Dunaújváros Hetilap

Új fogorvosok a városban!

2018. december 20. (csütörtök) 13:04 - doszerk

Városunk 1-es, a 3-as, a 9-es és a 10-es fogorvosi körzetében is új fogorvosok várják pácienseiket a közeljövőben.

Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata kiemelt figyelmet fordít a fogorvosi alapellátás folyamatos és megbízható ellátására, ezért támogatásban részesíti az újonnan városunkban feladatellátást vállaló szakembereket. A legutóbbi közgyűlési döntést követően tájékoztatjuk az érintetteket, hogy rövidesen 4 új fogorvos kezdi meg tevékenységét Dunaújvárosban.

A dunaújvárosi 1. számú fogorvosi körzetben Késmárkyné dr. Aladzsity Mária fogorvost a közeljövőben, de legkésőbb 2019. május 1-től új fogorvos váltja, Kovács Henrietta Zsófia fogorvos személyében. A 3. számú körzet betegeit 2019. január elsejétől Dr. Szappanos Máriát követően Dr. Garai Gréta fogorvos várja, és ugyancsak 2019. január elsejétől a 10. számú körzetben dr. Kéthelyi Ágnest, Dr. Kosztándi-Molnár Arnold fogorvos váltja.

A dunaújvárosi 9. számú fogorvosi körzetet ellátó dr. Andorfalvi Éva Ilona körzetében is változás várható, ugyanis 2019. március elsejétől egy új fogszakorvos, dr. Pavel Andrei Emil várja a körzethez tartozó betegeket.

A rovat további hírei: Közélet

Közel két tucat tonna elektromos hulladékot gyűjtöttek össze

Közel két tucat tonna elektromos hulladékot gyűjtöttek össze

2019. március 24. (vasárnap)

Egy napon két környezetvédelmi akciót bonyolított le a Városvédők Újtelepért Egyesület- eredményesen, és nagy sikerrel.

D+ Híradó - Heti hírösszefoglaló

D+ Híradó - Heti hírösszefoglaló

2019. március 23. (szombat)

Alapkőletétel, szépkorú köszöntés, közgyűlés, uszodafelújítás futsal győzelem - egy csokorban a hét legfontosabb hírei a D+TV Híradójában.

Hankook-sztrájk – Einstandolná a bérmegállapodás sikerét a jobbikos Pintér Tamás

Hankook-sztrájk – Einstandolná a bérmegállapodás sikerét a jobbikos Pintér Tamás

2019. március 22. (péntek)

Hazavinné a vitrinbe a Hankooknál csütörtökön megkötött bérmegállapodás trófeáját Dunaújváros jobbikos képviselője, Pintér Tamás szerint az egyezség nagy részben az ő érdeme, holott csak annyit tett, hogy üzengetett az ügyben a kormánynak, csak közben nem a megfelelő ajtón kopogtatott - írja a Pesti Srácok.

D+ Híradó - Uszodafelújítás, világnap

D+ Híradó - Uszodafelújítás, világnap

2019. március 22. (péntek)

Jó ütemben halad az uszi felújítása, történetmesélési világnap, válogatott ökölvívók versenye lesz holnap - egy csokorban a nap legfontosabb hírei a D+TV Híradójában.

Megszületett a megállapodás a Hankooknál, véget ért a sztrájk

Megszületett a megállapodás a Hankooknál, véget ért a sztrájk

2019. március 21. (csütörtök)

Megegyezett a béremelésről a Hankook Tire vezetésével a Magyar Vegyipari, Energiaipari és Rokon Szakmákban Dolgozók Szakszervezeti Szövetsége (VDSZ)csütörtökön este, így véget ért a múlt kedd óta tartó, határozatlan idejű munkabeszüntetés - közölte a szakszervezet az MTI-vel.

D+ Híradó - Közgyűlés, Mindenki Egyeteme

D+ Híradó - Közgyűlés, Mindenki Egyeteme

2019. március 21. (csütörtök)

Közel 70 napirendi pont volt a közgyűlésen, drogprevenciós előadás diákoknak, Mindenki Egyeteme idén is - egy csokorban a nap legfontosabb hírei a D+TV Híradójában.

Jó ütemben halad az uszoda felújítása

Jó ütemben halad az uszoda felújítása

2019. március 21. (csütörtök)

Újabb sajtóbejárást tartott a felújítás alatt álló Fabó Éva Sportuszodában Cserna Gábor polgármester és Borbély József a kivitelező konzorcium projektvezetője.