Meglepetéssel folytatódott a bajnokság
Megszerezte első győzelmét a Decathlon Nyári Kispályás Labdarúgó Bajnokságban az újonc Szöglet FC együttese.
Két találkozóval kezdődött meg hétfőn este a Decathlon nyári Kispályás Labdarúgó Bajnokság második fordulója. A nap első összecsapása már rögtön egy meglepetést hozott, ugyanis a közelmúltban alakult Szöglet FC szoros mérkőzésen 3-2-es sikert aratott a harmadosztályú Zéró Tolerancia ellen, megszerezve ezzel első pontjait a sorozatban. Nem volt sima az Acerbis Osztályból érkező Fejó-Therm Kft. és a Campus Osztályú Tízpróbások találkozója sem, ám hiába küzdött remekül az esélytelenebb Tízpróbások, az idei nyári bajnokságban versenyen kívül induló Fejó végül 4-2-es sikert aratott
Eredmények
Szöglet FC – Zéró Tolerancia 3-2
Fejó-Therm Kft. Senior - Tízpróbások 4-2
A bajnokság állása: 1. Labdaérzék Gourmand 3 pont, 2. B.T. Mirage 3 pont, 3. Tízpróbások 3 pont, 4 Szöglet FC 3 pont, 5. Fejó-Therm Kft. 2 pont, 6. Solarwelt Micro 1 pont, 7. Irapuato 0 pont, 8. Zéró Tolerancia 0 pont.
A rovat további hírei: Sport
Kupafeladatok előtt a DKSE
2025. nov. 04.
A DEAC elleni hazai mérkőzéssel kezdi meg a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének párharcát a DKSE röplabda csapata az egyetemi sportcsarnokban ma este fél héttől.
Ráfáztak a sok kihagyott helyzetre
2025. nov. 03.
Vezetése után nem tudta lezárni a Fehérvár FC elleni rangadót, így elszenvedte első vereségét az idei bajnoki szezonban a Dunaújváros FC női labdarúgó csapata.
Nem adtak esélyt az MTK-nak
2025. nov. 03.
A meccs végére alaposan kiengedett, de így is nagyon sima, háromgólos győzelmet aratott a Dunaújváros FC labdarúgó csapata az MTK II. elleni hazai bajnokin.
Egy gól döntött a Csíkszereda ellen
2025. nov. 03.
Péter Balázs második harmadban szerzett emberelőnyös találatával győzte le a jól küzdő Acélbikákat a Csíkszereda gárdája az Erste Liga vasárnapi fordulójában.
Nem borult a papírforma
2025. nov. 02.
A vendég Fino Kaposvár három szettben vitte el a pontokat a DKSE röplabdázóitól a TippmixPro Férfi NBI Extraliga alapszakaszának harmadik fordulójában.
Pontmentés a véghajrában
2025. nov. 02.
Hatalmas küzdelemben ért el 18-18-as döntetlent a Mosonmagyaróvár elleni hazai bajnokin a Dunaújvárosi Kohász Kézilabda Akadémia együttese.
Újabb nagy pofonba néztek bele Acélbikáink
2025. nov. 01.
A véghajrában összeomlott és összesen tíz gólt kapva szenvedett vereséget a DVTK Jegesmedvék ellen a Dunaújvárosi Acélbikák jégkorong csapata.








