Győzelem Gyirmóton

2018. július 12. (csütörtök) 8:02 - spigott

Tóth Tibor két találatának is köszönhetően 2-1-es sikert aratott az NB II-es Gyirmót elleni edzőmérkőzésen a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Lejátszotta második edzőmérkőzését szerdán este az NB III-as pontvadászat rajtjára készülő Dunaújváros PASE labdarúgó csapata, mely a Budaörs elleni hazai vereséget követően ezúttal a másodosztályú Gyirmót otthonában lépett pályára. A közelmúltban a török Besiktastól 4-1-es vereséget szenvedő házigazdák nem a legerősebb összeállításukban álltak fel a meccsre, s a DPASE ezt könyörtelenül ki is használta, mivel az első fél óra végén Tóth Tibor találatával meg is szerezte a vezetést Dobos Barna alakulata. A 32. percben tovább növelte előnyét csapatunk, miután az első találathoz hasonlóan, Tóth kapott remek labdát Szepessy Róberttől, majd a kifutó kapus fölött a hálóba emelt (0-2).

Kép forrása: gyirmotfc.hu

Az eredmény a 77. percben változott legközelebb, mikor Vólent szépített az álláson, s bár a hajrában mindent elkövettek a vendéglátók az egyenlítésért, a DPASE megőrizte vezetését, s 2-1-es győzelmet aratott magasabb osztályú vetélytársa ellen.

Gyirmót FC – DPASE 1-2 (0-2)

Gólszerzők: Vólent a 77., illetve Tóth a 29. és 32. percben.

Dunaújváros PASE: Pokorni P., Sándor T. (78.p. Vajda B.), Kis L. (78.p. Al-She R.), Kis B. (75.p. Hompót D.), Puskás G. (65.p. Szabó Zs.), Dorogi R. (61.p. Róka K.), Barna Zs. (78.p. Perjési V.), Horváth K. (56.p. Zvara D.), Szepessy R. (78.p. Csala D.), Kiss P. (64.p. Kovács B.), Tóth T. (75.p. Tariska G.). Vezetőedző: Dobos Barna.

Kiváló otthont nyújtott Dunaújváros

2018. július 22. (vasárnap)

A Háfra Dominika - Szabó Dorottya, és a Bán Viktor – Rozgonyi Bálint párosok nyerték az MKB-Pannónia Strandröplabda Magyar Bajnokság harmadik, városunkban megrendezett fordulóját.

Olaszország lesz az ellenfél

A barcelonai vízilabda Európa-bajnokság szombati játéknapjának végéig kellett várniuk Garda Krisztáéknak arra, hogy ki lesz az ellenfelük az egyenes kieséses szakaszban.

A döntőkkel zárul a strandröpi

Szombaton a 16-os főtábla mérkőzéseivel folytatódott az MKB-Pannónia Strandröplabda Magyar Bajnokság harmadik fordulója.

Gólzáporos győzelem az utolsó csoportmeccsen

2018. július 21. (szombat)

Villámrajtot véve már az első negyedben eldöntötte a németek elleni összecsapást a magyar női vízilabda válogatott, akik legközelebb hétfőn, az egyenes kieséses szakaszban ugranak medencébe. Magyarország – Németország 26-1. Szép volt lányok!