szabályait volt kolléganőjével szemben. Kitartóan zaklatta, tudta meg a DO.

Eltűnés miatt keresik a testvérpárt

2026. jan. 10.

A dunaújvárosi rendőrök kezdtek eljárást Házi Rubina Ketrin és Házi Jázmin Tifani eltűnése ügyében. A 14, illetve 15 éves lányok hétfőn tűntek el – már egy megosztás segíthet abban, hogy rájuk találjanak.

Bestiálisan bántalmazta az albérlőjét – letartóztatták

2026. jan. 09.

A Dunaújvárosi Járási Ügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki súlyosan bántalmazta az albérlőjét. Nagyon durva történet, nagyon súlyos eset; a gyanúsított nem válogatott a brutális eszközökben, értesült a DO.

Az ünnepek alatt sem pihentek az online csalók

2026. jan. 07.

Lerántó apróhirdetés, "jó vétel", de még hamis szerelem illúziója is szerepel a merítésben – közel másfél millió forintos kárt okoztak az elmúlt időszakban az online csalók Fejér vármegyében. Két dunaújvárosi sértettet is lépre csaltak, értesült a DO.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Az Országháznál robbantással fenyegetett – vádat emeltek ellene

  2. DSTV: 2025 a pingpong asztaloknál

  3. Kálló Gergely: "...fontos, hogy a döntéseknél az itt élők véleménye érvényesüljön"

  4. Mire figyeljünk az utasbiztosítás kiválasztásakor?

  5. Nehéz feladat vár az Acélbikákra

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: 2025 a pingpong asztaloknál

DSTV: 2025 a pingpong asztaloknál

Embedded thumbnail for DSTV: a szolidaritási adóról

DSTV: a szolidaritási adóról

Embedded thumbnail for DSTV: színekben élni

DSTV: színekben élni

Top hírek

  1. Kelendővé vált a jótékony célú finomság

  2. Elrendelték a zaklató bűnügyi felügyeletét

  3. Forró teával köszönték meg a jeges munkát

  4. "Tomi" ott segít, ahol szükség van rá

  5. Idős asszonyt rabolt ki – letartóztatás a végre

Galéria

Újévi Gála (2026)

BÚÉK, Dunaújváros! (2026)

A szeretet lángja is ég

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 2. szám - 2026.01.16.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő