Kulcsszó: felkészülés

Keményen edzenek a vízilabdázók

2019. május 23. (csütörtök)

A Bíró Attila irányította női válogatott napi három edzéssel készül a montenegrói edzőtáborban a június 4-9. között megrendezésre kerülő Világliga Szuperdöntőre.

Vereséggel zártak a jégkorongozók

2019. április 22. (hétfő)

A magyar férfi jégkorong-válogatott kikapott utolsó felkészülési mérkőzésén a nurszultani divízió I/A világbajnokság előtt, miután vasárnap Milton Keynesben 3-1-es vereséget szenvedett az A csoportos Nagy-Britanniától.

Végül könnyed siker

2019. április 18. (csütörtök)

Az első félidőben még akadozott a gépezet, ám a fordulás után kinyitotta a gólzsák száját a Dunaferr DUE Dutrade FC futsal csapata a Kecskemét elleni edzőmeccsen.

Sima siker a Kispest ellen

2019. április 10. (szerda)

Jó első félidő után egy hullámzó második, de így is nagyon simán nyerte a Kispest elleni edzőmérkőzést a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt csapata.

A magyar női kézilabda-válogatott legyőzte Japánt

2019. március 24. (vasárnap)

A magyar női kézilabda-válogatott 33-21-re legyőzte Japán csapatát a Siófokon rendezett vasárnapi barátságos mérkőzésen.

Könnyed siker Kína ellen

2019. március 22. (péntek)

Nagyon sima, 33-20-as győzelmet aratott a kínai válogatott elleni felkészülési mérkőzésen a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Meccsel készültek a kupára

2019. március 12. (kedd)

Jó második félidei játékának is köszönhetően aratott háromgólos győzelmet a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda akadémia csapata a Budaörs elleni edzőmeccsen.

Gőzerővel készülnek a kajak-kenusok

2019. március 11. (hétfő)

Dunaújváros mellett Dél-Afrikában és Spanyolországban készülnek az új szezon kihívásaira a Dunaferr SE kajak-kenusai.

A Kohász ellen is pályára lép a kínai válogatott

2019. március 09. (szombat)

Tavaly ősz után ismét Magyarországon edzőtáborozik a kínai női kézilabda-válogatott.

Győzelem a hibák ellenére is

2019. február 27. (szerda)

Rengeteg helyzetet kihagyott, de így is négygólos, 27-23-as sikert aratott a Kispest elleni felkészülési találkozón a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt csapata.

Várják a rajtot a focisták

A Szekszárd elleni hazai mérkőzéssel kezdi meg vasárnap délután öt órától az NB III-as pontvadászat tavaszi küzdelmeit a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Edzőmeccset játszik a Kohász

2019. február 26. (kedd)

Az NB I/B-ben szereplő Kispest NKK lesz a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapatának szerdai ellenfele a sportcsarnokban.

Győzelem az utolsó edzőmeccsen

2019. február 23. (szombat)

Mundi Roland második félidőben szerzett találatával aratott 1-0-s sikert a Pécsvárad elleni felkészülési találkozón a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Hajrásiker az Érd ellen

2019. február 16. (szombat)

Az utolsó percekben szerzett góllal csikarta ki a győzelmet az Érd elleni felkészülési találkozón a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.

Szoros vereség a megyeszékhelyen

2019. február 13. (szerda)

Csak helyzetekig jutott a MOL Vidi FC II. elleni felkészülési találkozón a Dunaújváros PASE labdarúgó csapata.