Hazai éremeső a Dunaferr Kupán

2018. szeptember 25. (kedd) 8:05 - doszerk

Összesen huszonhat éremmel zárták a hétvégén megrendezett Dunaferr Kupa küzdelmeit a Dunaferr SE kajak-kenu szakosztályának versenyzői.

A nem túl kedvező időjárás ellenére is rendkívül népes mezőnnyel rendezte meg a Dunaferr SE kajak-kenu szakosztálya szombaton és vasárnap a Dunaferr Kupa elnevezésű viadalt. A kétnapos megméretésen az egyesület szinte összes versenyzője rajthoz állt, s dacolva az időjárási körülményekkel, tudásuk legjavát nyújtva igyekeztek a lehető legjobb eredmény elérni erős ellenfeleikkel szemben. A dunaújvárosi fiatalok alaposan ki is tettek magukért, ugyanis tizenhárom aranyérem mellett hét ezüsttel és hat bronzzal zárták a viadalt.

A Dunaferr SE kajak-kenu szakosztálya külön köszönettel tartozik városunk önkormányzatának a verseny szárazföldi területeinek biztosításáért, az ISD Dunaferrnek a verseny támogatásáért, az ISD Portolannak a kikötői öböl biztosításért, továbbá az ISD Powernek a közművek szolgáltatásáért. Emelet köszönik, Id. Sándor Péter úrnak a stég rendelkezésére bocsájtását, valamint a dunaújvárosi vízirendészeti rendőrőrs munkatársainak hathatós segítségét és együttműködését abban, hogy ezúttal is sikerült kiválóan megrendezni az egyesület évzáró versenyét.

A Dunaferr SE versenyzőinek dobogós eredményei

K1 ffi U16 500 m
Decsi Márk 2. hely

K2 ffi U15 - U16 500 m
Decsi Márk-Árva Bálint 1. hely
Rónai Márton-Perger Máté 2. hely

K1 ffi U15 - U16 3 x 200 m váltó
Decsi Márk-Árva Bálint-Perger Máté 1. hely

K1 ffi U14 2000 m
Kovács Bendegúz 1. hely
Éberhardt Richárd 3. hely

K1 ffi U13 2000 m
Kovács Bendegúz 1. hely

MK1 női U10 2000 m
Kovács Boglárka 1. hely

MK1 ffi U8 2000 m
Egei Bence 3. hely

MK1 női U9 2000 m
Katona Sára 3. hely

K1 ffi U13 - U14 3 x 200 m váltó
Koós Marcell-Éberhard Richárd-Kovács Bendegúz 1. hely

C-1 női felnőtt 500 méter
Kulcsár Dorina 1. hely

K-1 női serdülő U16 500 méter
Boldis Csenge 1. hely

K-1 női serdülő U15 500 méter
Decsi Dorina 3. hely

C-1 férfi masters 500 méter
Pető Zsolt 3. hely

C-1 férfi felnőtt 500 méter
Pető Ákos 2. hely

C-1 női felnőtt 200 méter
Kulcsár Dorina 1. hely

C-1 férfi masters 200 méter
Pető Zsolt 3. hely

C-1 férfi felnőtt 200 méter
Pető Ákos 2. hely

C-1 férfi ifjúsági U17-U18 2000 méter
Pető Ákos 1. hely

K-1 női serdülő U16 2000 méter
Boldis Csenge 2. hely

C-1 férfi kölyök U14 2000 méter
Tunyogi Ádám 1. hely

PC-2 szabadidős 500 méter
Slihoczki Dániel - Slihoczki Vince 1. hely

TC-4 szabadidős 500 méter
Kiss Levente Tibor-Varga Gábor-Tóth Bence-Juhász Bálint 1. hely
Slihoczki Dániel-Slihoczki Vince-Györkő Huba-Dohárszki Ábel 2. hely

C-1 férfi kölyök U13-U14 3x200 méter váltó
Tücsök Bence-Tunyogi Ádám-Mádai Csanád 2. hely

A rovat további hírei: Sport

Nem hibázott a Karmacsi

Nem hibázott a Karmacsi

2019. október 15. (kedd)

Újabb sima győzelemnek örülhetett a címvédő a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályában.

Tanulságos bajnoki nyitány

Tanulságos bajnoki nyitány

2019. október 15. (kedd)

Harmadik helyen végzett a DSE Röplabda Akadémia U15-ös csapata a korosztályos bajnokság első fordulójában.

Nehéz meccsre számíthatnak az Acélbikák

Nehéz meccsre számíthatnak az Acélbikák

2019. október 15. (kedd)

A sereghajtó Hokiklub Budapest elleni mérkőzéssel folytatja az Erste Liga küzdelmeit ma este hat órától a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.

Szoboszlai: tudunk ennél jobban játszani

Szoboszlai: tudunk ennél jobban játszani

2019. október 14. (hétfő)

Önkritikusan értékelte a csapat, illetve a saját teljesítményét Szoboszlai Dominik, a magyar labdarúgó-válogatott középpályása az Azerbajdzsán elleni hazai Európa-bajnoki selejtezőn aratott 1-0-s győzelem után.

Most nem volt esély

Most nem volt esély

2019. október 14. (hétfő)

Nem sikerült pontot szereznie a Dunaújváros PASE U19-es és U17-es csapatainak a korosztályos bajnokságok hétvégi fordulójában.

Ezúttal három vereség

Ezúttal három vereség

2019. október 14. (hétfő)

A DFVE mindhárom utánpótlás leány vízilabda csapata vereséget szenvedett a korosztályos bajnokságok vasárnapi fordulójában.

Dunaújvárosban nyert a Brassó

Dunaújvárosban nyert a Brassó

2019. október 13. (vasárnap)

A helyzeteivel jobban gazdálkodó, pontosabban játszó Brassó 3-1-re legyőzte a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóit.