Dunaújváros Hetilap

Új fogorvosok a városban!

2018. december 20. (csütörtök) 13:04 - doszerk

Városunk 1-es, a 3-as, a 9-es és a 10-es fogorvosi körzetében is új fogorvosok várják pácienseiket a közeljövőben.

Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata kiemelt figyelmet fordít a fogorvosi alapellátás folyamatos és megbízható ellátására, ezért támogatásban részesíti az újonnan városunkban feladatellátást vállaló szakembereket. A legutóbbi közgyűlési döntést követően tájékoztatjuk az érintetteket, hogy rövidesen 4 új fogorvos kezdi meg tevékenységét Dunaújvárosban.

A dunaújvárosi 1. számú fogorvosi körzetben Késmárkyné dr. Aladzsity Mária fogorvost a közeljövőben, de legkésőbb 2019. május 1-től új fogorvos váltja, Kovács Henrietta Zsófia fogorvos személyében. A 3. számú körzet betegeit 2019. január elsejétől Dr. Szappanos Máriát követően Dr. Garai Gréta fogorvos várja, és ugyancsak 2019. január elsejétől a 10. számú körzetben dr. Kéthelyi Ágnest, Dr. Kosztándi-Molnár Arnold fogorvos váltja.

A dunaújvárosi 9. számú fogorvosi körzetet ellátó dr. Andorfalvi Éva Ilona körzetében is változás várható, ugyanis 2019. március elsejétől egy új fogszakorvos, dr. Pavel Andrei Emil várja a körzethez tartozó betegeket.

A rovat további hírei: Közélet

Kilátó a főtéri sétány végén

Kilátó a főtéri sétány végén

2019. január 17. (csütörtök)

Elkészült a felső Duna-parti sétány végén a kilátó acélszerkezete. Jelenleg a használatbavételi engedélyt várják, addig nem is léphet senki az építményre.

Az óvoda az oktatás egyik legfontosabb eleme

Az óvoda az oktatás egyik legfontosabb eleme

2019. január 17. (csütörtök)

Az óvoda a magyar oktatási rendszer egyik legjobban kifejlődött, legfontosabb eleme - vélekedett az emberi erőforrások minisztere budapesti sajtótájékoztatóján csütörtökön, miután látogatást tett egy XVII. kerületi intézményben.

Felújítják a Vasmű utat

Felújítják a Vasmű utat

2019. január 17. (csütörtök)

Az év első közgyűlését tartották a képviselők csütörtökön, amelyen mintegy huszonöt napirendi pontban hoztak döntést.

Emelkedik a gázolaj ára

Emelkedik a gázolaj ára

2019. január 17. (csütörtök)

A Mol bruttó 3 forinttal emeli a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken, a 95-ös benzin ára nem változik - értesült piaci forrásokból az MTI.

Élő közvetítés a közgyűlésről

Élő közvetítés a közgyűlésről

2019. január 17. (csütörtök)

Élőben közvetítjük a januári közgyűlést a Városházáról. A képviselőtestület tagjai közel harminc napirendi pontban döntenek. Kövessék Önök is élőben az eseményeket a D+TV adásán keresztül, itt a DO-n.

D+ Híradó - Mezőgazdaság, jégkorong

D+ Híradó - Mezőgazdaság, jégkorong

2019. január 16. (szerda)

Kevés a csapadék ezen a télen, elkészült az ERSTE Liga jégkorong csapatainak további menetrendje - egy csokorban a nap legfontosabb hírei a D+TV Híradójában.

Gőzerővel dolgoznak az uszoda felújításán

Gőzerővel dolgoznak az uszoda felújításán

2019. január 16. (szerda)

A Fabó Éva Sportuszoda felújítás a Modern Városok Program keretében valósul meg, célja egy sport és vízi centrum létrehozása, melynek első lépcsője az élményfürdő visszavásárlása, felújítása és a városlakók előtti megnyitása volt. Az 1958-ban épül uszoda teljes rekonstrukciója, tavaly októberben kezdődött el.