Ugrás a tartalomhoz Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez a honlapon
Címlap

Top nav left

  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő
2026. már. 28. Gedeon, Johanna
FacebookYoutube
  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
főoldal
Menü

Gólzápor a véghajrában

Sport
labdarúgás
kispályás foci
Dunaújváros
Acerbis Osztály

facebook megosztás

spigott - 2019. máj. 17., 12:05

Könnyed sikerrel tartotta életben dobogós reményeit a Dunabiztos Micro gárdája a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályában.

Egy összecsapással folytatódott, s fejeződött be csütörtökön este a városi kispályás labdarúgó bajnokság Acerbis Osztályának 16. fordulója. Az ugyan már a hét elején eldőlt, hogy a Karmacsi Autó FC gárdája ismét megvédte bajnoki címét, a dobogós helyek eléréséért még komoly csatát vívnak a csapatok, ugyanis matematikailag még négy csapat is megszerezheti a második, vagy harmadik helyet. Közéjük tartozik a forduló előtt még ötödik Dunabiztos Micro együttese is, mely csütörtökön este az utolsó előtti Siker Ablak ellen lépett pályára a DLSZ Arénában. Ugyan a vezetést előbbi szerezte meg már rögtön az első percben, a folytatásban egyértelműen a favorit akarata érvényesült.

Kép: DO-archív

Hatvany Attiláék sorozatban lőtt négy találattal válaszoltak ellenfelüknek, s a szünetre sima, 5-2-es vezetéssel vonulhattak. A térfélcsere után jó negyed óráig még tartotta magát a Siker Ablak, mely feljött egy gólra is, az utolsó tíz percben nyolc gólt szerző Dunabiztos Micro végül 15-7-es győzelmet aratva jött fel a tabella negyedik helyére úgy, hogy a hátralévő két fordulóban még bőven van esélye a dobogó elérésére.

Eredmények

Hétfő
Szil-Ker Ablak – Fejó-Therm Kft. 6-4 (5-3)
Karmacsi Autó FC – Dunaferr Vasas 4-1 (2-0)
SZP-Asztalos SE – Steelworkers 6-5 (3-2)

Csütörtök
Siker Ablak – Dunabiztos Micro 7-15 (2-5)

Az Acerbis Osztály állása a 16. forduló után: 1. Karmacsi Autó FC 39 pont, 2. SZP-Asztalos SE 28 pont, 3. Dunaferr Vasas 27 pont, 4. Dunabiztos Micro 25 pont, 5. Fejó-Therm Kft. 22 pont, 6. Steelworkers 15 pont, 7. Szil-Ker Ablak 8 pont, 8. Siker Ablak 8 pont, 9. GBB Zrt. 5 pont.

A rovat további hírei: Sport

Az éllovashoz látogat a DFC

2026. már. 28.

Nagykanizsán folytatja a bajnoki csatározásokat a Dunaújváros FC labdarúgó csapata vasárnap délután négy órától.

Hazai pályán játszik a Kohász

2026. már. 28.

A Szombathely gárdáját látja vendégül a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata a bajnokság újabb fordulójában ma délután öt órától.

Igazi csapatként küzdöttek!

2026. már. 28.

Az első szettben hatalmasat küzdve, a másodikban és a harmadikban is remekül játszva aratott 3-0-s győzelmet a Kecskemét ellen a DKSE röplabda csapata a TippmixPro Férfi NB I Extraliga alsóházi rájátszásának második fordulójában.

Kovács-Seres Hunor remekelt Egyiptomban

2026. már. 27.

Parádés úszással végzett a tíz kilométeres táv tizennegyedik helyén Kovács-Seres Hunor a nyíltvízi úszók világkupa-sorozatának első, egyiptomi állomásán.

DSTV: a háló két oldalán

2026. már. 27.

Nagy erőkkel készült az idei évi megméretésekre a Danubius KSE tollaslabdacsapata. A szakvezetés az elmúlt időszak felkészüléséről és az idei évi céljaikról számolt be – említésre méltó továbbá, hogy Jakab János és Varga Gabriella edzőpárosa rangos szakmai elismerésben is részesült. Hangkép.

Látványos, jó meccsre készülnek

2026. már. 27.

A Kecskemét elleni hazai összecsapással folytatja a TippmixPro Férfi NB I Extraliga alsóházi rájátszását a DKSE röplabda csapata ma este hét órától.

Parádéztak Nyárlőrincen a DLSE versenyzői

2026. már. 26.

Tíz aranyéremből hatot hazahoztak a Dunaújvárosi Lábtoll-labda SE sportolói a Nyárlőrincen megrendezett Buzás János Kupáról.

  • További hírek

Friss hírek

  1. Figyelem, vigyázat, el ne felejtse senki: vasárnap óraátállítás!

  2. Az éllovashoz látogat a DFC

  3. Hazai pályán játszik a Kohász

  4. Idén is megszervezik a nagyszabású Kék Duna Környezetvédelmi Projektet

  5. Folytatja a "Jószoli", kékben ragyog a város

Videók

Embedded thumbnail for Folytatja a "Jószoli", kékben ragyog a város

Folytatja a "Jószoli", kékben ragyog a város

Embedded thumbnail for DSTV: fúvósok randevúja a zeneiskolában

DSTV: fúvósok randevúja a zeneiskolában

Embedded thumbnail for DSTV: a háló két oldalán

DSTV: a háló két oldalán

Top hírek

  1. Közösségépítés terén is csillagos ötös a Városvédők Újtelepért Egyesület csapata

  2. A hulladékudvar, ahol mindig lomtalanítanak

  3. Helyt álltak a nemzetközi mezőnyben

  4. DSTV: végleges a választási szavazólap

  5. Élre álltak a női labdarúgók

Galéria

Március 15-i ünnepség

Veres Viktória bemutatója a Kortárs Művészeti Intézetben

FitCity Dunaújváros (2026. március)

Dunaújváros Hetilap

XV. évfolyam 12. szám - 2026.03.27.

2025. © DS Média Kft. •  Médiaajánlat • Szerzői jogok • Adatvédelem • Impresszum • Közéleti hetilap • RSS

  • Közélet
  • Sport
  • Sziréna
  • Dunaferr
  • Mozaik
  • Kultúra
  • Oktatás
  • Friss hírek
  • Galériák
  • Videók
  • Hetilap
  • Távhő