Letícia gyógyulásáért gyűjtöttek

Vass Ádám - 2019. április 11. 8:00

Nótaesttel egybekötött Ki mit tud várta az adakozni szándékozókat szerdán délután az MMK-ban, ahol Móna Jázmin Letícia gyógyulásáért rendeztek újabb programot.

Harmadik alkalommal rendeztek jótékonysági nótaestet és Ki mit tudot a Munkásművelődési Központban Móna Jázmin Letícia gyógyulásáért. Az első két alkalommal Soós Istvánné Erzsike szervezett mindent, de ő hosszas betegség után tavaly májusban elhunyt. Mivel életének utolsó pillanataiban is szívügyének tekintette Letícia gyógyulását, ezért az MMK szervezői a szerda délutáni jótékonysági estet az ő emlékének ajánlották. A délután öt órakor kezdődő nótaesten nem csak a kis Letícia, hanem édesanyja, Kovács Viktória is jelen volt. Mint mondta, az elmúlt időszakban nagyon sokat fejlődött a kislánya, de még mindig rengeteg rehabilitációs program és gyógytorna vár rá annak érdekében, hogy felépüljön.

A programra sokan érkeztek segítő szándékkal, végül összesen kilencvenhétezer forint gyűlt össze. Ez köszönhető a Munkásművelődési Központ dolgozóinak, valamint Buváry Líviának, Égető Ilonkának, Kapi Gábornak, Rauf Pálnak, Németi Pálnak, Simonyi Gyulának és a Mukli zenekarnak, akik fellépésükkel segítették a jótékonysági akciót.

A rovat további hírei: Mozaik

DSTV: az íjászat bűvöletében (galériával)

DSTV: az íjászat bűvöletében (galériával)

2025. máj. 31.

Van egy sportág, amely magában foglalja a természet és a történelem szeretetét egyaránt, derül ki a DSTV összegzéséből. A stáb arra az íjászversenyre látogatott, amelyet a kőtárban rendeztek – több mint 80 indulóval! Hangkép és képtár itt!

Örömsport csalogatott a Városháza térre (galériával)

Örömsport csalogatott a Városháza térre (galériával)

2025. máj. 29.

Mozgásba lendült a közösség szerda reggel – a Kihívás napja programja remek napindítónak bizonyult. A Városháza tér megtelt lelkes sportolókkal, a résztvevők közösen hívták fel a figyelmet a testmozgás jótékony hatásaira. 

DSTV: a végtelenbe és tovább

DSTV: a végtelenbe és tovább

2025. máj. 29.

A beszámolót már olvashatták, most itt a DSTV összeállítása arról, hogy nem mindennapi élmény csalogatta a Móricz iskola diákjait a közelmúltban. Az iskolában is futó SpaceBuzz program keretében űrszimulátort telepítettek az udvarra – amit lelkesen próbált ki mindenki. Hangkép.

Esti sétákon mutatják be a budapesti állatkert kulisszatitkait

Esti sétákon mutatják be a budapesti állatkert kulisszatitkait

2025. máj. 29.

Csütörtökön tartják az idei szezon első Esti sétája nevű programot a budapesti állatkertben, ahol a program keretében a kert kulisszatitkait ismerhetik meg a látogatók.

Idén is kolosszális sikert aratott a Parázs-Varázs (galériával)

Idén is kolosszális sikert aratott a Parázs-Varázs (galériával)

2025. máj. 27.

Remek idő, pazar hangulat, ínycsiklandó illatok és ízek, meg változatos, színes színpadi program, tömegvonzó koncertmenüvel koronázva – minden szempontból  emlékezetes élményt kínált a vendégeknek a Parázs-Varázs közösségi programsorozata a Szalki-szigeten múlt szombaton.

A gasztrokultúra ünnepére készül a Pentele Baráti Kör

A gasztrokultúra ünnepére készül a Pentele Baráti Kör

2025. máj. 27.

Évtizedes tradíciókat folytat, immár 39. alkalommal hirdeti meg borversenyét az egyesület – sőt, idén immár pálinka-, böllér- és süteményverseny is lesz a megméretés. Az ízélmény garantált, itt a tételes felhívás – várják a jelentkezőket!

Bekészítési tálca – vendéglátás szervezetten

Bekészítési tálca – vendéglátás szervezetten

2025. máj. 27.

Ahogy a hírekből is folyamatosan értesülhetünk róla, Magyarországon igen fontos gazdasági ágazat a vendéglátás és a turizmus, melynek sikere, hatékonysága egészen apró részleteken, hasznos eszközökön is múlhat. (X)