Balázsék Dunaújvárosba jönnek!
Sebestyén Balázsék nyakukba veszik az országot ismét! A reggeli show őrült hármasa: Sebestyén Balázs, Vadon Jani és Rákóczi Feri újra útnak indul, hogy élőben ébresszék a hallgatókat az ország 5 különböző nagyvárosában.
A hallgatók nem csak személyesen találkozhatnak a rádiózás fenegyerekeivel, de a tőlük megszokott hangulatban is felpörgetik a hétköznapokat. Érdemes lesz kilátogatni a helyszínekre, hiszen elképesztő programokban, többféle izgalmas játékban is részt vehetnek a hallgatók: lesz tehénfejés a Mizoval, a Castro olajjal az Unix Autó játékán tekepályán játszhatnak, de próbára tehetik a bátorságukat is, le kell győzni a legnagyobb fóbiáikat a UNIQA Biztosítóval! Páratlan meglepetésekkel és nyereményesővel szolgál hallgatóinak Balázsék, a játékosok ezúttal is értékes nyereményekért versenyezhetnek, több 100 ezer Forint és rengeteg Rádió 1-es ajándékcsomag kerül gazdára naponta.
A Rádió 1 népszerű műsorvezetői évek óta látogatnak el az ország különböző pontjaira, hogy élőben mosolyra fakasszák a hallgatókat: Szeptember 10-től 5 helyszínen várja rajongóit a reggeli műsor: hétfőn Miskolcon, kedden Salgótarjánban, szerdán Dunaújvárosban, csütörtökön Sopronban, végül pénteken Budapesten. Akik pedig nem tudnak kimenni a helyszínre, azok élőben figyelemmel követhetik az eseményeket a Rádió 1 Facebook oldalán valamint Youtube csatornáján.Magyarország kedvenc rádiója magasabb fokozatra kapcsol, és őrületes programokkal készül az alábbi helyszíneken:
Szeptember 10 Miskolc – Szent István Tér
Szeptember 11 Salgótarján – Fő Tér
Szeptember 12 Dunaújváros – Városháza Tér
Szeptember 13 Sopron – Várkerület – Mária Szobornál
Szeptember 14 Budapest – Westend
A rovat további hírei: Mozaik
Újra támad a kánikula – a hét végén némi csapadékkal
2025. aug. 25.
Az elmúlt napok hűvöskés időszaka után ismét tikkasztó hőség várható a DO meteorológiai szakértőjének friss prognózisa szerint. A hét végéig strandidő várható, szombaton is meleg lesz, de befuthat egy zivatarhullám.
A 3D szkennelés átalakulása az építőiparban
2025. aug. 25.
Az építőipar komplexitása és állandó megújulása közismert. Az utóbbi években egyre több területen találkozhatsz olyan technológiai újításokkal, amelyek drasztikusan befolyásolják a munkafolyamatokat. (X)
DSTV: dalosok randevúja az MMK-ban
2025. aug. 25.
Kórusmuzsika, népdal, citeraszó várta az MMK árnyas udvarára érkezőket a közelmúltban, derül ki a DSTV összeállításából. A város és a térség népdalköreinek szerveztek találkozót – méltán aratott szép sikert a dalos kedvűek randevúja. Hangkép.
Római piknik és családfakutatás – programözön a Dunamenti Regionális Népfőiskolával
2025. aug. 23.
Különleges kalandtúra az ókori Róma világába jövő szerdán, majd családfakutató sorozat péntektől: sűrű őszre készül a Dunamenti Regionális Népfőiskola közössége, és már a nyár utolsó hetében is több programot kínálnak.
DSTV: népszerű az MMK kézműves vására
2025. aug. 23.
Nem először telt meg az MMK udvara kézműveskedők portékáival, derül ki a DSTV összegzéséből. A népszerű Kézműves Kincsek Vására augusztusban is finom falatokkal és egyedi tárgyak özönével vonzotta a városlakókat. Hangkép.
Dínók után kalózvilág a Játékfesztiválon
2025. aug. 22.
Az elmúlt évek masszív sikere után idén is a Játékfesztivál elnevezésű kavalkáddal búcsúzik a nyártól az Útkeresés Segítő Szolgálat. Ráadásul folytatják a tematikus programok szép hagyományát – a dinoszauruszok után újabb izgalmas kaland, a kalózok világa várja a vendégeket jövő kedden!
DSTV: Holdfényfürfő a kánikulában (galériával)
2025. aug. 22.
Az agyzsibbasztó kánikula után evidens menekülési útvonalat kínált az élményfürdő, derül ki a DSTV összegzéséből. A Strandok éjszakája országos sorozatának sikeres helyi akciója, valamint a tavalyi kísérlet szép emléke is jó alap volt: a keresztségben Holdfényfürdő nevet kapott akció szó szerint tömegeket vonzott az élményfürdőbe még múlt szombaton. Hangkép és galéria itt!