Magyar-szlovák - Augusztus 9-én indul a jegyárusítás
Augusztus 9-én indul a jegyárusítás a magyar labdarúgó-válogatott következő, szlovákok elleni Európa-bajnoki selejtezőjére, amelyre szeptember 9-én 20.45 órától kerül sor a Groupama Arénában.
A magyar szövetség (MLSZ) a honlapján közölt szerdai hírben emlékeztet, hogy a szurkolók hatezer bérletet vásároltak a nemzeti csapat meccseire, augusztusban a fennmaradó belépőket kínálják majd megvételre. A jegyértékesítés első három napjában, augusztus 11-ig a Szurkolói Klub tagjai vehetik meg belépőjüket, az általános értékesítés augusztus 12-től indul. Mindkét szakaszban névre szóló jegyet lehet vásárolni, egy vásárló legfeljebb négy jegyet vehet.
MTI-fotó (Kovács Tamás felvétele)
Az árak megegyeznek a korábbi selejtezőmérkőzéseken alkalmazott árakkal. A Szurkolói Klub tagjai ezúttal is 15 százalékos kedvezménnyel válthatnak belépőket - írják az mlsz.hu-n. A mérkőzésre szóló jegyeket a meccsjegy.mlsz.hu-n, valamint a TEX Bálnában és a TEX viszonteladói hálózatában lehet majd megvásárolni. Magyarország jelenleg vezeti a selejtezőcsoportot, az egy meccsel kevesebbet játszó Szlovákia a második. Márciusban, a sorozat első játéknapján a házigazdák 2-0-ra nyerték a két csapat szlovákiai összecsapását.
(MTI)
A rovat további hírei: Sport
Döntöttek a licencekről
2025. júl. 07.
A Magyar Kézilabda Szövetség első fokú döntést hozott a 2025/26-os bajnoki idényre benyújtott NB I-es és NB I/B-s klublicenc-kérelmekről.
Volt KHL-es bekk az Acélbikáknál
2025. júl. 07.
A 29 esztendős Alekszandr Mikulovics az orosz másodosztályból érkezik a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongozóihoz a 2025/2026-os szezonra.
Végleges a vb-csapat
2025. júl. 06.
A DKSE tizenkilenc esztendős úszója, Kovács-Seres Hunor tartalékként utazhat el a szingapúri világbajnokságra.
Pupp Viktória is lemaradt a dobogóról
2025. júl. 05.
Nem sikerült érmet szereznie, de összességében jól szerepelt Pupp Viktória az Olaszországban megrendezett U20-as birkózó Európa-bajnokságon.
DSTV: Hajdu Jonatán már újra munkában
2025. júl. 04.
Szép teljesítménnyel, negyedik hellyel zárta a racicei kajak-kenu Eb-t Hajdu Jonatán. A versenyző teljesítményét Molnár Gergely edző is értékelte, míg Motyovszki Mátyás a város nevében köszöntötte a sportolót. Hangkép.
Lemaradt a dobogóról Nyikos Veronika
2025. júl. 04.
Negyedik helyen végzett Nyikos Veronika a olaszországi U20-as birkózó Európa-bajnokságon, melyen Pupp Viktória a bronzéremért küzdhet meg ma este.
Bronzérmes a magyar csapat
2025. júl. 04.
Óriási küzdelemben aratott egygólos győzelmet az olaszok ellen, s ezzel a harmadik helyen végzett az isztambuli Európa-bajnokságon az U16-os magyar női vízilabda válogatott.