Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. jan. 26. Vanda, Paula
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Döntetlen a rangadón

Sport
labdarúgás
kispályás foci
Dunaújváros
Campus osztály

facebook megosztás

spigott - 2019. máj. 15., 15:59

Nyolc gólt hozó összecsapáson osztozott meg a pontokon a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus Osztályának első két helyezettje.

Mivel az Irapuato és a Varázs Kép mérkőzése elmaradt, így "csak" két találkozót rendeztek meg kedden este a városi kispályás labdarúgó bajnokság Campus Osztályának 19. fordulójában. A DLSZ Arénában lejátszott összecsapásokon először a hetedik Papa SE és a negyedik Tízpróbások mérték össze egymással erejüket, s bár az első felvonásban az szereztek kétszer is vezetést, a fordulás után a Papa SE volt pontosabb a kapuk előtt, s sorozatban lőtt három góllal nemcsak fordított, hanem végül 4-2-es győzelmet aratott, amivel fel is jött a tabella hatodik helyére.

kép: DO-archív

A forduló rangadójának mindenképpen a listavezető Hardferr Bau Kft. és a második Akrasz-Bau SE összecsapása számított. A találkozót az éllovas kezdte jobban, már az első percben megszerezte a vezetést, s ugyan ellenfele az első negyed óra végén egalizált, a szünetre így is a Hardferr Bau vonulhatott 2-1-es vezetéssel. A fordulás után azonnal megszerezte harmadik gólját is a listavezető, ám ellenfele nem adta fel, s szívós munkával egyenlíteni tudott. Hamar Erikék újra "kapcsoltak", s azonnal visszavették az előnyt, ám erre is volt válasza az Akrasz-Bau gárdájának, mely a végül háromszor eredményes Szarka Balázs utolsó perces góljával 4-4-re mentette az eredményt, így továbbra is teljesen nyílt maradt a harc a bajnoki címért folyó versenyben.

Eredmények

Papa SE – Tízpróbások 4-2 (1-2)
Akrasz-Bau SE – Hardferr Bau Kft. 4-4 (1-2)

A Campus Osztály állása: 1. Hardferr Bau Kft. 43 pont, 2. Akrasz-Bau SE 40 pont, 3. Gaszisportvideo 38 pont, 4. Tízpróbások 37 pont, 5. Gyalog Galopp 34 pont, 6. Papa SE 26 pont, 7. Varázs Kép 24 pont, 8. Széchenyi Pékség 22 pont, 9. Irapuato 19 pont, 10. Kemi-Ker Kft. 4 pont, 11. B.T. Mirage 3 pont.

A rovat további hírei: Sport

Gólzáporos, szép hazai búcsú az Erste Ligától

2026. jan. 26.

Hat találatot szerezve győzte le a tabellán harmadik UTE együttesét a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata a szezon utolsó hazai Erste Liga mérkőzésén vasárnap este.

Gyászol Dunaújváros, elhunyt Hubikné Tarján Éva

2026. jan. 26.

Életének 83. esztendejében elhunyt Hubikné Tarján Éva, a Dunaújvárosi Kohász és a Dunaferr SE kajak-kenusainak legendás edzője, aki nyugdíjba vonulása után sem szakadt el szeretett sportágától.

Döntetlennel kezdett a DFC

2026. jan. 25.

A Budaörs elleni 1-1-es döntetlennel vágott neki téli edzőmeccsei sorozatának a Dunaújváros FC labdarúgó csapata.

Nem borult a papírforma

2026. jan. 25.

A második félidőt megnyerte, de így sem tudott szoros meccset játszani Kozármislenyben a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Újabb játékost igazolt a DFC

2026. jan. 24.

A 28 esztendős, védőként és védekező középpályásként bevethető Csősz Richárd a Tiszafüred csapatától szerződött Dunaújvárosba.

Miskolci öröm a jégcsarnokban

2026. jan. 24.

Négy gólt lőve vitte el a pontokat Dunaújvárosból a DVTK Jegesmedvék együttese az Erste Liga pénteki fordulójában.

Az újonchoz látogat a DKKA

2026. jan. 23.

A Kozármisleny vendégeként folytatja a bajnoki küzdelmeket a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata szombaton este hat órától.

  • További hírek

Friss hírek

  1. A hó után jelentős mennyiségű eső várható

  2. Amikor az üzleti bizalom kézzelfoghatóvá válik

  3. Gólzáporos, szép hazai búcsú az Erste Ligától

  4. Gyászol Dunaújváros, elhunyt Hubikné Tarján Éva

  5. DSTV: rézpénz lett a hónap műtárgya

Videók

Embedded thumbnail for DSTV: rézpénz lett a hónap műtárgya

DSTV: rézpénz lett a hónap műtárgya

Embedded thumbnail for DSTV: "Felülírt protokoll" – tárlatvezetéssel (galériával)

DSTV: "Felülírt protokoll" – tárlatvezetéssel (galériával)

Embedded thumbnail for Kiss Attila és Pásztor Bertalan vehette át a város Pro Cultura Intercisae díját

Kiss Attila és Pásztor Bertalan vehette át a város Pro Cultura Intercisae díját

Top hírek

  1. Ütközés a 6-os főúton – forgalmi akadállyal

  2. Gyászol Dunaújváros, elhunyt Hubikné Tarján Éva

  3. Szabadkori a Szalkin – amikor a tél újra olyan, mint régen

  4. Megválasztották a választási bizottságot, majd esküt is tettek a testület tagjai

  5. Szabadkori a Szalki-szigeten: élt a jég! (galéria)

Galéria

Jeges örömök (2026)

Tárlatvezetés a Kortárs Művészeti Intézetben

Kenguru Kupa (2026)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 3. szám - 2026.01.23.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő