Dunaújváros Hetilap

Új fogorvosok a városban!

2018. december 20. (csütörtök) 13:04 - doszerk

Városunk 1-es, a 3-as, a 9-es és a 10-es fogorvosi körzetében is új fogorvosok várják pácienseiket a közeljövőben.

Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata kiemelt figyelmet fordít a fogorvosi alapellátás folyamatos és megbízható ellátására, ezért támogatásban részesíti az újonnan városunkban feladatellátást vállaló szakembereket. A legutóbbi közgyűlési döntést követően tájékoztatjuk az érintetteket, hogy rövidesen 4 új fogorvos kezdi meg tevékenységét Dunaújvárosban.

A dunaújvárosi 1. számú fogorvosi körzetben Késmárkyné dr. Aladzsity Mária fogorvost a közeljövőben, de legkésőbb 2019. május 1-től új fogorvos váltja, Kovács Henrietta Zsófia fogorvos személyében. A 3. számú körzet betegeit 2019. január elsejétől Dr. Szappanos Máriát követően Dr. Garai Gréta fogorvos várja, és ugyancsak 2019. január elsejétől a 10. számú körzetben dr. Kéthelyi Ágnest, Dr. Kosztándi-Molnár Arnold fogorvos váltja.

A dunaújvárosi 9. számú fogorvosi körzetet ellátó dr. Andorfalvi Éva Ilona körzetében is változás várható, ugyanis 2019. március elsejétől egy új fogszakorvos, dr. Pavel Andrei Emil várja a körzethez tartozó betegeket.

A rovat további hírei: Közélet

Pár forintos emelés a kutakon

Pár forintos emelés a kutakon

2019. június 24. (hétfő)

Szerdától emelkedik a benzin és a gázolaj ára is a hazai töltőállomásokon. Előbbi bruttó 3 forinttal literenként, míg a gázolajért bruttó 5 forinttal kell többi fizetni a hét közepétől. Így a benzin átlagára 378 forintra emelkedik, a gázolaj ára pedig 391 forintra változik. 

Városszerte folytatódnak a különböző felújítások

Városszerte folytatódnak a különböző felújítások

2019. június 24. (hétfő)

Az önkormányzat megrendelésére a város több pontján dolgoznak a DVG Zrt. szakemberei. Jelenleg az egyik legjobban várt fejlesztés a járási hivatal körül kialakított új parkolók. 

D+ Híradó - Heti hírösszefoglaló

D+ Híradó - Heti hírösszefoglaló

2019. június 23. (vasárnap)

Új játszótér épül, gyilkossággal fenyegetőzött egy férfi, csatornázás az északi városrészben, közgyűlés, adományátadó a kórházban, parkolók bővítése, évadzáró  a Bartókban - egy csokorban a hét legfontosabb hírei a D+TV Híradójában.

Zárva lesz a hivatal

Zárva lesz a hivatal

2019. június 22. (szombat)

A Köztisztviselők Napját Dunaújváros közgyűlésének önkormányzati rendelete munkaszüneti nappá nyilvánította. Ezért július 1-én, hétfőn a polgármesteri hivatal zárva tart majd. A következő ügyfélfogadási nap július 3-án(szerdán) 8.00 és 18.00 óra között lesz.

Pecázás, foci, főzés, jó hangulat a Szalki-szigeten

Pecázás, foci, főzés, jó hangulat a Szalki-szigeten

2019. június 22. (szombat)

Idén már harmadik alkalommal rendezte meg szombaton az önkormányzat, a Tourinform iroda és a Dunaújvárosi Sporthorgász Egyesület szombaton a horgász-, halászlé- és halfőző-versenyt a Szalki-szigeti kemping terültén.

A gasztronómiáé a főszerep a Szalki-szigeten

A gasztronómiáé a főszerep a Szalki-szigeten

2019. június 22. (szombat)

Ismét a Szalki-szigetre csábítják a horgászat szerelmeseit, valamint az amatőr és rutinos szakácsokat: immár harmadik alkalommal kerül ma megrendezésre a horgász, valamint hal-és halászléfőző verseny.

Az ellenzéki hazugságpropaganda ellenére egyre gyorsuló ütemben fejlődik Dunaújváros

Az ellenzéki hazugságpropaganda ellenére egyre gyorsuló ütemben fejlődik Dunaújváros

2019. június 21. (péntek)

Rendhagyó csütörtöki sajtótájékoztatóján az Ongai család Hold utcai otthonában számolt be az Otthon Melege Program ősztől induló, a főképp a közepes, illetve nagyobb városokban társasházakban élőket érintő kedvezményes lehetőségekről Dunaújváros polgármestere - írja a Pesti Srácok.