Győzelem Gyirmóton

2018. július 12. (csütörtök) 8:02 - spigott

Tóth Tibor két találatának is köszönhetően 2-1-es sikert aratott az NB II-es Gyirmót elleni edzőmérkőzésen a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Lejátszotta második edzőmérkőzését szerdán este az NB III-as pontvadászat rajtjára készülő Dunaújváros PASE labdarúgó csapata, mely a Budaörs elleni hazai vereséget követően ezúttal a másodosztályú Gyirmót otthonában lépett pályára. A közelmúltban a török Besiktastól 4-1-es vereséget szenvedő házigazdák nem a legerősebb összeállításukban álltak fel a meccsre, s a DPASE ezt könyörtelenül ki is használta, mivel az első fél óra végén Tóth Tibor találatával meg is szerezte a vezetést Dobos Barna alakulata. A 32. percben tovább növelte előnyét csapatunk, miután az első találathoz hasonlóan, Tóth kapott remek labdát Szepessy Róberttől, majd a kifutó kapus fölött a hálóba emelt (0-2).

Kép forrása: gyirmotfc.hu

Az eredmény a 77. percben változott legközelebb, mikor Vólent szépített az álláson, s bár a hajrában mindent elkövettek a vendéglátók az egyenlítésért, a DPASE megőrizte vezetését, s 2-1-es győzelmet aratott magasabb osztályú vetélytársa ellen.

Gyirmót FC – DPASE 1-2 (0-2)

Gólszerzők: Vólent a 77., illetve Tóth a 29. és 32. percben.

Dunaújváros PASE: Pokorni P., Sándor T. (78.p. Vajda B.), Kis L. (78.p. Al-She R.), Kis B. (75.p. Hompót D.), Puskás G. (65.p. Szabó Zs.), Dorogi R. (61.p. Róka K.), Barna Zs. (78.p. Perjési V.), Horváth K. (56.p. Zvara D.), Szepessy R. (78.p. Csala D.), Kiss P. (64.p. Kovács B.), Tóth T. (75.p. Tariska G.). Vezetőedző: Dobos Barna.

Így nem volt esély

2018. november 19. (hétfő)

Csúnya verést kapott hazai pályán a Csíkszeredától az erősen tartalékos Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata az Erste Liga hétfő esti fordulójában.

Vereség a hazai rangadón

Mindhárom harmadot megnyerve aratott 8-4-es győzelmet a Campus Arénában a Dunai Krokodilok floorball csapata.

A Csíkszereda következik

Erősen tartalékos felállásban várja az Erste Liga második helyezettje elleni hazai találkozót a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Ezüstöt ért a csapategység!

Kiváló teljesítményt nyújtva a végzett a felnőtt szuper csapatbajnokság második helyén Dunaferr SE tornász csapata.

Kanadai vezetőedzője lesz az Acélbikáknak

A 43 éves kanadai Corey Bricknell váltja Antti Karhulát a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapatának vezetőedzői posztján. A fiatal szakember pénteken csatlakozik az Acélbikákhoz, ám először valószínűleg csak a vasárnapi Brassó elleni találkozón foglalja el helyét a dunaújvárosi kispadon.

Összeszokott párosok versenyeztek

2018. november 18. (vasárnap)

Rengetegen jelentkeztek az év utolsó dunaújvárosi rendezésű darts versenyére, ami ezúttal egy páros bajnokság volt, a végén hazai győztesekkel.

Mester a mesterek között!

Az egyéniben három arany- és egy ezüstérmet, míg Dunaferr csapatával ezüstérmet szerző Kovács Zsófia lett a tornászok mesterfokú országos bajnokságának legeredményesebb női tornásza.