Kezdésnek remek

2019. május 14. (kedd) 8:05 - spigott

Kiválóan szerepeltek a hétvégi rangsorolón a Dunaferr SE Kajak-Kenu Szakosztályának felnőtt versenyzői.

A Dunaferr SE Kajak-Kenu Szakosztályának felnőtt és ifjúsági versenyzői számara is kezdetét vette a versenyszezon a hétvégi szolnoki rangsoroló futamaival. Sportolóink remekül nyitották az évadot, hiszen a felnőttek között ragyogó eredményeknek örülhettek a szakosztály vezetői. A kenu kettesek 1000 méteres számában kettős győzelem született, ugyanis a Kiss Balázs-Dóri Bence kettős (U23 világbajnoki bronzérmes páros) megnyerte futamát, míg Hajdu Jonatán és Mike Róbert kettőse a második helyen végzett. Ez jó jel az idei vb-indulás lehetőségeit tekintve, s nagy öröm a szakosztály számára, hogy két versenyzőjük is komoly lehetőségekkel rendelkezik ebben a számban. Rajtuk kívül Slihoczki Ádám és Szőke Attila párosának is szoríthattunk a hétvégén, ők végül a nyolcadik helyen zárták a versenyt.

Kép forrása: Dunaferr sE

A kenu egyesek szintén olimpiai, 1000 méteres számában Kiss Balázs centiméterekkel lett csak második, ami a tavalyi bronzesőhöz képest előrelépés, majdnem sikerült meglepnie a mezőnyt, ami azért is biztató, mert Balázs formába hozását a válogató versenyek időpontjaira tervezi a szakvezetés.

Döntetlen az Érd ellen

2019. december 12. (csütörtök)

Izgalmas csatában ért el 23-23-as döntetlent az Érd elleni hazai edzőmérkőzésen a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia csapata.

Évzárót tartott a Dunaferr SE

A Duna-parti szabadidőparkban tartotta hagyományos évzáró eseményét a Dunaferr SE. Az egyesülethez tartozó szakosztályok, így a kajak- kenu, úszás, röplabda, birkózás és torna csapatok is meghívást kaptak a rendezvényre, ahol a legeredményesebb sportolók díjat vehettek át.

Nyitrai siker a jégcsarnokban

A Dunaújvárosi Acélbikák erősebbik csapata a második helyen végzett a Santa Claus Cup A elnevezésű utánpótlás jégkorong tornán.

Nagy lehetőség előtt!

2019. december 11. (szerda)

A holland első osztályban szereplő Twente korosztályos csapatánál szerepel próbajátékon a Dunaújváros PASE labdarúgóinak fiatal tehetsége, Kovács Barnabás.

Birkózással emlékeztek

A Gurics György BDSE birkózóinak végső sikerét hozta Mezőfalván megrendezett Majosházi István Emlékgála.

Győzelem a fővárosban

2019. december 10. (kedd)

Hullámzó játékkal aratott négygólos sikert a junior válogatott elleni fővárosi mérkőzésen a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia felnőtt csapata.

Szép eredmények Seregélyesen

Több dobogós helyezésnek is örülhettek a Danubius KSE tollaslabdázói a Seregélyesen megrendezett országos ranglista versenyen.